<--link href="https://niktanin.com/wp-content/themes/MyTheme/index.blog.php.css" rel="stylesheet">

مطالب جدید

تهیه ربات برای گروه تلگرام با توجه به تنوع ارائه دهندگان ربات های تلگرام، کاری دشوار است. چه ربات هایی را از چه فروشندگانی تهیه کنیم؟

اگر در پی خرید ربات برای گروه تلگرام خود هستید حتما سری به سایت نیک طنین بزنید. نیک طنین برای رفع نیازهای کاربران به طراحی ربات های مختلفی برای گروه ها و کانال های تلگرام پرداخته است.

برخی از ربات های گروه تلگرام نیک طنین عبارت است از: 

 • ربات مدیریت گروه نیک طنین (اشتراکی)
 • ربات مدیریت گروه نیک طنین (اختصاصی)
 • ربات درج لینک (تبادل لینک) نیک طنین
 • ربات معرفی افراد نیک طنین
 • و ...

برای مشاهده لیست ربات های تلگرام نیک طنین و کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از ربات ها به این صفحه مراجعه نمایید.

جهت تهیه ربات برای گروه تلگرام خود از سایت نیک طنین بازدید فرمایید.

 

ربات ضد لینک، ربات تلگرامی است که وظیفه آن جلوگیری از ارسال مطالب حاوی لینک در گروه های تلگرام است. متاسفانه در دنیای مجازی، مفهوم حریم خصوصی برای بسیاری از افراد تعریف نشده است. این موضوع در رفتار افراد در گروه های تلگرام نیز کاملا مشهود است؛ افراد به راحتی به خود اجازه ورود به حریم خصوصی دیگران را داده و بدون کسب اجازه از مالک و در نظر گرفتن قوانین گروه اقدام به ارسال پست می کنند.

یکی از مشکلات موجود در مطالب ارسال شده از سوی کاربران، ارسال مطالب حاوی لینک است. این گونه مطالب معمولا جنبه تبلیغاتی دارند و برای معرفی کانال ها و گروه ها ارسال می شوند. متاسفانه مدیران گروه ها در برخورد با این گونه رفتارها معمولا چاره ای جز پاک کردن مداوم این گونه پست ها ندارند. این کار نیز بسیار دشوار، زمانبر و در حقیقت نشدنی است. وجود ابزار، نرم افزار، برنامه های کاربردی و هر آنچه که بتواند در این راه به مدیر کمک کند ضروی و اجتناب ناپذیر به نظر می رسد.ربات ضد لینک برای برآورده ساختن همین هدف طراحی شده است.

ربات ضد لینک، از ارسال پیام های حاوی لینک گروه ها و کانال های دیگر جلوگیری می کند. به عبارتی دیگر به محض ارسال مطلب حاوی لینک از سوی کاربر، آن را بررسی کرده و از درج آن در گروه جلوگیری می کند.

ربات نیک طنین، علاوه بر جلوگیری از ارسال پیام های حاوی لینک کانال ها و گروه ها، قادر به حذف لینک صفحات سایت نیز می باشد. ربات نیک طنین در واقع متشکل از کلیه ربات های مجزایی است که کار مدیریت گروه را ساده می کنند: ربات ضد لینک، ربات ضد اسپم، ربات خوشامدگویی، ربات قفل گروه و بسیاری از ربات های دیگر. با خرید ربات نیک طنین، کلیه قابلیت های مذکور را در یک ربات به دست خواهید آورد. 

برای اطلاع از کلیه قابلیت های ربات نیک طنین و خرید آن اینجا را کلیک کنید.


ربات مدیریت گروهتحویل فوری ربات مدیریت گروه[/caption]

همه ما در دنیای واقعی عضو گروه های متعددی هستیم. برخی از این گروه ها کوچک و محدود؛ و برخی دیگر بزرگ و با اعضای بسیار زیاد هستند؛ ما بسیاری از اعضا را نمی شناسیم و از وجود آن ها مطلع نیستیم. هر چه گروه بزرگ تر باشد مدیریت آن کاری دشوارتر است. 

مشکلات موجود در دنیای مجازی دوچندان است. از یک طرف وجود گروه های مجازی بسیاری از کارها را آسان کرده و از طرفی دیگر چالش های بسیاری را نیز به وجود آورده است. تلگرام به طور خاص ابزاری ساده را برای ایجاد گروه فراهم نموده است. امروزه گروه های تلگرامی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده اند و بسیاری از افراد از سنین و طبقات مختلف برای اهداف مختلفی از آن ها استفاده می کنند. 

