اخبار تلگرام| قابلیت جدید تلگرام در نسخه 4.3

اخبار تلگرام| قابلیت جدید تلگرام در نسخه 4.3

[944 بازدید] 1396/6/15    2017-09-06

دسته بندی: اخبار , اخبار تلگرام

اخبار جدید تلگرام: در بروزرسانی جدید تلگرام چند قابلیت کاربردی برای کار با استیکرها اضافه شده است که در اینجا به معرفی آن می پردازیم.

از سال 2015 یعنی زمانی که تلگرام برای اولین بار قابلیت replies را معرفی کرد، حداکثر تعداد اعضا در گروه های تلگرام 50 برابر شده است (از حداکثر 200 نفر تا 10 هزار نفر). امروزه شما می توانید در گروه ها هر چند بار که بخواهید از قابلیت replies استفاده کنید.

در نسخه جدید 3.4 تلگرام، هر زمان کسی به پیام شما در گروه پاسخ دهد در لیست چت ها علامت @ را مشاهده می کنید:

برای مشاهده قابلیت، روی علامت پخش تصویر بالا کلیک کنید

اگر پاسخ های جدیدی در گروه داشته باشید می توانید با ضربه زدن روی دکمه @ داخل گفتگو به آن دسترسی پیدا کنید. این دکمه پس از  آن که پیام مربوطه را خواندید ناپدید می شود.

استیکرهای مورد علاقه

همه افراد می توانند استیکرهای خود را ایجاد کنند. در نتیجه، هر روزه هزاران استبکر جدید به پلتفرم اضافه می شود و برخی از ما تعداد زیادی از این بسته ها را در تلگرام خود نصب کرده ایم.

از امروز هر کسی که 5 بسته با بیش از آن تعداد بسته نصب کرده باشد می تواند استیکرهای خود را علامت دار کند تا همیشه در بالای پنل استیکر در بخش ستاره دار قابل دسترسی باشند.

استیکرهای گروه

گروه های بزرگ با بیش از 100 عضو حالا می توانند یک بسته ستاره دار رسمی را برای تمام اعضای گروه خود اضافه کنند تا بدون نیاز به نصب استیکر در پنل خود،  از آن ها در گروه استفاده کنند.

سایر قابلیت ها

در بروزرسانی جدید تلگرام، چند قابلیت جزئی نیز در تلگرام برای سیستم عامل های ios و اندروید نیز در نظر گرفته شده است. یکی از مهم ترین این قابلیت ها که در اندروید اضافه شده است آن است که می توان پیش از فوروارد پیام، چند گیرنده را انتخاب و پیام را ارسال نمود.

برگرفته از سایت تلگرام

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products