پیامتان را با کلیدهای شیشه ای زیبا کنید!

پیامتان را با کلیدهای شیشه ای زیبا کنید!

[1298 بازدید] 1396/11/28    2018-02-17

دسته بندی: آموزش

 

 قابلیت های ربات خود را بشناسید و پیام خود را زیباتر کنید

یکی از مواردی که سلیقه و جدیت مدیران گروه در آن تجلی پیدا می کند، محتوا و شکل ظاهری پیام هایی است که مدیر و ربات در گروه ارسال می کنند.
در ربات مدیریت گروه نیک طنین، کلیه پیام هایی که ربات ارسال می کند توسط مدیران گروه قابل تغییر است. یعنی مدیران می توانند پیام های پیش فرض ربات را تغییر داده و با متن و اشکال (ایموجی) مورد نظر خود جایگزین کنند. به علاوه، قابلیت اضافه کردن کلیدهای شیشه ای به زیر پیام ها نیز وجود دارد.

این موضوع در دو تصویر زیر قابل تشخیص است. در تصویر شماره 1  پیام خوشامدگویی پیش فرض ربات در گروه را مشاهده می کنید و در تصویر دوم، پیام خوشامدگویی ربات، توسط مدیر گروه تغییر داده شده است.

پیام پیش فرض رباتیام خوشامدگویی پیش فرض ربات به کاربر تازه وارد

زیباسازی پیام های رباتیام خوشامدگویی ربات که توسط مدیر تعریف شده است
 

 

زیبا سازی پیام را می توان  با استفاده از امکانات زیر انجام داد:

تغییرمتن پیام

ساده ترین تغییری که می توان در ظاهر پیام ها ایجاد کرد، تغییر متن پیام و جایگزین کردن متن مورد نظر شماست. درست است که پیام های پیش فرض ربات کامل بوده و مقصود را به کاربر می رسانند، اما بسته به موضوع و محتوای گروه و نوع مخاطبین شما، گاهی استفاده از کلمات دوستانه، کلمات بسیار رسمی، عبارات کلیدی، بیان اهداف گروه، معرفی گروه، نوشتن نام مخاطب در ابتدای پیام و عبارات و جملاتی از این قبیل تاثیری به سزا بر فرد دارد و باعث جذابیت و تاثیرگذاری پیام ها می شود.

استفاده از ایموجی در متن

ایموجی ها اشکال ساده و صورتکهایی هستند که در پیام های مجازی مورد استفاده قرار می گیرند. این صورتک ها در قسمت چت تلگرام در کنار کادر متنی گفتگو ظاهر می شوندsmiley می توان این اشکال را در ابتدا و انتهای پیام های خود قرار دهید تا در پیام های خود احساس را منتقل کنید. گفته می شود استفاده از ایموجی ها در بازاریابی موبایلی باعث افزایش فروش محصولات می شود ?

استفاده از امضا در پایین پیام ها

امضا یا sign متغیری است که در پایین تمام پیام های ربات قابل نمایش است. این متغیر می تواند به صورت متنی یا لینک و یا حتی کلید شیشه ای باشد. به عنوان مثال ممکن است بخواهید در پایین تمام پیام های ربات، اعم از پیام خوشامدگویی، هشدارها، اخطارها، پیام خاموشی گروه و … همیشه نشانی کانال شما هم موجود باشد. می توانید متغیر sign را تنظیم و مقدار آن را معادل با لینک کانال خود قرار دهید.

استفاده از کلیدهای شیشه ای

استفاده از کلیدهای شیشه ای در زیباسازی پیام بسیار موثر است و به علاوه،  باعث افزایش دسترسی کاربر به اطلاعات نیز می شود. برای اطلاع از قابلییت های کلیدهای شیشه ای به نوشته مربوط به کلید شیشه ای و لینک شیشه ای مراجعه کنید.

 

با ما در تماس باشید

@myniktanin

@niktanin1

 

 

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products