گستردگی موضوع و محتوای گروه ها آنقدر گسترده است که تقریبا برای هر موضوع، کسب و کار، محصول و ... گروه های تلگرامی متعددی یافت می شود. در این بین کسی که مدیریت گروه تلگرامی را به عهده دارد با موضوعات متنوعی مواجه است و مشکلات عدیده ای را تجربه می کند. نظارت بر محتوای پیام های ارسالی، حفظ نظم گروه، نظارت بر کیفیت پیام های ارسالی و ... از جمله چالش هایی است که مدیر با آن مواجه است.

بهترین ابزار برای کنترل گروه تلگرامی در کنار مدیران گروه، ربات کنترل گروه است. ربات کنترل گروه تلگرام ربات جامعی است که متشکل از ربات ضد لینک، ربات آنتی اسپم، ربات خوشامدگویی، ربات قفل گروه، ربات قفل الفاظ رکیک و ... است. ربات مدیریت گروه نیک طنین، کلیه قابلیت های فوق را تنها در یک ربات داراست.

برخی از قابلیت های این ربات عبارت است از:

 • قفل زمان دار برای گروه 
 • قفل همیشگی
 • جلوگیری از ارسال پیام های رگباری در گروه
 • جلوگیری از ارسال لینک گروه های دیگر
 • جلوگیری از ارسال تبلیغات
  و ...
  کنترل گروه تلگرام خود را به ربات نیک طنین بسپارید.

برای مشاهده کلیه قابلیت های ربات مدیریت گروه نیک طنین کلیک کنید.

 


ربات قفل گروه

برای خرید ربات مدیریت گروه نیک طنین اینجا را کلیک کنید.

ربات گروه تلگرام چیست؟

وجود ربات مدیریت گروه تلگرام (ربات ناظم گروه) یا به طور کلی ربات گروه تلگرام در تمام گروه ها ضروری است. با توجه به اینکه بسیاری از کاربران، به قوانین گروه و تذکرات مداوم مدیران گروه توجهی ندارند و به ارسال پست های نامرتبط با اهداف گروه می پردازند لذا وجود ربات مدیریت گروه، به عنوان نیروی کمکی مدیر گروه ضروری است.

 ربات گروه تلگرام، دامنه واژگان وسیعی را در بر می گیرد: ربات گروه تلگرام، ربات ناظم گروه، ربات مدیر گروه، ربات دستیار گروه، ربات ضدلینک، ربات آنتی اسپم و غیره همگی در حقیقت یک وظیفه را به عهده دارند: نظم بخشی به گروه های تلگرامی!

قابلیت های این ربات ها مشابه با هم هستند؛ برخی از این ربات ها تنها یک یا چند قابلیت محدود دارند و برخی از آن ها جامع بوده و بیشتر نیازهایی که برای مدیریت منسجم یک گروه تلگرامی لازم است را برآورده می کنند. به عنوان مثال، انتظار می رود ربات ضدلینک، در صورتی که نام آن واقعا با توجه به کارکرد آن انتخاب شده باشد صرفا به حذف لینک در پیام های ارسالی بپردازد. 


ربات قفل گروه

ربات مدیریت گروه نیک طنین، رباتی است که کلیه قابلیت های این ربات های مجزا را در خود دارد. این ربات قادر به:

 • حذف لینک گروه های دیگر
 •  حذف نام کاربری یا تگ
 •  حذف صفحات وب
 •  الفاظ رکیک
 •  تصاویر غیراخلاقی
 • خوشامدگویی با متن مورد نظر کاربر
 •  فیلتر کلمات مورد نظر کاربر
 •  قفل گروه، قفل دائمی، قفل ساعتی
 •  حذف تصاویر
 • تعیین و نمایش قوانین گروه
 • تعیین حد مجاز پیام های متوالی کاربر
 • تعیین لیست سفید (whitelist)
 • امکان تعیین بیش از یک نفر مدیر برای ربات
 • نمایش یا عدم نمایش علت حذف پیام کاربری خاص

برای مشاهده کلیه قابلیت های ربات مدیریت گروه (ربات ناظم گروه) و خرید آنلاین ربات به این صفحه مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط:
قفل گروه تلگرام

مدیریت گروه تلگرام را به ربات مدیریت نیک طنین بسپارید

 

ارسال انبوه تلگرام چیست؟

ارسال انبوه تلگرام، شیوه ای از تبلیغات هدفمند مبتنی بر تلگرام است. در این شیوه از تبلیغات، محتوای مورد نظر که می تواند متن، تصویر، صدا و ویدئو باشد از طریق تلگرام به پیام خصوصی افراد ارسال می شود. برای اثربخشی و تاثیرگذاری بیشتر پیام، انتخاب جامعه هدف بسیار مهم است.

