دستیار گروه، راهی برای برقراری نظم در گروه

دستیار گروه، راهی برای برقراری نظم در گروه

[923 بازدید] 1396/2/14    2017-05-04

دسته بندی: کاربرد ها

برای مدیریت گروه تلگرام خود نیاز به دستیار گروه دارید؟

هنگامی که با صاحبان کسب و کار اینترنتی و دارندگان برندهای معروف گفتگو می کنیم، شکایت از مدیریت سوپرگروه هایشان تمامی ندارد! مدیر یکی از سوپرگروه های مربوط به حوزه بازاریابی، کار مدیریت گروه را کابوسی شبانه توصیف می کرد: «مدیریت گروه برای من چیزی جز کابوس شبانه نیست. نگرانی در مورد مدیریت و پست هایی که ارسال می شود آزاردهنده است». «از یک طرف شنیدن نظر کاربران برایم خیلی مهم است و از طرفی دیگر نمی توانم اجازه ارسال هر نوع مطلبی را به کاربران بدهم.»
برای حل مشکلات گروه های تلگرام چه باید کرد؟ چگونه می توان گروه را از مطالب نامرتبط، کاربران سودجو و .. در امان نگه داشت؟ چگونه می توان دستیاری پیدا کرد که مدیران را فارغ از دغدغه مشکلات ناشی از مدیریت گروه ها کند؟ 

چرا ربات دستیار گروه تلگرام اهمیت دارد؟

ربات ها، حساب های کاربری هستند که به کارهای تکراری پاسخ می دهند. ربات دستیار گروه یا ربات مدیریت گروه، رباتی است که با عضویت آن در گروه خود به راحتی بخش اعظمی از امور را به آن واگذار می کنید. وجود این ربات، شما را از انجام کارهای تکراری و خسته کننده و اضطراب آور باز می دارد. با وجود این ربات، دیگر نگران حذف مطالب نامناسب و غیراخلاقی، نظرات توهین آمیز، ارسال لینک ها و تبلیغات سایرین نخواهید بود. همچنین، ربات دارای قابلیت قفل زمان دار است که می توان ربات را در ساعاتی خاص قفل نمود.


ربات مدیریت گروهتحویل فوری ربات مدیریت گروه

تهیه ربات دستیار گروه چقدر طول میکشد؟

این ربات به آسانی از طریق خرید آنلاین قابل دسترس است. مدیریت و کنترل آن  بسیار ساده است. برای کار با این ربات نیاز به دانش فنی خاصی ندارید.

برای اطلاع از قابلیت های ربات مدیریت گروه نیک طنین به لینک زیر مراجعه کنید:

قابلیت ها و امکانات ربات دستیار گروه

 

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products