اخبار تلگرام| قابلیت های جدید تلگرام در نسخه 4.7

اخبار تلگرام| قابلیت های جدید تلگرام در نسخه 4.7

[1516 بازدید] 1396/10/10    2017-12-31

دسته بندی: اخبار تلگرام

 

در نسخه 4.7 تلگرام، چند قابلیت کاربردی؛ از جمله قابلیت «چند اکانت در یک تلگرام» و «پاسخ های سریع» اضافه شده است.

قابلیت استفاده از چند اکانت در یک تلگرام

بسیاری از کاربران تلگرام بیش از یک شماره تلفن دارند و برای استفاده از تمام حساب های کاربری تلگرام خود، مجبور به نصب این برنامه روی دستگاه های مختلف بودند. این محدودیت، در دسترس بودن حساب های کاربری و استفاده همزمان از آن ها را بسیار دشوار کرده بود. در نسخه 4.7 تلگرام مشکل استفاده همزمان از چند اکانت به سادگی حل شده است:

می توان تا سه حساب کاربری (سه شماره تماس مختلف) را در اپلیکیشن تلگرام قرار دهید و هر زمان که لازم است به آسانی از منوی کناری به آن ها وارد شوید.

در حال حاضر امکان استفاده همزمان از سه اکانت فراهم شده است. امید است این تعداد در نسخه های بعدی تلگرام افزایش پیدا کند.

تمام هشدارها و نوتیفیکیشن های سه حساب به طور همزمان نمایش داده می شوند؛ مگر آن که تنظیمات آن ها را در بخش تنظیمات نوتیفیکیشن تغییر دهید.

ظاهرا تلگرام در حال حاضر این بروزرسانی را در نسخه های اندروید انجام داده است. نسخه های اندروید، قبلا از چند تم پشتیبانی می کردند و این بار قابلیت پشتیبانی از چند حساب کاربری در تلگرام نیز به آن اضافه شده است.

 

چند اکانت در یک تلگرامچند اکانت در یک تلگرام

 

پاسخ های سریع

نسخه 4.7 تلگرام، از پاسخ های سریع یا quick replies پشتیبانی می کند. برای استفاده از قابلیت پاسخ سریع، کافیست پیام کاربر در گروه را کمی به سمت چپ کشیده و پاسخ خود را تایپ کنید. (ویدئوی مربوط به پاسخ  سریع یا quick reply را مشاهده کنید)

 

سایر بروزرسانی ها

یک بروزرسانی هم برای کاربران سیستم عامل ios اعمال شده است و آن تغییر ظاهر تلگرام با استفاده از چهار تم، از جمله تم های مختلف "روز"، "شب"، "شب آبی" است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products