روش ارسال انبوه تلگرام

روش ارسال:

ارسال انبوه تلگرام، به دو روش انجام می شود:
1- ارسال منطقه ای: در این روش، ارسال پیام ها بر اساس شهر مورد نظر بوده و انتخاب این شماره ها به صورت ردیفی و بر اساس اپراتور تلفن همراه انجام می شود.

2- ارسال بر اساس بانک اطلاعاتی: در این روش، پیام مورد نظر به شماره های موجود در بانک اطلاعاتی مشخص ارسال می شود. پیام ها به کلیه شماره های مورد نظر شما ارسال می شوند.

مزایای ارسال انبوه تلگرام نیک طنین:

 • در دسترس بودن: تلگرام کاربران بسیار زیادی دارد و در دسترس همگان قرار دارد.
 •  تبلیغات هدفمند: به آسانی جامعه هدف خود را تعیین می کنید
 •  امکان ارسال انواع فایل ها: از طریق ارسال انبوه تلگرام می توان انواع فایل ها (متن، تصویر، ویدئو) را ارسال نمود.
 • مقرون به صرفه: هزینه تمام شده این نوع تبلیغات بسیار پایین تر از سایر روش ها است.
 • هزینه ارسال برابر و در مواردی پایین تر از پیامک است
 •  به دلیل وجود تصویر و نوشته تاثیرگذاری دوچندان می شود
 •  ماندگاری پیام در پیام های تلگرامی (تا زمانی که کاربر آن را پاک کند) بیشتر است
 •  مزاحمتی برای گیرنده به وجود نمی آورد

ویژگی های ارسال انبوه تلگرام نیک طنین:

 • بانک اطلاعاتی جامع

 • گزارش ارسال در قالب فایل اکسل

 • قابلیت تشخیص شماره هایی که عضو تلگرام نیستند

برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص ارسال انبوه تلگرام نیک طنین، به این صفحه مراجعه نمایید.
ارسال انبوه تلگرام

برای ثبت سفارش ارسال انبوه تلگرام، به این صفحه مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط: ارسال پیام صوتی

تبلیغات، مقوله پیچیده ای است که بهترین معیار برای اثربخشی آن، میزان ماندگاری در ذهن مخاطب است. هر چقدر تبلیغ کننده برای ماندگاری کار تبلیغی اش، بیشتر تلاش کند، نتیجه و خروجی کار بهتر خواهد بود و تاثیر بیشتری بر مخاطب می گذارد. در هر انتخابات، نامزدی برنده نهایی است که توانسته باشد کلام خود را به همان وضوحی که بیان می کند به مخاطب برساند. چگونه می توانیم با مردم صحبت کنیم؟ شما می توانید صحبت هایتان را بنویسید اما این روش هم تکراری شده، هم تاثیر آنچنانی در مخاطب نمی گذارد. زیرا در دوره کنونی، افراد فقط به مطالب کوتاه و موجز توجه می کنند و خواندن برنامه های یک نامزد، چندان جذابیتی برایشان ایجاد نمی کند. راه دیگر تبلیغات، برای ماندگاری یک نامزد در اذهان، تبلیغات صوتی است! چگونه؟ در ادامه توضیح می دهیم.

همه ما می دانیم که تاثیر شنیده ها در ذهن بسیار بیشتر از خوانده هاست. صدا، در عمق جان ما نفوذ می کند و به ما این امکان را می دهد تا بیشتر در اذهان مردمی که می خواهند رای بدهند، باقی بمانیم. این روش، یکی از مناسب ترین روش های تبلیغات انتخاباتی است که با صدای خودتان، بتوانید شنونده را مجاب کنید که برنامه هایتان مفید است و دردی از مردم دوا خواهد کرد. تبلیغات صوتی، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید خود و اهداف سیاسی خود را معرفی کنید بدون این که از یاد بروید. این روزها، تبلیغات نوشتاری و عکس و بنر و پلاکارد است که از در و دیوار شهر و ساختمان ها آویزان شده، اما تاثیر کدامیک از این 2 روش تبلیغاتی بیشتر است؟ تبلیغات صوتی یا تبلیغات کاغذی؟! امروزه، به جای صرف هزینه های گزاف برای تهیه ی کاغذ و مقوا و پلاستیک، با هزینه ای بسیار کمتر، می توانید فایل صوتی خود را با کیفیت بالا تولید کنید و در کمترین زمان در میان مردم منتشر کنید. تبلیغات صوتی شما، در دلها نفوذ می کند؛ خصوصا اگر حرفتان، حرف دل مردم باشد. سخت بر دل می نشیند و شما را در رقابت با دیگر نامزدها یا مبلغان پیروز می گرداند.

