ربات عضوگیری اجباری برای کانال

ربات عضوگیری اجباری برای کانال

[98 بازدید] 1396/10/7    2017-12-28

دسته بندی: اخبار , اخبار نیک طنین

 

نیک طنین عرضه ربات عضوگیری اجباری برای کانال را آغاز کرده است. پیش از این، نیک طنین ربات شمارنده خود را به عنوان اولین ربات عضوگیری اجباری گروه عرضه کرده بود که با استقبال بی نظیری از سوی کاربران مواجه شد.

ربات عضوگیری اجباری برای کانال، یک ربات دو منظوره است. ربات عضوگیری کانال، تعداد اعضای گروه و کانال شما را به طور همزمان افزایش می دهد. این قابلیت به طور رایگان در ربات های شمارنده نیک طنین اضافه شده است و تمام کاربرانی که از ربات شمارنده استفاده می کنند می توانند از این قابلیت استفاده کنند.

زمانی که قابلیت عضوگیری اجباری برای کانال در ربات شمارنده فعال شود، کاربران یک گروه تا زمانی که عضو کانال مربوطه نشده اند اجازه ارسال پیام در گروه را ندارند.

[اد اجباری برای کانال

چرا ربات عضوگیری اجباری برای کانال؟

افزایش تعداد اعضای کانال به منظوز اطلاع رسانی و ارسال پیام و تبلیغات یکی از اهداف مدیران کانال ها است. معمولا مدیران گروه هایی را نیز در کنار کانال رسمی خود ایجاد می کنند تا در آنجا به سوالات کاربران پاسخ داده شود و تعاملی موثر به وجود آید. اما کانال و محتوای آن که از سوی مدیر به طور یکطرفه ارسال می شود اهمیت بسیار بیشتری دارد. لذا مدیران جهت اطلاع رسانی گسترده تر و افزایش اعتبار کانال ترجیح می دهند اعضای واقعی برای کانال خود داشته باشند.

قابلیت عضوگیری اجباری کانال برای چه گروه هایی مناسب است؟

کلیه گروه هایی که دارای کانال هستند، اعم از فروشگاه ها، گروه های اطلاع رسانی، گروه های تبلیغاتی می توانند این قابلیت را فعال کنند. لازم به ذکر است شما می توانید با اجباری کردن عضویت در کانال دوستان خود نیز به افزایش اعضای کانال آن ها کمک کنید.

چگونه قابلیت عضوگیری اجباری برای کانال را فعال کنید؟

کاربرانی که ربات شمارنده نیک طنین را در گروه های خود دارند: برای فعال سازی عضوگیری اجباری کانال کافی است به راهنمای ربات شمارنده مراجعه کنید.

کاربران جدید: برای استفاده از این قابلیت ربات شمارنده نیک طنین را خریداری نمایید.

 

 

 

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

یک نظر بگذارید

Top
هنوز هیچ محصولی انتخاب نکرده اید