ربات نظرسنجی انتخابات راهی سریع برای اطلاع از نظر افراد

ربات نظرسنجی انتخابات راهی سریع برای اطلاع از نظر افراد

[2610 بازدید] 1396/2/14    2017-05-04

دسته بندی: کاربرد ها

نظرسنجی، نوعی روش تحقیق پیمایشی است که در آن دیدگاه گروهی از افراد در مورد یک موضوع مورد مطالعه قرار می‌گیرد.  برای انجام نظرسنجی، پرسش های محدودی درباره موضوعی خاص تهیه می شود و نظر جامعه آماری مورد هدف پرسیده می شود.  نتایج حاصل از این پرسش ها مورد مطالعه قرار می گیرد و برای اهداف مورد نظر تجزیه و تحلیل می شود.

روش های کلاسیک نظرسنجی، بسیار زمانبر و پرهزینه هستند. هم اکنون در بسیاری از کشورهایی که به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند بیشتر نظرسنجی ها به صورت آنلاین انجام می شود.

نظرسنجی ایام انتخابات نیز این قاعده مسثنی نیست. برای دریافت بازخورد از افراد، سریع ترین و کم هزینه ترین راه، نظرسنجی اینترنتی است. در ایام انتخابات، بازخوردها و نظرسنجی ها باید به سرعت انجام شود. در این برهه از زمان، نظر افراد به سرعت تغییر می کند.

برای حفظ ارتباط با هواداران و حامیان، و دریافت نظرات آن ها می توان از ربات نظرسنجی نیک طنین استفاده نمود. ربات نظرسنجی انتخابات، دارای قابلیت طرح پرسش و جمع آوری لحظه ای نظر افراد است. این پرسش ها می توانند هر روز، هر ساعت و یا هر زمان مورد نظر نامزد تغییر کنند و پرسش جدید جایگزین پرسش قبلی شود. این نظرات برای نامزد ارسال می شود و بدین ترتیب ضمن دریافت نظر کاربران در مورد موضوع مورد نظر، می تواند بر اساس آن نظرات برنامه ریزی لازم را انجام دهد. نظرات سایر افراد بازدیدکننده  از ربات نیز قابلیت نمایش دارد.

ربات نظرسنجی انتخابات، در ربات معرفی نامزد تعبیه شده است. از آنجایی که بازخورد افراد به طور خاص برای حامی مورد نظر  دقیق تر و هدفمندتر است، این قابلیت به صورت منویی مجزا در ربات معرفی نامزد قرار گرفته است تا ضمن آن که نامزد به معرفی خود، سوابق اجرایی، گالری تصاویر و …می پردازد امکان نظرسنجی از افراد را نیز داشته باشد.

برای بازدید از ربات معرفی نامزد انتخابات اینجا کلیک کنید.

 

 

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
هنوز هیچ محصولی انتخاب نکرده اید