حذف پیام های اضافی گروه تلگرام با یک کلیک!

حذف پیام های اضافی گروه تلگرام با یک کلیک!

[3481 بازدید] 1396/11/14    2018-02-03

دسته بندی: کاربرد ها

پیام های اضافی گروه را چگونه پاک کنیم؟

در ابتکار اخیر نیک طنین، قابلیت پاک کردن پیام های اضافی گروه به ربات های مدیریت گروه نیک طنین اضافه شده است. این قابلیت مانند تمام بروزرسانی های دیگر رایگان بوده و به ربات های موجود اضافه شده است. دارندگان ربات های مدیریت نیک طنین می توانند با استفاده از راهنمای زیر این قابلیت را در پنل ربات خود فعال کنند. اگر هنوز ربات مدیریت گروه نیک طنین را تهیه نکرده اید به فروشگاه نیک طنین مراجعه کنید تا از قابلیت پاکسازی پیام های اضافی گروه نیز استفاده کنید.

شیوه فعال سازی قابلیت پاکسازی برای دارندگان ربات های مدیریت گروه نیک طنین:

پیش از آغاز کار، ابتدا به قسمت مدیریت ادمین های گروه (manage group) خود مراجعه کرده و به ربات مدیریت گروه سطح دسترسی و مجوز ادمین کردن را بدهید (مانند شکل زیر کلیه گزینه ها فعال باشند)

اگر مراحل انجام این کار را نمی دانید روی شیوه تغییر سطح دسترسی ربات کلیک کنید.

پس از انجام این کار، به خصوصی ربات مراجعه کرده و دستور m/ را به ربات ارسال کنید.

از پنل مدیریت ربات قسمت ابزارها را انتخاب کنید و “افزودن ربات معاون به گروه” را انتخاب کنید.

پس از آن، گزینه «ادمین کردن ربات معاون» را انتخاب کنید. سپس «نیازمند همسازی سازی اطلاعات» را انتخاب و چند لحظه صبر کنید.

قابلیت مورد نظر فعال می شود. “پاکسازی پیام های گروه” را انتخاب کنید و پیام های مورد نظر را بر اساس محدوده، زمان، ارسال کننده و تعداد پیام پاک کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از این موارد، به نوشته «ربات برای پاک کردن پیام های اضافی گروه» مراجعه نمایید.

توجه: پیام های پاک شده قابل بازگشت نمی باشند. بنابراین قبل از فشار دادن کلید تایید پاکسازی، از تمام موارد فوق اطمینان حاصل کنید.

شیوه تغییر سطح دسترسی ربات

1- ابتدا به قسمت مدیریت گروه خود (در تلگرام) مراجعه کنید. این همان بخشی است که از طریق آن مدیران یا ادمین های گروه را اضافه و حذف می کنید.

2- از فهرست مدیران گروه خود، ربات را انتخاب کنید تا سطوح دسترسی و مجوزهای آن نمایش داده شود.

در صورتی که گزینه آخر (ادمین کردن سایر اعضا) فعال نیست آن را فعال و ذخیره کنید. برای ادامه انجام کار و فعال کردن قابلیت پاکسازی کلیک کنید.

با ما در تماس باشید

@myniktanin

@niktanin1

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

2 دیدگاه برای “حذف پیام های اضافی گروه تلگرام با یک کلیک!”

  1. من یک ادمین در یک گروه هستم
    آیا برای ریمو کردن نیاز به رباط دارم

    1. سلام دوست عزیز. اگر منظور از ریموو کردن، حذف کامل گروه هست باید از گزینه حذف گروه خود تلگرام استفاده کنید که در این حالت هم محدودیت هایی توسط تلگرام در نظر گرفته شده. اگر منظور شما ریموو اعضا هست باز هم نیازی به ربات ندارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products