عضو اضافه کنید، پیامتان را ارسال کنید! |عضوگیری اجباری برای ارسال پیام در گروه
عضوگیری اجباری و ارسال پیام

عضو اضافه کنید، پیامتان را ارسال کنید! |عضوگیری اجباری برای ارسال پیام در گروه

[3822 بازدید] 1396/6/12    2017-09-03

دسته بندی: کاربرد ها

عضوگیری اجباری برای صدور مجوز ارسال پیام در گروه یکی از روش های اخیر بعضی گروه های تلگرامی برای جذب کاربر بوده است. این قابلیت در ربات شمارنده در نظر گرفته شده است.

ربات شمارنده نیک طنین دارای قابلیت های متعددی است. یکی از قابلیت های پرکاربرد، آن است که تا زمانی که کاربر تازه وارد عضو جدیدی را به گروه اضافه نکرده است امکان ارسال پیام را ندارد. هدف این نوع گروه ها معمولا افزایش تعداد اعضا می باشد. به علاوه، بسیاری از گروه های تبلیغاتی نیز از همین قابلیت برای اضافه کردن عضو استفاده می کنند. یعنی فضایی را فراهم کرده اند تا کاربران به جای پرداخت هزینه، تعدادی عضو به گروه اضافه کنند و سپس تبلیغات خود را در گروه ارسال کنند.

بنابراین اگر قصد دارید اعضای گروه خود را از طریق کاربران خود افزایش دهید از ربات شمارنده استفاده کنید. شرایط و تعداد عضوگیری به راحتی توسط مدیر گروه قابل تعیین است. بنابراین هر کاربر تازه وارد برای ارسال پیام ملزم به عضوگیری اجباری است. مدیر گروه در هر لحظه می تواند وضعیت عضوگیری هر کاربر را بررسی کند. گزارش آماری کاملا نشان می دهد هر کاربر چند عضو اضافه نموده و از این اعضا چه تعداد از گروه خارج شده اند. تنظمیات ربات شمارنده کاملا قابل سفارشی سازی است.

عضوگیری اجباری و ارسال پیام

یکی دیگر از قابلیت های انعطاف پذیر و قابل سفارشی شدن ربات شمارنده آن است که می توان محدودیت ها را از روی بعضی کاربران برداشت. همچنین می توان تعداد اعضای اجباری را برای بعضی کاربران خاص تغییر داد. به عنوان مثال، مدیر تعداد اعضای احباری برای کلیه کاربران گروه را 8 عضو تعیین می کند. اما می تواند برای کاربری خاص این محدودیت را بردارد و کاربر بدون نیاز به اضافه کردن عضو، پیام خود را در گروه ارسال کند. همچنین این عدد را برای کاربر خاص دیگر، 5 تنظیم کند و …
 

برای تهیه ربات شمارنده نیک طنین، اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

 

 

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products