گروه های انتخاباتی در تلگرام

گروه های انتخاباتی در تلگرام

[45 بازدید] 1398/11/27    2020-02-16

دسته بندی: کاربرد ها

هدف گروه های انتخاباتی در تلگرام معمولاٌ تبیین اهداف نامزد انتخاباتی و شنیدن نظرات و حمایت حامیان است. وجود ربات مدیریت نیک طنین در چنین گروه هایی به دلیل حفظ نظم گروه، ضروری است. اما آگاهی از استفاده به جا از قابلیت های ربات در گروه های انتخاباتی، به ارتقاء کیفیت گروه کمک شایانی می کند. در ادامه قابلیت هایی که طبق تجارب انتخابات گذشته برای گروه ها توصیه و یا نهی می شود ارائه شده است. امید است با تطبیق این قابلیت ها با هدف گروه خود باعث رضایت حامیان شوید.

قابلیت های کاربردی ربات نیک طنین که در گروه های انتخاباتی توصیه می شود:

  1. قفل گروه: بهتر است مدیران گروه های انتخاباتی برای گروه خود برنامه ریزی داشته باشند. به منظور رعایت حال کاربران گروه زمانی برای ممنوع کردن ارسال پیام در نظر گرفته شود.

برای آشنایی با شیوه قفل کردن گروه، به آموزش قفل خودکار گروه مراجعه نمایید.

2. ممنوعیت ارسال لینک گروه های دیگر: همیشه ربات های مزاحم در کمین گروه های انتخاباتی در تلگرام هستند. در یک گروه جدی که بحث پیرامون اهداف نامزد است، ارسال پیام های تبلیغاتی بسیار نامطلوب است.در این گروه ها پیام اعضا معمولا به صورت متنی است. مدیران گروه نیز دسترسی لازم برای ارسال لینک نامزد خود را دارند. بنابراین می توانند به راحتی پیام نامزد خود را به صورت پیام حاوی لینک ارسال کنند. دیگر دلیلی برای ارسال پیام لینک دار از سوی کاربران عادی گروه وجود ندارد.

3. استفاده از کلیدهای شیشه ای: نامزدها ممکن است وب سایت های انتخاباتی و یا کانال نیز داشته باشند. یکی از بهترین ابزارها برای هدایت کاربران به وب سایت، کلیدهای شیشه ای در زیر پیام خوشامد ربات است. کاربر به محض ورود، پیام خوشامد از سوی نامزد دریافت خواهد کرد و در زیر پیام چند کلید شیشه ای دیده می شود. کاربر با کلیک بر هر کلید، به مکان مناسبی هدایت می شود.

برای اضافه کردن کلید شیشه ای به راهنمای ساخت کلید شیشه ای و لینک شیشه ای مراجعه کنید.

قابلیتی از تلگرام که در گروه های انتخاباتی توصیه می شود:

4. نظرسنجی در تلگرام: استفاده از رای گیری و نظرسنجی برای آگاهی از نظر کاربران بسیار مهم است. ابزار نظرسنجی به طور رایگان در تلگرام ارائه شده است. برای آشنایی بیشتر با این قابلیت می توانید به نوشته های زیر مراجعه کنید:

قابلیت رای گیری در تلگرام

انواع نظرسنجی در تلگرام

election groups

دو قابلیت ربات نیک طنین که در گروه های انتخاباتی توصیه نمی شود:

1. فیلتر نام رقبای انتخاباتی: دیده شده است که بعضی از مدیران گروه، نام رقبای خود را فیلتر می کنند تا اگر پیامی برای تبلیغ نام رقیب در گروه ارسال شد، آن پیام حذف شود. استفاده از این قابلیت باعث محدود کردن بیان آزادانه نظرات و حذف پیام های سازنده می شود. بهتر است اگر تمایلی به مشاهده پیام تبلیغاتی رقبای خود ندارید، فقط ارسال لینک گروه و کانال را محدود کنید.

2.  عضوگیری اجباری: عضوگیری اجباری یکی از قابلیت های ربات مدیریت نیک طنین است و اگر از این قابلیت به طور مناسب استفاده شود مزایای زیادی را در بر خواهد داشت. استفاده از این قابلیت در گروه های انتخاباتی با توجه به ماهیت و هدف گروه توصیه نمی شود. در چنین گروه هایی کاربر انتظار دارد به محض ورود بتواند نظر خود را ارسال کند و اگر با چنین محدودیتی مواجه شود رنجش خاطر وی را موجب خواهد شد. به خاطر داشته باشیم که هر قابلیت کاربردی الزاما برای هر نوع گروه مناسب نمی باشد.

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید به پشتیبانیmyniktanin@ در تلگرام پیام ارسال نمایید.

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products