اخبار تلگرام| قابلیت های جدید تلگرام در نسخه 4.4

اخبار تلگرام| قابلیت های جدید تلگرام در نسخه 4.4

[950 بازدید] 1396/7/19    2017-10-11

دسته بندی: اخبار , اخبار تلگرام

 

تلگرام امروز نسخه 4.4 نرم افزار خود را منتشر کرد. در این نسخه قابلیت های کاربردی به نرم افزار اضافه شده است که به مرور آن می پردازیم.

نسخه 4.4 تلگرام

 

 

قابلیت ارسال مکان در تلگرام 

در بروزرسانی جدید تلگرام کاربران می توانند مکان فعلی خود را در همان لحظه به دیگران ارسال کنند. قابلیت ارسال مکان در تلگرام زمانی مفید است که کاربران در راه رسیدن به قرار ملاقات یا هماهنگی با دوستان خود هستند! کاربر به جای آن که مکان استاتیک خود را روی نقشه ارسال کند می تواند مکان لحظه ای و واقعی خود را با سایرین به اشتراک بگذارد.

برای استفاده از ویژگی ارسال مکان در تلگرام، "location" یا "مکان" را از منوی ضمیمه انتخاب و سپس گزینه "share my location for…" یا "مکان من را با …. به اشتراک بگذار" را انتخاب کنید.

کاربران می توانند مکان خود را در گروه هایی که عضو هستند مخابره کنند و اگر سایر اعضای گروه نیز همین کار را انجام دهند یک نقشه تعاملی از مختصات فعلی تمام افراد گروه به دست می آید. این کار بسیار مفید و جالب است. نواری در بالای صفحه قرار داده شده است که باعث می شود همیشه به یاد داشته باشید مکان خود را به چه کسی ارسال کرده اید. هر زمان کاربر قصد داشت اشتراک مکان خود را با افراد متوقف کند کافیست روی نوار مربوطه دو بار کلیک کند یا ضربه بزند.

ارسال مکان

 

مدیا پلیر جدید

تلگرام یک مدیا پلیر صوتی درون برنامه ای دارد تا از پخش فایل های mp3 و سایر فایل هایی که کاربران ارسال و دریافت می کنند پشتیبانی کند. برای نمایش این قابلیت، تلگرام کانال  @cctracks را معرفی و چند فایل موسیقی رایگان را آپلود کرده است. پس از دانلود فایل صوتی، روی دکمه پخش ضربه بزنید.

بروزرسانی تلگرام 4.4

زبان های بیشتر

تلگرام یک پلتفرم ترجمه جدید را ایجاد کرده است. از امروز تلگرام به زبان های فرانسوی، مالایی، روسی و اوکراینی قابل دسترس است. به زودی زبان فارسی نیز به این مجموعه زبان ها اضافه می شود. تلگرام در حال حاضر از 13 زبان پشتیبانی می کند که در قسمت تنظیمات قابل دسترسی هستند.

گفتگو (چت) گروهی بهتر

مانند همیشه تلگرام سعی کرده است گفتگوها یا چت های گروهی را بهتر کند. در گروه های بزرگ کاربران می توانند پیام هایی که از طرف ادمین ها یا مدیران گروه ها منتشر می شود را تشخیص دهند. پیام های مدیران با برچسب admin یا مدیر در کنار پیام مربوطه متمایز شده است. ادمین در سوپرگروه می تواند به کاربر جدید امکان مشاهده سابقه گفتگوها را بدهد و یا آن که سوابق را از دید کاربران جدید پنهان کند.

 

مقالات مرتبط: اخبار تلگرام

 

 

 

 

 

5.0

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products