تبلیغات صوتی در انتخابات
تبلیغات صوتی

تبلیغات صوتی در انتخابات

[883 بازدید] 1396/2/25    2017-05-15

دسته بندی: کاربرد ها

تبلیغات، مقوله پیچیده ای است که بهترین معیار برای اثربخشی آن، میزان ماندگاری در ذهن مخاطب است. هر چقدر تبلیغ کننده برای ماندگاری کار تبلیغی اش، بیشتر تلاش کند، نتیجه و خروجی کار بهتر خواهد بود و تاثیر بیشتری بر مخاطب می گذارد. در هر انتخابات، نامزدی برنده نهایی است که توانسته باشد کلام خود را به همان وضوحی که بیان می کند به مخاطب برساند. چگونه می توانیم با مردم صحبت کنیم؟ شما می توانید صحبت هایتان را بنویسید اما این روش هم تکراری شده، هم تاثیر آنچنانی در مخاطب نمی گذارد. زیرا در دوره کنونی، افراد فقط به مطالب کوتاه و موجز توجه می کنند و خواندن برنامه های یک نامزد، چندان جذابیتی برایشان ایجاد نمی کند. راه دیگر تبلیغات، برای ماندگاری یک نامزد در اذهان، تبلیغات صوتی است! چگونه؟ در ادامه توضیح می دهیم.

همه ما می دانیم که تاثیر شنیده ها در ذهن بسیار بیشتر از خوانده هاست. صدا، در عمق جان ما نفوذ می کند و به ما این امکان را می دهد تا بیشتر در اذهان مردمی که می خواهند رای بدهند، باقی بمانیم. این روش، یکی از مناسب ترین روش های تبلیغات انتخاباتی است که با صدای خودتان، بتوانید شنونده را مجاب کنید که برنامه هایتان مفید است و دردی از مردم دوا خواهد کرد. تبلیغات صوتی، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید خود و اهداف سیاسی خود را معرفی کنید بدون این که از یاد بروید. این روزها، تبلیغات نوشتاری و عکس و بنر و پلاکارد است که از در و دیوار شهر و ساختمان ها آویزان شده، اما تاثیر کدامیک از این 2 روش تبلیغاتی بیشتر است؟ تبلیغات صوتی یا تبلیغات کاغذی؟! امروزه، به جای صرف هزینه های گزاف برای تهیه ی کاغذ و مقوا و پلاستیک، با هزینه ای بسیار کمتر، می توانید فایل صوتی خود را با کیفیت بالا تولید کنید و در کمترین زمان در میان مردم منتشر کنید. تبلیغات صوتی شما، در دلها نفوذ می کند؛ خصوصا اگر حرفتان، حرف دل مردم باشد. سخت بر دل می نشیند و شما را در رقابت با دیگر نامزدها یا مبلغان پیروز می گرداند.

حتما شما هم آن نامزد انتخابات را دیده اید که به صورت میدانی در مترو تهران می چرخد و در میان مردم با صدای بلند تبلیغ می کند؛ می دانید که فوق العاده هم محبوب شده است. یکی از علت های این محبوبیت، صدای فرد است که به گوش می رسد و دیگری اعتماد به نفس ستودنی او در برخورد با مردم. از نظر مردم، این شخص با اعتماد به نفس و خلاقیت خود، می تواند مشکلات جامعه را هم به همین صراحت به مسئولین بیان کند و برای حل کردن آنها بکوشد. برای تاثیرگذاری مثبت بر روی مردم کشورتان، از شیوه تبلیغات صوتی استفاده کنید تا شاهد تاثیرات شگفت آور آن در نتیجه انتخابات باشید. این روش، بسیار موثر است؛ چرا که بدیع است و به ذهن هر کسی نمی رسد.

نیک طنین با ارائه راهکار های تبلیغاتی بر بستر شبکه های مجازی سعی دارد لزوم استفاده از تبلیغات کاغذی در انتخابات را تا حد امکان کاهش دهد، لزوم تبلیغات در فضای مجازی و مزیت های آن را می توانید در اینجا مطالعه فرمایید همچنین نامزد های محترم انتخابات می توانند از بروشور دیجیتال نیک طنین نیز استفاده فرمایند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products