اخبار تلگرام| پوشه بندی چت ها و بایگانی

اخبار تلگرام| پوشه بندی چت ها و بایگانی

[52 بازدید] 1399/1/15    2020-04-03

دسته بندی: اخبار , اخبار تلگرام

بسیاری از کاربران برای کار و مطالعات خود به تلگرام متکی هستند.  تلگرام در آخرین بروزرسانی خود این بار قابلیت پوشه بندی چت ها یا گفتگوها را معرفی کرده است. علاوه بر آن تعداد پین ها را افزایش داده است و آمارهایی را برای مدیران کانال به نمایش گذاشته است.

پوشه بندی چت ها

پوشه بندی چت ها یا گفتگو باعث نظم دهی به پیام های کاربر شده و کمک می کند تا کاربر پیام های مهم را فراموش نکند.

کاربر به راحتی می تواند چت های مربوط به کار، خانواده، دوستان، مدرسه و …. را از هم تفکیک کند. برای دسترسی سریع می توان به آسانی بین سربرگ ها جابجا شد.

کاربر می تواند تمام چت های از یک نوع خاص، مثلا کانال ها یا چت های خوانده نشده را در پوشه ها قرار داده یا از آن ها خارج کند.

پوشه ها زمانی قابل دسترس می شوند که لیست چت شما خیلی طولانی شود یا به سمت بهم ریختگی پیش رود. برای دسترسی به پوشه ها از این لینک هم می توانید استفاده کنید.  

پوشه بندی چت ها
پوشه بندی چت ها

سنجاق های نامحدود

تلگرام در پنل چت فقط اجازه می دهد پنج آیتم را سنجاق یا پین کنید. اما در پوشه ها می توانید تعداد نامحدودی چت را سنجاق کنید.

گفتگوهای بایگانی شده

پوشه های گفتگو باعث می شوند چت های شما بهتر دیده شوند. اگر دنبال پنهان کردن برخی چت ها هستید، می توانید آن ها را بایگانی کنید. بایگانی می تواند چت های فعال و غیرفعال شما را مرتب و دسته بندی کند. برای بایگانی کافیست انگشت خود را روی چت مورد نظر به سمت چپ بکشید تا آن چت به پوشه چت های بایگانی شده شما منتقل شود.

زمانی که یک چت بایگانی شده هشدار یا آلارمی داشته باشد، مثلا کاربر پیام جدیدی ارسال کند، از پوشه بایگانی خارج شده و به لیست چت های شما بر می گردد. چت هایی که بی صدا شده باشند برای همیشه در پوشه بایگانی باقی می مانند.

پوشه بایگانی را نیز می توانید با کشیدن مجدد انگشت خود به سمت چپ پنهان کنید.

روشی که گفته شد در اندروید کار نمی کند. در اندروید شما باید انگشت خود را روی چت نگه دارید تا منوی فعالیت های انبوه (bulk actions) باز شود تا بتوانید چت های متعدد را انتخاب کنید و سپس آن ها را پین (سنجاق)، بی صدا، بایگانی و یا حذف کنید.

آمار کانال ها در تلگرام

اگر کانالی با بیشتر از 1000 عضو داشته باشید می توانید آمارهای مفصلی در مورد افزایش و عملکرد پست های آن مشاهده کنید.

با این اطلاعات می توانید عملکرد کانال خود را تحلیل کنید و تصمیمات خوبی برای بهبود کار خود بگیرید.

مشاهده آمار کانال تلگرام
مشاهده آمار کانال تلگرام

استیکرهای کرونایی

تلگرام به تازگی و با توجه به شرایط کنکونی، مجموعه استیکرهای متحرکی در مورد کرونا نیز گذاشته است که می توانید با ارسال این استیکرهای بامزه گفتگوهای خود را جالب تر کنید.

بروزرسانی های قبلی تلگرام

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products