سوالات متداول در مورد قفل کردن گروه تلگرام

سوالات متداول در مورد قفل کردن گروه تلگرام

[2445 بازدید] 1397/6/12    2018-09-03

دسته بندی: کاربرد ها

 

قفل کردن گروه تلگرام یکی از خواسته های همیشگی مدیران بوده است. همانطور که می دانید ربات مدیریت گروه نیک طنین دارای سه نوع قفل پیشرفته گروه می باشد و یکی از پرکاربردترین قابلیت هایی است که تمامی گروه هایی که دارای ربات مدیریت نیک طنین هستند، از آن استفاده می کنند. با استفاده از قفل گروه تلگرام می توانید ربات را برنامه ریزی کنید تا گروه در ساعت های خاصی قفل شود.

در این نوشته سوالات متداولی که بیشتر کاربران با آن مواجه شده اند را گردآوری کردیم و پاسخ آن ها را داده ایم. در صورتی که سوالات بیشتری در مورد قفل کردن گروه تلگرام دارید می توانید با تلگرام  نیک طنین در ارتباط باشید.

 

 سوالات متداول در مورد تعطیل کردن گروه با استفاده از ربات نیک طنین

 

 • قفل خودکار و غیرخودکار یعنی چه؟ منظور از قفل خودکار، قفل برنامه ریزی شده است که ربات بر اساس ساعت های مشخص شده توسط شما گروه را قفل می کند. قفل غیرخودکار یعنی مدیر گروه با فشردن یک کلید در همان لحظه گروه را قفل و در زمان مورد نظر خود مجددا گروه را فعال می کند.
 • آیا می تونم از قفل خودکار ربات استفاده نکنم و گروه را هر لحظه که خواستم قفل کنم؟ بله، با استفاده از قابلیت قفل دستی گروه می توانید هر لحظه گروه را قفل و سپس مجددا فعال کنید.
 • آیا اگر گروه را قفل کنم، پیام مدیران هم در ساعات تعطیلی گروه پاک می شود؟ خیر، ربات هرگز پیام مدیران خود را حذف نمی کند. فقط پیام کاربران عادی گروه حذف می شود.
 • قفل کردن گروه تلگرام چگونه انجام می شود؟ با استفاده از کلیدهای شیشه ای به راحتی می توانید با لمس کلید مربوطه، گروه را قفل و یا مجددا فعال کنید.
 • من می خواهم گروهم همیشه قفل باشد و به جز خودم و سایر ادمین ها شخص دیگری پیام ارسال نکند (مشابه کانال تلگرامی). آیا امکان پذیر است؟ بله، می توانید گروه را برای همیشه قفل کنید و در صورتی که بخواهید مجددا برای ارسال پیام کاربران فعال کنید.
 • آیا می توانم کاری کنم که گروه چند بار مثلا یک بار در صبح و یک بار در عصر توسط ربات قفل شود؟ بله ربات قابلیت خاموشی خودکار در چند بازه زمانی مختلف در شبانه روز را دارد.
 • من هر شب در گروهم سخنرانی دارم. چطور می توانم از قفل ربات شما استفاده کنم؟ می توانید زمانی که کاربر خاص سخنرانی می کند گروه را قفل و پس از پایان صحبت ها برای کاربران فعال کنید.
 • آیا اگر گروه روی قفل خودکار تنظیم شده باشد و موقعیت هایی به جز ساعات قفل خودکار بخواهم گروهم را قفل کنم، این کار امکانپذیر است؟ بله، قفل خودکار در ساعتی که تنظیم شده گروه را قفل می کند و علاوه بر این ساعات، هر لحظه که بخواهید می توانید موقتا گروه را قفل کنید و مشکلی برای برنامه قفل های خودکار شما پیش نمی آید.
 • آیا ربات قابلیتی دارد که زمانی که گروه قفل است به کاربرانی که پیام ارسال می کنند هشدار دهد و اعلام کند گروه خاموش است؟ بله. اگر قابلیت هشدار ربات در دکمه خاموشی گروه را فعال کنید، ربات به کاربرانی که در ساعات خاموشی گروه پیام ارسال می کنند هشدار می دهد. متن این هشدار یا اعلان توسط مدیر قابل تغییر است.
 • آیا می توانم پیام پیش فرض اعلام و پایان خاموشی گروه که توسط ربات نمایش داده می شود را تغییر دهم؟ بله. به راهنمای h/ مراجعه کنید.
 • آیا می توان کاری کرد که زمانی که کاربر در ساعات خاموشی گروه پیام ارسال می کند، از علت حذف شدن پیام خود مطلع شود؟ بله دو راه وجود دارد. راه اول آن که قابلیت اعلام هشدار ربات در ساعات خاموشی گروه را فعال کنید. راه دوم آن است که می توانید در زیر پیام خاموشی ربات که در مدت ساعات خاموشی در گروه نمایش داده می شود کلید شیشه ای با عنوان «چرا پیام من حذف می شود» یا عناوین مشابهی قرار دهید تا کاربر با کلیک روی آن، علت حذف پیام که توسط شما تدوین و تنظیم شده است را مشاهده کند.
 • آیا اگر گروه قفل باشد اعضای جدید می توانند از طریق لینک عضویت یا اضافه شدن توسط سایر اعضا، به گروه اضافه شوند؟ بله. قفل گروه فقط اجازه ارسال پیام در گروه را نمی دهد و مشکلی در اضافه شدن اعضا در گروه در ساعات غیرفعال بودن گروه وجود ندارد.
   

 

چگونه ربات قفل گروه را تهیه کنم؟

برای استفاده از قابلیت قفل کردن گروه تلگرام می توانید  ربات مدیریت گروه نیک طنینرا تهیه کنید.


نوشته های مشابه در رابطه با قفل گروه:
قفل گروه تلگرام

تعیین چند برنامه خاموشی خودکار

خاموش کردن گروه تلگرام

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products