حتما شما هم آن نامزد انتخابات را دیده اید که به صورت میدانی در مترو تهران می چرخد و در میان مردم با صدای بلند تبلیغ می کند؛ می دانید که فوق العاده هم محبوب شده است. یکی از علت های این محبوبیت، صدای فرد است که به گوش می رسد و دیگری اعتماد به نفس ستودنی او در برخورد با مردم. از نظر مردم، این شخص با اعتماد به نفس و خلاقیت خود، می تواند مشکلات جامعه را هم به همین صراحت به مسئولین بیان کند و برای حل کردن آنها بکوشد. برای تاثیرگذاری مثبت بر روی مردم کشورتان، از شیوه تبلیغات صوتی استفاده کنید تا شاهد تاثیرات شگفت آور آن در نتیجه انتخابات باشید. این روش، بسیار موثر است؛ چرا که بدیع است و به ذهن هر کسی نمی رسد.

نیک طنین با ارائه راهکار های تبلیغاتی بر بستر شبکه های مجازی سعی دارد لزوم استفاده از تبلیغات کاغذی در انتخابات را تا حد امکان کاهش دهد، لزوم تبلیغات در فضای مجازی و مزیت های آن را می توانید در اینجا مطالعه فرمایید همچنین نامزد های محترم انتخابات می توانند از بروشور دیجیتال نیک طنین نیز استفاده فرمایند.

تبلیغات صوتی

ربات قفل گروه تلگرام، رباتی است که امکان قفل کردن گروه تلگرام را در ساعاتی از شبانه روز دارد. درست مانند دنیای واقعی، در اینجا نیز می توان برای گروه ساعت فعالیت تعریف نمود تا مدیران با آسودگی و نظم بیشتری به مدیریت گروه های خود بپردازند. در این نوشته، به شرح ضرورت وجود ربات قفل گروه برای مدیریت هر چه بهتر گروه ها می پردازیم. برای خرید ربات قفل گروه تلگرام می توانید از همین صفحه نیز اقدام نمایید.

ربات قفل گروه تلگرام چیست؟ وجود ربات های دارای قابلیت قفل گروه تلگرام تا چه اندازه در کنترل گروه های تلگرام موثر است؟

امروزه استفاده از شبکه اجتماعی تلگرام در ایران آنقدر فراگیر شده است که بیشتر کسب و کارهای بزرگ و کوچک، گروه های دوستی، سازمان ها، شرکت ها و نهادها برای حفظ ارتباط خود با یکدیگر و مشتریان از گروه های تلگرام استفاده می کنند.

مدیریت تمام جوامع بزرگ و کوچک و به طور کلی مجموعه ای از افراد مختلف با نظرات، سلایق و علائق مختلف کاری بسیار دشوار است. در دنیای واقعی، وجود برخی محدودیت ها و ملاحظات باعث می شود افراد موجود در یک گروه قدرت تحمل بیشتری در قبال یکدیگر داشته باشند. در این نوع گروه ها مدیران معمولا کنترل بیشتری بر روی اعضای گروه دارند و اعضای گروه تا حد ممکن احترام یکدیگر را حفظ می کنند. وجود محدودیت های مکانی نیز باعث می شود تعداد اعضای گروه ناخواسته محدود باشد. علاوه بر این، در دنیای واقعی هویت افراد موجود در گروه مشخص است و این حقیقت نیز خود به حفظ حریم خصوصی اعضای گروه کمک می کند. 

دنیای مجازی که در نقطه مقابل دنیای واقعی قرار گرفته است بدون مرز بوده و معمولا مرز و محدوده گروه ها بزرگ تر است. در نتیجه مفهوم گروه در دنیای مجازی تا حدودی با گروه در دنیای واقعی متفاوت است. تلگرام، به عنوان یک شبکه اجتماعی، قابلیت تشکیل گروه های مجازی را در اختیار کاربران قرار داده است. مزایای ناشی از گروه های تلگرام وصف ناپذیر است. اما از طرفی دیگر تمهیداتی برای کنترل بهینه این گروه ها در نظر گرفته نشده است. در این گونه موارد، مدیران با مشکلات بسیار زیادی مواجه می شوند که برای رفع و کاهش این قبیل مشکلات، وجود ربات مدیریت گروه اجتناب ناپذیر است.

