افزایش عضو واقعی برای کانال و گروه

افزایش عضو واقعی برای کانال و گروه

[1351 بازدید] 1396/10/9    2017-12-30

دسته بندی: کاربرد ها

از زمانی که افراد برای اهداف اطلاع رسانی و کسب درآمد به گروه ها و سپس کانال ها روی آوردند موضوع «افزایش عضو واقعی برای کانال» همواره نوعی دغدغه به شمار می رفته است. افراد ضرورتی به عضویت در کانال های غیرضروری نمی دیدند و یا آن که کانال را جذاب نیافته و از آن خارج می شدند. به تدریج راه حل اعضای غیرواقعی (فیک) جایگزینی برای اعضای واقعی و روشی برای افزایش عضو شد. اما این راه حل به تدریج و با حذف حساب های مجازی توسط تلگرام به مرور زمان کاربردپذیری خود را از دست داد.

در حال حاضر، افزایش عضو واقعی برای کانال و گروه اهمیت زیادی برای مدیران کانال دارد. نیک طنین، این بستر را با استفاده از ربات شمارنده خود فراهم ساخته است.

چند قابلیت در یک ربات

ربات شمارنده نیک طنین به طور همزمان در کانال و گروه شما عضو می شود و به دو صورت به افزایش عضو گروه و کانال شما کمک می کند:

افزایش عضو گروه: کاربرانی که عضو گروه شما می شوند فقط در صورتی می توانند پیام ارسال کنند که چند عضو به گروه شما اضافه کنند.

افزایش عضو کانال: کاربرانی که قصد ارسال پیام در گروه را دارند تا زمانی که عضو کانال شما نشوند نمی توانند پیام خود را ارسال کنند.

سایر قابلیت های ربات شمارنده:
محدود کردن تعداد پیام های ارسالی کاربر: این قابلیت به کاربرها امکان می دهد در هر روز یا بازه زمانی مشخصی تعداد محدودی پیام ارسال کنند.

گزارش گیری از عملکرد و فعالیت های کاربران در گروه: مدیر می تواند آمار عملکرد اعضای خود را در هر روز یا بازه زمانی مشخصی داشته باشد.

مشاهده عملکرد کاربر توسط خودش: هر کاربر می تواند عملکرد خود در گروه (تعداد اعضای اضافه کرده، تعداد پیام های ارسالی و غیره) را تنها با یک کلیک مشاهده کند.

چگونه ربات شمارنده را تهیه کنم؟

کاربران نیک طنین که ربات مدیریت را در گروه خود دارند برای اضافه کردن ربات شمارنده، از قسمت خرید ماژول شمارنده اقدام بفرمایند.

کاربرانی که در حال حاضر از ربات مدیریت گروه نیک طنین استفاده نمی کنند، پکیج ربات مدیریت و شمارنده را تهیه کنند.

مشاهده گزارش عملکرد

 

 

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products