چگونه از اسپم شدن اکانت خود توسط تلگرام مطمئن شویم؟

چگونه از اسپم شدن اکانت خود توسط تلگرام مطمئن شویم؟

[1634 بازدید] 1396/6/9    2017-08-31

دسته بندی: آموزش

اسپم شدن اکانت تلگرام یکی از متداول ترین مشکلاتی است که برای اکانت های تلگرام رخ می دهد.

اکانت اسپم

اگر از مشکل دار شدن اکانت خود مطمئن نیستید کارهای زیر را انجام دهید و اگر از انجام تمام آن ها نتیجه مثبتی گرفتید خبر خوبی برایتان نداریم. با این حال نگران نباشید، شرکت تلگرام تنها برای ایجاد آرامش کاربران خود اکانت ها را محدود می کند؛ و راه حل هایی نیز برای رفع این محدودیت ارائه داده است.

  1. امکان ارسال پیام به افراد غریبه وجود ندارد: منظور از فرد غریبه، فردی است که شماره شما را در مخاطبین خود ذخیره نکرده است. زمانی که اکانت شما توسط تلگرام محدود می شود دیگر نمی توانید به این نوع شماره ها پیام ارسال کنید.
  2. نمی توانید کسی را مدیر گروه کنید: در صورتی که سازنده گروه هستید امکان مدیر کردن سایر کاربران از شما گرفته می شود. بنابراین شما به عنوان سازنده دیگر نمی توانید به هیچ کاربر دیگر سطح دسترسی مدیر دهید.
  3. spambot پیام ناامیدکننده ای به شما می دهد: اگر وضعیت اکانت تلگرام خود را با spambot بررسی کنید مسدود شدن آن تایید شود. اگر وضعیت اکانت را با spambot بررسی کردید و پیام زیر را دریافت کردید پس قطعا محدود شده اید:
    به اطلاعتان می رسانیم برخی از کاربران تلگرام پیام های شما را آزاردهنده دانسته و جهت بررسی به تیم مدیریت تلگرام فرستادند. تیم مدیریت این گزارش را تایید کرده است و به همین دلیل حساب کاربری شما تا تاریخ …… محدود خواهد بود.
    محدودیت حساب کاربری شما به صورت اتومانیک در …..برداشته خواهد شد. لطفا توجه داشته باشید که اگر کاربران دوباره پیام های شما را گزارش کنند، محدودیت بعدی طولانی تر خواهد بود.

 

اکانت اسپم
اکانت اسپم

اگر پاسخ هر سه بررسی شما مثبت بود پس اکانت شما محدود شده است و شما باید تا تاریخ تعیین شده از سوی تلگرام منتظر بمانید.

برای مطالعه بیشتر در مورد علت اسپم شدن اکانت ها، "به سوالات مربوط به اسپم شدن اکانت ها" مراجعه کنید.

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Top
There are no products