ربات قفل گروه تلگرام، رباتی است که امکان قفل کردن گروه تلگرام را در ساعاتی از شبانه روز دارد. درست مانند دنیای واقعی، در اینجا نیز می توان برای گروه ساعت فعالیت تعریف نمود تا مدیران با آسودگی و نظم بیشتری به مدیریت گروه های خود بپردازند. مدیران، با خرید ربات قفل گروه تلگرام بخش اعظمی از مدیریت گروه های خود را به ربات قفل گروه می سپارند.

برای خرید ربات قفل گروه تلگرام به این صفحه مراجعه کنید.


ربات قفل گروه

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع قفل گروه تلگرام به این صفحه مراجعه کنید.

 

گاهی در زندگی، با افرادی مواجه می شویم که هر چند چهره و فیزیک بدنی و لباسشان تفاوت چندانی با بقیه انسان ها ندارد، اما آنها از صدای خوش و متمایز با دیگران برخوردار هستند به نحوی که وقتی صحبت می کنند، دلت نمی خواهد از آنها جدا شوی و دوست داری مدام دم گوشت زمزمه کنند؛ زیرا صدایشان، مانند مرهمی ست که روح را نوازش می دهد. افرادی که تن صدا و لحن حرف زدنشان، هر گوشی را جذب می کند. مشخص نیست تفاوت صدایشان در چیست! فقط حس خوشایندی از شنیدن این صوت به ما دست می دهد که دوست داریم مادام العمر آن را بشنویم.

معمولا این افراد، از موضوعات جذاب و جالب برای صحبت کردن استفاده می کنند و به نوعی مسخ کردن گوش ها را بلندند.می دانند چه زمانی صدایشان را نازک کنند و چه زمانی بم! کی آرام صحبت کنند و کی فریاد بزنند. اغلب این افراد سخنرانان قابلی می شوند و افراد زیادی از آنها تبعیت می کنند و تعدادی نیز به خوانندگی روی می آورند. اما همه افراد خوش صدا هم که خطیب و سخنران و خواننده نمی شوند. بسیاری از انها، مردم عادی و کوچه بازاری هستند که در اطراف ما زندگی می کنند.

داشتن صدای خوش، چه تاثیری بر دیگران می گذارد؟

صدای خوش، یکی از موهبت های الهی است که به همه افراد یکسان داده نشده و هرکس به میزان کم یا زیاد از آن بهره مند شده است.

حتما شما هم تجربه ی صحبت کردن با افرادی که صدای نخراشیده ای دارند یا صدایشان را نخراشیده جلوه می دهند را داشته اید. گاهی حتی تحمل یک دقیقه شنیدن صدای پر از خش این افراد را هم نداریم و دوست داریم سریع تر از محیطی که در آن قرار داریم، فرار کنیم. شاید اصلا به مفهوم حرف هایشان فکر نکنیم یا متوجه کلماتی که بکار می برند نشویم. طبیعی است که صحبت کردن با این افراد، برای ما چندان خوشایند نیست و حتی اگر درباره ی جذاب ترین مفاهیم هم صحبت کنند، مطلب خاصی دستگیرمان نمی شود و اگر در محیط بمانیم و با دقت تمام هم  به او گوش دهیم، حرف هایشان تاثیر چندانی بر ذهن و فکرمان ندارد.

همین شرایط را فرض کنید زمانی که شخص مقابل شما، صدایی گیرا دارد و هر جمله اش را با طمانینه و آرامش بیان میکند.علاوه بر صدای خوب ذاتی اش، خوب میداند کجا صدایش را کم و زیاد کند و کجا لحنش را تغییر دهد.فکر می کنید تاثیر صحبت های این فرد چند برابر فرد بالایی است؟ حتما صحبت های این شخص با ذهنی باز شنیده شده و بر دل مخاطب می نشیند، حتی اگر آنچنان هم جذاب و شنیدنی نباشد. اصل، شیوه بیان کلام است که فرد تمام انرژی اش را برای انتقال آن بکار می گیرد و مخاطب را جادو میکند.

افراد خوش صدا، رنگ صدای خاصی دارند. تنفس هایشان در حین صحبت کردن به جاست و مانع انتقال پیامشان نمی شود. فرکانس صدایشان نه بالاست و نه پایین.خسته نمی شوی از حرف هایشان و در اکثر مواقع، با آنها توافق میکنی،حتی اگر کمی هم با او مخالف باشی.این افراد احساسشان در صوتشان نمایان است. صدا را از حنجره ی خود مستقیم وارد مغز مخاطب می کنند تا او وادار به فکر کردن شود.در بعضی مواقع نیز آنقدر محو و شیفته ی صدایشان می شویم که مفهوم را متوجه نمی شویم و در حیرت صوتشان می مانیم.

