ربات ضد لینک «نیک طنین»

ربات ضد لینک «نیک طنین»

[1345 بازدید] 1396/3/9    2017-05-30

دسته بندی: کاربرد ها

ربات ضد لینک، ربات تلگرامی است که وظیفه آن جلوگیری از ارسال مطالب حاوی لینک در گروه های تلگرام است. متاسفانه در دنیای مجازی، مفهوم حریم خصوصی برای بسیاری از افراد تعریف نشده است. این موضوع در رفتار افراد در گروه های تلگرام نیز کاملا مشهود است؛ افراد به راحتی به خود اجازه ورود به حریم خصوصی دیگران را داده و بدون کسب اجازه از مالک و در نظر گرفتن قوانین گروه اقدام به ارسال پست می کنند.

یکی از مشکلات موجود در مطالب ارسال شده از سوی کاربران، ارسال مطالب حاوی لینک است. این گونه مطالب معمولا جنبه تبلیغاتی دارند و برای معرفی کانال ها و گروه ها ارسال می شوند. متاسفانه مدیران گروه ها در برخورد با این گونه رفتارها معمولا چاره ای جز پاک کردن مداوم این گونه پست ها ندارند. این کار نیز بسیار دشوار، زمانبر و در حقیقت نشدنی است. وجود ابزار، نرم افزار، برنامه های کاربردی و هر آنچه که بتواند در این راه به مدیر کمک کند ضروی و اجتناب ناپذیر به نظر می رسد.ربات ضد لینک برای برآورده ساختن همین هدف طراحی شده است.

ربات ضد لینک، از ارسال پیام های حاوی لینک گروه ها و کانال های دیگر جلوگیری می کند. به عبارتی دیگر به محض ارسال مطلب حاوی لینک از سوی کاربر، آن را بررسی کرده و از درج آن در گروه جلوگیری می کند.

ربات نیک طنین، علاوه بر جلوگیری از ارسال پیام های حاوی لینک کانال ها و گروه ها، قادر به حذف لینک صفحات سایت نیز می باشد. ربات نیک طنین در واقع متشکل از کلیه ربات های مجزایی است که کار مدیریت گروه را ساده می کنند: ربات ضد لینک، ربات ضد اسپم، ربات خوشامدگویی، ربات قفل گروه و بسیاری از ربات های دیگر. با خرید ربات نیک طنین، کلیه قابلیت های مذکور را در یک ربات به دست خواهید آورد. 

برای اطلاع از کلیه قابلیت های ربات نیک طنین و خرید آن اینجا را کلیک کنید.


ربات مدیریت گروهتحویل فوری ربات مدیریت گروه[/caption]

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products