ربات حذف پیام های غیراخلاقی و ربات پاکسازی پیام در گروه

ربات حذف پیام های غیراخلاقی و ربات پاکسازی پیام در گروه

[13920 بازدید] 1396/4/11    2017-07-02

دسته بندی: کاربرد ها

در این نوشته، به ضرورت وجود ربات حذف پیام های غیراخلاقی در گروه تلگرام می پردازیم و چگونگی کار آن در پاکسازی پیام در گروه را شرح می دهیم.


 
پیام های غیر اخلاقی

 

بیشترین نگرانی مدیران گروه های تلگرام، مشکل حذف پیام های غیراخلاقی است که به گروه آن ها ارسال می شود. ارسال پیام های غیراخلاقی به گروه های تلگرام توسط ربات های مخرب و یا افراد فاسد و سودجو انجام می شود.مدیران گروه به تنهایی قادر به مبارزه و جلوگیری از ارسال پیام های غیراخلاقی و کلمات رکیک به گروه خود نیستند. بررسی های به عمل آمده نشان می دهد که بیشتر این حملات (ارسال پیام های غیراخلاقی و نامناسب) در نیمه شب و زمانی که معمولا مدیران گروه در دسترس نمی باشند انجام می شود. بنابراین به رباتی نیاز است که در ساعاتی که مدیران آنلاین نیستند نیز به حذف پیام های نامناسب و پاکسازی پیام های غیراخلاقی بپردازد.

ربات حذف پیام غیراخلاقی یا ربات پاکسازی پیام در گروه چیست؟

ربات حذف پیام های غیراخلاقی، از ارسال پیام هایی که حاوی واژه های نامناسب و غیراخلاقی هستند جلوگیری می کند. این ربات دارای فیلتر است وکلیه پیام های حاوی الفاظ رکیک و غیراخلاقی را شناسایی می کند.


 
برای راه اندازی و تست ربات کلیک کنید
? برای راه اندازی و تست ربات روی تصویر بالا کلیک کنید ?

 

ربات حذف پیام های غیراخلاقی چگونه کار می کند؟

ربات مدیریت گروه نیک طنین دارای گزینه های متعددی در جهت حفظ و مراقبت از گروه های تلگرام و کمک به مدیران گروه ها است. یکی از مهم ترین و پرکاربردترین این گزینه ها، قفل جلوگیری از ارسال پیام های غیراخلاقی و الفاظ نامناسب است. این ربات به محض رویت پیام نامناسب و رکیک و غیراخلاقی، به صورت خودکار از ارسال آن به گروه جلوگیری می کند. بدین ترتیب در هر ساعت از شبانه روز، مراقب و مواظب پیام های ارسالی به گروه است.


 

ربات نیک طنین 

برای مشاهده و خرید ربات حذف پیام غیراخلاقی «نیک طنین» اینجا را کلیک کنید.


این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products