رفع نیازهای خرید با ربات فروشگاهی نیک طنین

رفع نیازهای خرید با ربات فروشگاهی نیک طنین

[1113 بازدید] 1396/11/10    2018-01-30

دسته بندی: کاربرد ها

به گروه مراجعه کردم، ظرف چند ساعت گذشته چند محصول جدید از برند مورد علاقه ام گذاشته شده بود. مجبور شدم با حرکت در صفحه، پیام های قبلی را بررسی کنم. گروه شلوغ بود و پر از مطالب متفرقه کاربران. کفش مورد علاقه ام را پیدا کردم. با خوشحالی به مدیر گروه پیام دادم. آنلاین نبود. مجبور شدم نیم ساعت منتظر بمانم تا پیام مرا ببیند. پیام داد که باید صبر کنم تا موجودی را بررسی کند. حدود نیم ساعت گذشت و بالاخره پیام ناامیدکننده ای رسید. رنگ مورد نظر تمام شده است! رنگ دیگری را انتخاب کردم و خواهش کردم سریع تر پاسخ مرا بدهد.  شماره کارت را گرفتم، مراحل پرداخت را انجام دادم و …

این تجربه واقعی از خرید تلگرامی یک مشتری بود. همانطور که پیداست کاربر مراحل سختی را برای دستیابی به محصول مورد نظر طی کرده است. مگر نه آن است که هدف خرید تلگرامی باید دسترسی سریع، متمرکز و جامع به اطلاعات بدون سپری کردن وقت زیاد در فروشگاه ها باشد؟

نیک طنین به عنوان پیشگام در حوزه تولید و توسعه ربات های تلگرام چه نقشی را در تسریع روند خرید محصولات در تلگرام ایفا می کند؟ پاسخ به این سوال در تولید ربات فروشگاهی نیک طنین نهفته است.

ربات فروشگاهی نیک طنین، مرز بین واقعیت و مجازی بودن

ربات فروشگاهی نیک طنین، مراحل مختلف خرید کاربر، از مشاهده محصول تا پرداخت را پوشش می دهد. ربات فروشگاهی، یک فروشگاه کامل مجازی است و درست  مانند یک فروشگاه واقعی عمل می کند.

کاربر قبل از ورود به فروشگاه، نگاهی به ویترین می اندازد (مشاهده محصولات در ربات)، وارد فروشگاه می شود تا اطلاعات بیشتر در مورد اندازه، رنگ و قیمت مورد نظر کسب کند (مشاهده زیردسته محصولات در ربات)، محصول مورد نظر را پیدا می کند و آن را بر می دارد (افزودن محصول به سبد خرید ربات)، از فروشنده تقاضای فاکتور می کند (صدور فاکتور توسط ربات) و پول آن را پرداخت می کند (پرداخت آنلاین).

تفاوتی که در خرید تلگرامی و خرید واقعی وجود دارد امکان دریافت محصول بلافاصله در فروشگاه است. در خریدهای اینترنتی باید محصول را سفارش داد. بنابراین نیاز به کد پیگیری نیز می باشد (صدور کد پیگیری توسط ربات)

در سمت فروشنده نیز در هر لحظه امکان مشاهده وضعیت فروش، تهیه گزارش از فروش های انجام شده، محصولات فروخته شده و غیره وجود دارد (پنل مدیریت تحت وب)

برای مشاهده قابلیت های ربات فروشگاهی نیک طنین و تهیه آن، به صفحه اختصاصی ربات فروشگاهی نیک طنین مراجعه کنید.

بات فروشگاهی نیک طنین

با ما در تماس باشید

@myniktanin

@niktanin1

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products