ربات ضد اسپم گروه های تلگرام چیست

ربات ضد اسپم گروه های تلگرام چیست

[4152 بازدید] 1396/2/11    2017-05-01

دسته بندی: کاربرد ها

ربات ضد اسپم، یک ربات کنترل کننده برای گروه های تلگرامی است. ربات ضد اسپم قابلیت های متعددی دارد. این قابلیت ها در کنترل گروه ها بسیار مفید و موثر هستند.

از میان قابلیت های فراوان ربات ضد اسپم، برخی از قابلیت ها پرکاربردتر از بقیه هستند. پرکاربردترین قابلیت ها عبارت است از:

-جلوگیری از ارسال پیام های رگباری

این قابلیت، برای حذف کاربران مزاحم می باشد. زمانی که کاربری چندین پیام متوالی را در گروه ارسال کند ربات آن کاربر را اخراج می کند.

-قفل کردن گروه در ساعاتی خاص: این قابلیت بسیار پرکاربرد است. قفل را می توان به طور دستی و یا خودکار اعمال کرد:

الف) قفل دستی: این قابلیت برای قفل گذاشتن و برداشتن دستی کاربر طراحی شده است. فرض کنید می خواهید گروه تا زمان پایان سخنرانی شخصی خاص بی صدا باقی بماند. هیچ کاربری نباید قادر به ارسال پیام در گروه باشد .. در اینجا از دستور !mute all برای قفل دستی استفاده می کنیم. پس از پایان صحبت ها می توان با دستور !unmute all گروه را باز کنند تا کاربران اعمال نظر کنند.

ب) قفل خودکار: زمانی که بخواهید گروه از همان لحطه تا ساعتی خاص قفل شود از دستور مربوطه استفاده می کنید. بدین ترتیب، ربات را قفل کرده  و مدت زمانی که باید پس از آن به طور خودکار باز شود را تعیین می کنید.

-جلوگیری از ارسال لینک : این قابلیت به کاربران شما اجازه ارسال لینک و یا متن و تصاویر دارای لینک را نمی دهد.

-جلوگیری از ارسال نام کاربری: اگر این قابلیت فعال شود پیام هایی که حاوی نام کاربری باشند از گروه حذف می شوند. این دستورات با @ شروع می شوند.

برای دیدن کلیه قابلیت های ربات ضد اسپم اینحا کلیک کنید.


ربات قفل گروهبرای خرید و تحویل فوری اینجا کلیک کنید

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
هنوز هیچ محصولی انتخاب نکرده اید