کاربردهای ربات شمارنده: محدود کردن تعداد پیام در گروه های تبلیغاتی

کاربردهای ربات شمارنده: محدود کردن تعداد پیام در گروه های تبلیغاتی

[1596 بازدید] 1396/6/16    2017-09-07

دسته بندی: کاربرد ها

در این بخش از مجموعه کاربردهای ربات شمارنده، به کاربرد آن در گروه های تبلیغاتی تلگرام می پردازیم.

کاربردهای ربات شمارنده: محدود کردن تعداد پیام در گروه های تبلیغاتی

کسب درآمد از طریق ایجاد و مدیریت گروه های تبلیغاتی تلگرام بسیار متداول شده است. در گروه های تبلیغاتی، مدیران گروه به کاربران اجازه می دهند پیام های خود را به طور رایگان ارسال کنند؛ مشروط بر آن که پیش از ارسال پیام تعداد مشخصی عضو به گروه اضافه کنند.

دشواری های کار مدیر گروه کاملا مشخص است. مدیر باید در هر لحظه وضعیت تمام کاربران تازه وارد را بررسی کند و اگر کاربر بدون اضافه کردن عضو اقدام به ارسال پیام کند بلافاصله پیام وی را پاک کند. شمارش تعداد اعضای اضافه شده نیز کاری بسیار دشوار است.

ربات شمارنده و محدود کردن تعداد پیام

از طرفی دیگر، شاید کاربر در همان لحظه قادر به اضافه کردن تعداد اعضا نباشد. به عنوان مثال تعدادی عضو را در همان لحظه اضافه کند و تعداد باقیمانده را در ساعات بعدی! آیا مدیر گروه می تواند تمام این جزئیات را مدیریت کند؟ با افزایش تعداد اعضای گروه، کنترل عضوگیری اجباری واقعا غیرممکن است.

موضوع بعدی، محدود کردن تعداد پیام های کاربران در گروه است. چگونه می توان به هر کاربر اجازه داد تعداد محدودی پیام در گروه ارسال کند؟ آیا در گروه تبلیغاتی با تعداد اعضای بیشتر از 1000 نفر می توان تعداد پیام های ارسالی هر کاربر در روز را یادداشت نمود؟!

راه حل تمام این مشکلات، ربات شمارنده است. ربات شمارنده دارای قابلیت محدود کردن تعداد پیام در گروه تلگرام و همچنین سیستم عضوگیری اجباری است. یعنی می توان با اضافه کردن عضو به گروه، اجازه ارسال پیام در گروه را صادر نمود. از این رو دیگر نیازی به نظارت و شمارش پیام های گروه وجود ندارد. مدیر گروه تنظیمات لازم را انجام می دهد و ربات به کنترل تعداد پیام های کاربر می پردازد. همچنین زمانی که کاربر پیش از اضافه کردن عضو به گروه اقدام به ارسال پیام نماید، پیام وی به صورت خودکار توسط ربات حذف می شود.

اگر شما هم گروه تبلیغاتی دارید، همین حالا با خرید ربات شمارنده کار مدیریت گروه خود را راحت کنید!

برای مشاهده قابلیت های ربات شمارنده و خرید آن اینجا کلیک کنید.

 

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
هنوز هیچ محصولی انتخاب نکرده اید