مشکل اسپم شدن اکانت ها در گروه تلگرام

مشکل اسپم شدن اکانت ها در گروه تلگرام

[1740 بازدید] 1396/6/4    2017-08-26

دسته بندی: کاربرد ها

 

مشکل اسپم شدن اکانت ها در گروه تلگرام همیشه وجود داشته است. من هم مانند بسیاری از شما در گروه های مختلف تلگرام حضور دارم. بنابراین طبیعی است که اکانت من همیشه در معرض تهدید قرار داشته باشد.

اسپم شدن اکانت

اخیراً متوجه موضوع جالبی در این چت ها شده ام: زمانی که در گروه های تلگرام تعداد کاربران گروه از هزار تجاوز کرده باشد و گروه ها نیز گروه های عمومی باشند همیشه و همیشه خطر وجود تعداد زیادی مهاجم وجود دارد. در اینجا قصد دارم تجربه خودم را در اختیار شما قرار دهم تا از خطر اسپم شدن اکانت خود جلوگیری کنید.

  1. گروه هایی که بیشتر از 100 عضو دارند عمومی محسوب می شوند و مسلما در برابر تهدید ربات های مخرب و سایر مهاجمین آسیب پذیر می شوند. بنابراین بهتر است گروه های زیر 100 نفر را به صورت خصوصی تشکیل دهید. فقط زمانی که گروه شما از 200 نفر بیشتر شد آن را تبدیل به سوپرگروه کنید.
  2. لینک های دعوتی ایجاد کنید و آن ها را فقط به افراد مورد اعتماد و شناخته شده ارسال کنید.
  3. برای گروه هایی که بیشتر از 100 نفر عضو دارد، حداقل دو ادمین تعیین کنید. برای گروه های 200 نفره، حداقل 4 ادمین تعیین کنید و به همین صورت ادامه دهید. البته فراموش نکنید حتما ادمین های گروه قابل اعتماد باشند.
  4. با انجام این کار همیشه می توانید محتوا را مدیریت کنید.
  5. به محض شناسایی ربات های مخرب در گروه خود، ربات ها را سریعا حذف کنید.
  6. دعوت کنندگان و وارد کنندگان ربات های مخرب را از گروه خود حذف کنید.
  7. کاربران مخرب را همیشه به @spambot گزارش کنید.
  8. گاهی کاربران اسپم کننده، ربات هایی هستند که وارد گروه شما می شوند و شما نمی خواهید به شما پیام ارسال کنند. به راحتی آن ها را بلاک کنید. تلگرام گزینه ای برای «توقف بات ها» دارد.

با رعایت نکات فوق می توانید خطر اسپم شدن اکانت خود را کاهش دهید.

 

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products