کنترل گروه تلگرام با ربات مدیریت نیک طنین

کنترل گروه تلگرام با ربات مدیریت نیک طنین

[2522 بازدید] 1396/3/8    2017-05-29

دسته بندی: کاربرد ها

همه ما در دنیای واقعی عضو گروه های متعددی هستیم. برخی از این گروه ها کوچک و محدود؛ و برخی دیگر بزرگ و با اعضای بسیار زیاد هستند؛ ما بسیاری از اعضا را نمی شناسیم و از وجود آن ها مطلع نیستیم. هر چه گروه بزرگ تر باشد مدیریت آن کاری دشوارتر است. 

مشکلات موجود در دنیای مجازی دوچندان است. از یک طرف وجود گروه های مجازی بسیاری از کارها را آسان کرده و از طرفی دیگر چالش های بسیاری را نیز به وجود آورده است. تلگرام به طور خاص ابزاری ساده را برای ایجاد گروه فراهم نموده است. امروزه گروه های تلگرامی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده اند و بسیاری از افراد از سنین و طبقات مختلف برای اهداف مختلفی از آن ها استفاده می کنند. 

گستردگی موضوع و محتوای گروه ها آنقدر گسترده است که تقریبا برای هر موضوع، کسب و کار، محصول و … گروه های تلگرامی متعددی یافت می شود. در این بین کسی که مدیریت گروه تلگرامی را به عهده دارد با موضوعات متنوعی مواجه است و مشکلات عدیده ای را تجربه می کند. نظارت بر محتوای پیام های ارسالی، حفظ نظم گروه، نظارت بر کیفیت پیام های ارسالی و … از جمله چالش هایی است که مدیر با آن مواجه است.

بهترین ابزار برای کنترل گروه تلگرامی در کنار مدیران گروه، ربات کنترل گروه است. ربات کنترل گروه تلگرام ربات جامعی است که متشکل از ربات ضد لینک، ربات آنتی اسپم، ربات خوشامدگویی، ربات قفل گروه، ربات قفل الفاظ رکیک و … است. ربات مدیریت گروه نیک طنین، کلیه قابلیت های فوق را تنها در یک ربات داراست.

برخی از قابلیت های این ربات عبارت است از:

  • قفل زمان دار برای گروه 
  • قفل همیشگی
  • جلوگیری از ارسال پیام های رگباری در گروه
  • جلوگیری از ارسال لینک گروه های دیگر
  • جلوگیری از ارسال تبلیغات
    و …
    کنترل گروه تلگرام خود را به ربات نیک طنین بسپارید.

برای مشاهده کلیه قابلیت های ربات مدیریت گروه نیک طنین کلیک کنید.

 


ربات قفل گروه

برای خرید ربات مدیریت گروه نیک طنین اینجا را کلیک کنید.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products