بدیهی است این نعمت خدادادی، به تنهایی نمی تواند موجب جاذبه یا دافعه افراد باشد، اما در مناسبات اجتماعی و روابط عمومی، این شاخص، بسیار موثر و مفید می باشد و با بهره مندی از آن میتوان توافق و تفاهم زیادی با افراد پیرامون ایجاد کرد.

نیک طنین با ارائه راهکار های تبلیغاتی بر بستر شبکه های مجازی سعی دارد لزوم استفاده از تبلیغات کاغذی در انتخابات را تا حد امکان کاهش دهد، لزوم تبلیغات در فضای مجازی و مزیت های آن را می توانید در اینجا مطالعه فرمایید همچنین نامزد های محترم انتخابات می توانند از بروشور دیجیتال نیک طنین نیز استفاده فرمایند.

ستاد مجازی نامزدها مکانی برای آشنایی با نامزد و اطلاع از طرح ها و برنامه های وی است. تبلیغات محیطی و شیوه سنتی تبلیغات در دنیای امروز، به دلیل هزینه بالای اجاره مکان ستاد، چاپ بروشور و بنر، نگرانی های مربوط به قطع درختان و مصرف بی رویه کاغذ، بزرگ شدن شهرها و فاصله زیاد، کمبود وقت افراد و پرمشغله بودن آن ها دیگر مقرون به صرفه نیست. این موضوع به ویژه در کلان شهرها بیش از هر جای دیگر مشهود و ملموس است. آنچه مردم در انتخاب نامزد اصلح به آن نیاز دارند، اطلاعات است. 

به نظر شما کدام یک از شیوه های تبلیغات در دنیای کنونی موثرتر است؟ ما تبلیغات در فضای مجازی را ساده، سریع، قابل دسترس و موثر می دانیم.

ستاد مجازی نامزدها، محصول ویژه نامزدهای انتخابات است. این ستاد، مجموعه کاملی از تمامی اطلاعاتی است که نامزد برای معرفی هر چه بهتر خود در فضای مجازی از آن استفاده می کند.

مزایای ستاد مجازی نامزد:
در ادامه مزایای ستاد مجازی نامزدها نسبت به نمونه واقعی آن ذکر می شود:

 • کاهش هزینه ها با چاپ کم تر بروشور
 • چاپ کم تر بروشور و پوستر، صرفه جویی در مصرف کاغذ
 • امکان ویرایش اطلاعات، بدون نیاز به چاپ مجدد بنر
 • اطلاع رسانی آنی و در لحظه
 • اطلاع رسانی به مجموعه کاملی از اطلاعات که در ابعاد پوستر نمی گنجد
 • انتشار سریع به تمام نقاط
 • بهره گیری از فناوری و امکانات فضای مجازی
 • دسترسی بسیاری از افراد به شبکه های اجتماعی و به ویژه تلگرام
 • امکان ارائه بازخورد سریع و آمار لحظه ای از بازدیدهای کاربران و هواداران

امکانات ستاد مجازی نامزدها:

 • گالری تصاویر نامزد  به صورت دسته بندی شده (آلبوم)
 • امکان طرح سوالات و انجام نظرسنجی و مشاهده نتایج
 • امکان ارائه اخبار لحظه ای به هواداران و سایر کاربران
 • امکان ارسال پیام همزمان به تمام کاربران
 • دارای پنل مدیریتی برای به روز رسانی اطلاعات
 • امکان درج مطالب مرتبط با بیوگرافی، سوابق اجرایی، اهداف، برنامه ها و سایر مطالب مورد نظر نامزد
 • امکان دسته بندی کلیه مطالب در قالب منوها

  برای مشاهده سایر اطلاعات مربوط به ستاد مجازی نامزدها اینجا کلیک کنید.

برای خرید این محصول به سایت نیک طنین مراجعه نمایید.

یکی از امکاناتی که در ربات مدیریت گروه (ربات دستیار گروه) نیک طنین وجود دارد «قفل گروه تلگرام» است. قفل گروه تلگرام یعنی اعضا یا کاربران عادی گروه، امکان ارسال مطلب در گروه را نداشته باشند. به عبارتی دیگر، قفل گروه به معنی تعطیلی موقت گروه تلگرام در ساعاتی خاص است.

