ربات مدیریت گروه با پنل مدیریت (ربات با دکمه های شیشه ای)

ربات مدیریت گروه با پنل مدیریت (ربات با دکمه های شیشه ای)

[2389 بازدید] 1396/9/20    2017-12-11

دسته بندی: اخبار نیک طنین

ربات مدیریت گروه با پنل مدیریت، رباتی متفاوت

نیک طنین به عنوان اولین عرضه کننده ربات مدیریت گروه تاکنون مدیرات گروه بسیار زیادی را جذب کرده است و هزاران گروه تلگرامی از قابلیت های این ربات قدرتمند بهره مند شده اند. امروز نیک طنین برگ جدیدی از ربات مدیریت گروه خود را رو کرده است و آن پنل مدیریتی قوی با طراحی کاربرپسند، ساده و زیبا است. این ربات (ربات با دکمه های شیشه ای) در حقیقت توسعه یافته ربات قبلی نیک طنین است و تمام قابلیت های آن را داراست. 100 منوی مدیریتی و 10 قابلیت منحصر به فرد این ربات را بسیار قدرتمند و برجسته ساخته است. سرعت پردازش این ربات ضد لینک در مقایسه با ربات قبلی نیک طنین 5/2 برابر شده است.

پنل مدیریتی ساده و کاربرپسند، مدیریت با چند کلیک

انجام کلیه امور مدیریتی با استفاده از کلیدهای شیشه ای قابل انجام است. با استفاده از پنل مدیریتی به سادگی می توانید تنظیمات گروه خود را انجام داده و قفل های مورد نظر خود را فعال کنید. نیاز به قفل لینک دارید؟ به راحتی قفل را با لمس دکمه مربوطه فعال کنید. سایر قفل ها و تنظیمات نیز به همین صورت انجام می شود. باید کاربر مزاحم را بی صدا کنید؟ تنها با لمس دکمه بیصدا این کار را انجام دهید.

پنل شیشه ای ربات مدیریت نیک طنین

مدیریت ساده به دو صورت

در کنار پنل مدیریتی قوی، امکان تایپ دستورات نیز در نظر گرفته شده است. مدیر ربات در صورت تمایل می تواند از هر دو روش ربات گروه خود را کنترل کند.

ربات با پنل مدیریت

قابلیت های جدید در راه است!

نیک طنین به زودی با چند قابلیت جدید کاربران خود را غافلگیر خواهد کرد. قوی ترین ربات مدیریت گروه قوی تر می شود! اگر هنوز ربات مدیریت گروه خود (ربات با دکمه های شیشه ای) را تهیه نکرده اید، آن را از فروشگاه نیک طنین تهیه کنید!

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products