اخبار تلگرام | ورود به سایت ها با اکانت تلگرام

اخبار تلگرام | ورود به سایت ها با اکانت تلگرام

[1482 بازدید] 1396/11/18    2018-02-07

دسته بندی: اخبار , اخبار تلگرام

 ثبت‌نام در سایت‌ها با اکانت تلگرام

تلگرام در آخرین به روز رسانی خود، یک قابلیت بسیار کاربردی یعنی ویجت لاگین تلگرام یا ورود به سایت ها با اکانت تلگرام را ارائه داده است. با استفاده از این قابلیت، وب سایت می تواند از کاربر برای ارسال پیام از سوی بات های خود اجازه بگیرد.

 

 ارسال پیام توسط ربات

بات های تلگرام ابزارهای ارتباطی قدرتمندی هستند اما تا پیش از این نمی توانستند آغازکننده مکالمه باشند. حتی اگر کاربران خود تمایل به دریافت پیام از سوی ربات ها داشتند مجبور بودند خودشان شروع کننده مکالمه باشند. با ویجت جدید لاگین تلگرام، حرکت به سمت تعامل ربات با کاربران هموارتر می شود.  بات ها  کاربردهای نامحدودی دارند. بات ها می توانند برای ارائه پشتیبانی به مشتریان، پذیرش پرداخت ها، یا ارسال نوتیفیکیشن از هر نوع، از جمله ردیابی حمل و نقل کالا، بروزرسانی های پرواز، و امثال آن بکار روند.

استفاده از این قابلیت

زمانی که کاربر برای بار اول از قابیلت ورود به سایت ها با اکانت تلگرام استفاده می کند ویجت مورد نظر شماره تلفن کاربر را می پرسد و سپس از طریق تلگرام یک پیام تایید به مرورگر وی ارسال می کند. پس از انجام این کار، لاگین دو مرحله ای روی وب سایت هایی که از ورود با تلگرام پشتیبانی می کنند انجام می شود.

با کلیک کاربر روی دکمه «پذیرش»، نام، نام کاربری و تصویر پروفایل شما برای صاحب وب سایت ارسال می شود. البته شماره تماس کاربر پنهان می ماند.

پس از هر لاگین تلگرام برای شما خلاصه پیامی در مورد مجوزهایی که دارید و داده هایی که به مالک وب سایت ارسال می شود می فرستد. می توانید این اجازه را با کلیک ری دکمه موجود در زیر خلاصه لاگین لغو کنید.

فعال سازی در اندروید

برای تلگرام های نسخه 8.4 ادروید، بخشی در حریم خصوصی و امنیت در نظر گرفته شده است که تمام وب سایت هایی که با استفاده از تلگرام به آن ها لاگین کرده اید را نشان می دهد.

این ابزار لاگین ساده اولین فاز پروژه Telegram ID است که تلگرام در سال جاری به پایان خواهد رساند.

به روز رسانی های قبلی تلگرام

 

 

 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
هنوز هیچ محصولی انتخاب نکرده اید