مدیران، به دلایل مختلف ترجیح می دهند گروه را در ساعاتی از شبانه روز قفل کنند. قفل کردن گروه دلایل متعددی دارد:

 • در دسترس نبودن مدیران در ساعاتی خاص و عدم امکان پاسخگویی آن ها
 • کنترل موقت گروه با جلوگیری از ارسال مطالب پیاپی کاربران
 • تعیین خطوط مشی جدید برای گروه
 • ارسال مطلبی مهم در گروه (به عنوان آخرین پست گروه)
 • صحبت یا سخنرانی مهمانی ویژه و جلوگیری از ارسال پست سایر کاربران
 • یکطرفه کردن گروه مشابه با کانال؛ در حالی که مزایای گروه حفظ شود
 • و ...

 

قفل گروه تلگرام

با استفاده از ربات مدیریت گروه نیک طنین، به راحتی می توانید گروه خود را مدت چند دقیقه، چند ساعت، چند روز و یا برای همیشه قفل کنید.

 

برای خرید آنلاین ربات مدیریت گروه (قفل گروه) نیک طنین، به این صفحه مراجعه نمایید.

 

انواع قفل گروه تلگرام ربات نیک طنین:

قفل گروه تلگرام، تنها یکی از چندین قابلیتی است که ربات مدیریت گروه تلگرام نیک طنین داراست. در ربات مدیریت (ربات دستیار گروه) نیک طنین، اِعمال قفل گروه به سه روش امکان پذیر است:

 1. قفل دستی
 • قفل کردن گروه: گروه با دستور ادمین به ربات در همان لحظه قفل می شود
 • باز کردن قفل گروه: گروه با دستور ادمین به ربات در همان لحظه فعال (باز) می شود
 • کاربرد:
 • هنگامی که نیاز باشد مطلب مهمی گذاشته شود
 •  موضوع مهمی در گروه مطرح شود
 •  بنا به تشخیص ادمین گروه تا مدت نامشخصی قفل باشد.
 1. قفل نیمه خودکار
 • قفل کردن گروه: گروه با دستور ادمین به ربات در همان لحظه قفل می شود ولی «مدت» قفل به ربات داده می شود
 • باز کردن قفل گروه:  در ساعت تعیین شده به صورت خودکار توسط ربات باز می شود
 • کاربرد: مواردی که ادمین ها به گروه دسترسی ندارند و یا بر اساس سیاست های گروه ساعاتی خاص فعالیت نمی کنند.
 1. قفل خودکار
 • قفل کردن/ باز کردن گروه: قفل کردن و باز کردن قفل در موعد مقرر توسط ربات انجام می شود.
 • کاربرد: مواردی که ادمین ها به گروه دسترسی ندارند یا بر اساس سیاست های گروه ساعاتی خاص فعالیت نمی کنند.

 

 

 

 

در چندسال اخیر، فضای مجازی در جهان به طور کلی و به طور خاص در ایران، رشد بی‌سابقه ای داشته به گونه ای که بر اساس آمار شورای عالی فضای مجازی، واتساپ 14 میلیون، اینستاگرام 12 تا 14 میلیون و تلگرام 24 میلیون کاربر در ایران دارد. همچنین بیش از 40 میلیون شهروند از گوشی های اسمارت فون استفاده می‌کنند که دسترسی به سرویس اینترنتی 3G و 4G دارند. رویکرد کاندیداها به حضور در فضای مجازی و استفاده از قابلیت ها و امکانات رایگان و تاثیرگذار این تریبون نوین، از شاخصه های برجسته تبلیغات انتخاباتی پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است.

هر چه به زمان انتخابات یعنی 29 اردیبهشت نزدیکتر می شویم، تب تبلیغات انتخاباتی در فضای مجازی هم داغ تر شده و بسیاری از کاندیداها با بهره ‌گیری از قابلیت های متنوع فضای مجازی نظیر پخش زنده اینستاگرام و گروه ها و کانالهای تلگرام می کوشند تا از این طریق، خود را بیشتر از پیش، به مخاطبانشان معرفی نمایند. در سایه این رویکرد، تبلیغات خیابانی نامزدها بسیار کمرنگ شده و به فضای مجازی و گوشی های موبایل، مهاجرت کرده است به همین دلیل نقش فضای مجازی به عنوان یک متغییر تاثیرگذار در انتخابات ایران، غیر قابل انکار می باشد.

