اخبار تلگرام| قابلیت های جدید تلگرام در نسخه 4.5

اخبار تلگرام| قابلیت های جدید تلگرام در نسخه 4.5

[2613 بازدید] 1396/8/25    2017-11-16

دسته بندی: اخبار , اخبار تلگرام

در نسخه 4.5 تلگرام می توانید عکس یا ویدئوهای متعددی را به صورت آلبوم درآورده و ارسال کنید. هر آلبوم می تواند شامل 10 عکس یا ویدئو باشد. با انتخاب تصاویر در قالب ویدئو یا عکس، به جای آن که 10 نوتیفیکیشن (اعلان) برای کاربر ارسال شود تنها یک نوتیفیکیشن ارسال می شود. پس از آن که آلبوم مربوطه ارسال شد با کلیک بر روی آلبوم می توان هر عکس یا ویدئو را به صورت مجزا مشاهده نمود.

ترتیب عکس

از این پس می توان ترتیب ارسال عکس ها را نیز مشخص کرد. در نسخه جدید تلگرام هر عکسی که انتخاب می کنید شماره آن نیز قابل مشاهده است. در تصاویری که توالی و ترتیب عکس ها مهم است این قابلیت بسیار کاربردی و حائز اهمیت است.

چند تصویر پروفایل

هنگامی که یک تصویر را از یک آلبوم مشاهده می کنید سایر تصاویر از همان گروه را به صورت بندانگشتی در بخش پایین صفحه ملاحظه می کنید. تصاویر پروفایل نیز به همین صورت نمایش داده خواهند شد و مشاهده تصاویر به این صورت بسیار آسان می شود.

پیام های ذخیره شده

در نسخه 4.5 تلگرام می توانید پیام های مهم را با فوروارد به saved message (پیام های ذخیره شده) علامتگذاری کنید. saved message در واقع محل ذخیره ابری پیام یا رسانه ای است که می خواهید آنرا ارسال کنید. هر پیام ذخیره شده دارای دکمه go to است که شما را مستقیما به گفتگویی هدایت می کند که پیام اولین بار در آنجا ارسال یا پست شده بوده است.

گفتگوها یا پیام های ذخیره شده همیشه در بالای فهرست در منوهای اشتراک گذاری (sharing) و ارسال (forwarding) نمایش داده خواهند شد. این کار باعث می شود ذخیره پیام های مورد علاقه شما آسان تر شود.

پیدا کردن پیام های ذخیره شده آسان است: آن ها هم از گفتگوها و هم از پنل تنظیمات اندروید و ios قابل دسترسی هستند.

جستجوی بهتر

تلگرام الگوریتم جستجوی سراسری خود را طوری ارتقا داده است که در کانال های عمومی، گروه ها و بات ها قابل استفاده باشد. از این پس می توانید کانال های عمومی و بات ها را بر اساس عنوان آن ها جستجو کنید و محبوب ترین آیتم ها همیشه در ابتدا مشاهده خواهند شد.

پیام های پین شده در کانال ها

در نسخه 4.5 تلگرام مدیران کانال ها می توانند پیام ها را پین کنند تا توجه اعضای خود را به اعلانات مهم جلب کنند.

Ios: تنظیمات جدید آیفون

نسخه 4.5 تلگرام خبرهای خوبی برای کاربران ios دارد. صفحه تنظیمات و منو در چت ها بهبود پیدا کرده است. این نسخه در iphone X نیز بسیار خوب کار می کند.

 

بروزرسانی های قبلی تلگرام

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products