بروزرسانی جدید تلگرام و قابلیت های آن

بروزرسانی جدید تلگرام و قابلیت های آن

[1512 بازدید] 1396/4/11    2017-07-02

دسته بندی: اخبار , اخبار تلگرام

 با قابلیت هایی که در بروزرسانی جدید تلگرام در نظر گرفته شده است آشنا شوید.

در نسخه جدید تلگرام، حداکثر اندازه سوپرگروه ها تا 10000 عضو افزایش یافته است. این بدان معناست که تعداد بسیار زیادی از افراد در هر گروه جای می گیرند و حالا کاربران و مدیران می توانند از امکان جستجو برای پیدا کردن کاربری خاص میان کاربران دیگر استفاده کنند.همچنین ادمین ها می توانند اعضای کانال خود را نیز جستجو کنند.

 با وجود گروه هایی با تعداد 10000 کاربر (تقریبا به اندازه یک شهر بسیار کوچک)، نیاز به ابزارهای مدیریت قوی تری نیز احساس می شود. و این دقیقا همان امکانی است که در بروزرسانی جدید تلگرام ارائه شده است.

تغییرات آپدیت جدید:

سطوح دسترسی ادمین 

در بروزرسانی جدید تلگرام می توانید برای ادمین های دیگر گروه، سطوح دسترسی و امتیازاتی را  تعیین کنید. به عنوان مثال می توانید برای ادمین های مورد اعتماد خود سطح دسترسی اضافه کردن اعضای جدید، مدیریت پیام ها، مسدود کردن اعضا، ویرایش اطلاعات گروه و یا حتی اضافه کردن سایر ادمین ها را فراهم کنید.

سطوح دسترسی ادمین ها در نسخه جدید تلگرام

 

محدود کردن نسبی

اگر کاربران و اعضایی در گروه وجود دارند که نمی خواهید آن ها را به طور کامل از فعالیت های گروه محروم کنید سطوح دسترسی آن ها را محدود کنید تا نتوانند باعث دردسر و ایجاد مشکل شوند. به عنوان مثال می توانید به آن ها فقط سطح دسترسی «خواندن پیام ها» را دهید و یا آن ها را از ارسال استیکر محروم کنید. این قابلیت، در نسخه جدید تلگرام به خوبی پیاده سازی شده است.

محدود کردن کاربران در بروزرسانی جدید تلگرام

فعالیت های اخیر ادمین

زمانی که ادمین های متعدد در یک گروه کار می کنند، نمی توان دریافت ادمین ها چه کارهایی را انجام داده اند. به همین دلیل در آپدیت جدید تلگرام، بخش «فعالیت های اخیر» به صفحه ادمین ها اضافه شده است. این بخش سابقه ای از تمام فعالیت های انجام شده در 48 ساعت گذشته را نشان می دهد و فقط برای ادمین ها قابل مشاهده است.فعالیت های اخیر در سوپرگروه ها، پیام هایی که در 48 ساعت گذشته حذف شده اند، و حتی نسخه اصلی پیام های ویرایش شده نیز قابل مشاهده هستند.

با آپدیت جدید تلگرام همراه شوید!

 

برگرفته از سایت تلگرام، بروزرسانی جدید تلگرام

مقالات مرتبط

5.0
این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products