برگزاری انتخابات آزاد یکی از شاخصه ها و معیارهای اصلی سنجش دموکراسی در کشورهای مختلف است. فضای مجازی به راحتی می تواند سلایق و علایق واقعی هر حزب و گروه سیاسی را دسته بندی کرده و به مردم منتقل نماید. همچنین می تواند چهره ها و شخصیت ها را به مردم معرفی کرده و به مردم هم این امکان را می دهد تا با توجه به ایده آل های خود، فرد مورد نظرشان را راحت پیدا کرده و رفتارها و سوابق او را تجزیه و تحلیل نمایند. دسترسی به اطلاعات در فضای مجازی، بسیار کم هزینه تر از رسانه های دیگر، مانند تلوزیون و رادیو و روزنامه ها و مطبوعات است.

فضای مجازی که پیشتر، زمینه را برای مبادله پیام بین کاربران در مناسبت های مختلف و مسائل روز جامعه فراهم کرده بود اکنون نیز به عنوان مهمترین و فراگیرترین ابزار تبلیغاتی در رقابت های انتخاباتی، مورد توجه ویژه کاندیداها، قرار گرفته است.

نیک طنین با ارائه راهکار های تبلیغاتی بر بستر شبکه های مجازی سعی دارد لزوم استفاده از تبلیغات کاغذی در انتخابات را تا حد امکان کاهش دهد، لزوم تبلیغات در فضای مجازی و مزیت های آن را می توانید در اینجا مطالعه فرمایید همچنین نامزد های محترم انتخابات می توانند از بروشور دیجیتال نیک طنین نیز استفاده فرمایند.

فضای مجازی

برای مدیریت گروه تلگرام خود نیاز به دستیار گروه دارید؟

هنگامی که با صاحبان کسب و کار اینترنتی و دارندگان برندهای معروف گفتگو می کنیم، شکایت از مدیریت سوپرگروه هایشان تمامی ندارد! مدیر یکی از سوپرگروه های مربوط به حوزه بازاریابی، کار مدیریت گروه را کابوسی شبانه توصیف می کرد: «مدیریت گروه برای من چیزی جز کابوس شبانه نیست. نگرانی در مورد مدیریت و پست هایی که ارسال می شود آزاردهنده است». «از یک طرف شنیدن نظر کاربران برایم خیلی مهم است و از طرفی دیگر نمی توانم اجازه ارسال هر نوع مطلبی را به کاربران بدهم.»
برای حل مشکلات گروه های تلگرام چه باید کرد؟ چگونه می توان گروه را از مطالب نامرتبط، کاربران سودجو و .. در امان نگه داشت؟ چگونه می توان دستیاری پیدا کرد که مدیران را فارغ از دغدغه مشکلات ناشی از مدیریت گروه ها کند؟ 

چرا ربات دستیار گروه تلگرام اهمیت دارد؟

ربات ها، حساب های کاربری هستند که به کارهای تکراری پاسخ می دهند. ربات دستیار گروه یا ربات مدیریت گروه، رباتی است که با عضویت آن در گروه خود به راحتی بخش اعظمی از امور را به آن واگذار می کنید. وجود این ربات، شما را از انجام کارهای تکراری و خسته کننده و اضطراب آور باز می دارد. با وجود این ربات، دیگر نگران حذف مطالب نامناسب و غیراخلاقی، نظرات توهین آمیز، ارسال لینک ها و تبلیغات سایرین نخواهید بود. همچنین، ربات دارای قابلیت قفل زمان دار است که می توان ربات را در ساعاتی خاص قفل نمود.


ربات مدیریت گروهتحویل فوری ربات مدیریت گروه

تهیه ربات دستیار گروه چقدر طول میکشد؟

این ربات به آسانی از طریق خرید آنلاین قابل دسترس است. مدیریت و کنترل آن  بسیار ساده است. برای کار با این ربات نیاز به دانش فنی خاصی ندارید.

برای اطلاع از قابلیت های ربات مدیریت گروه نیک طنین به لینک زیر مراجعه کنید:

قابلیت ها و امکانات ربات دستیار گروه

 

نظرسنجی، نوعی روش تحقیق پیمایشی است که در آن دیدگاه گروهی از افراد در مورد یک موضوع مورد مطالعه قرار می‌گیرد.  برای انجام نظرسنجی، پرسش های محدودی درباره موضوعی خاص تهیه می شود و نظر جامعه آماری مورد هدف پرسیده می شود.  نتایج حاصل از این پرسش ها مورد مطالعه قرار می گیرد و برای اهداف مورد نظر تجزیه و تحلیل می شود.

روش های کلاسیک نظرسنجی، بسیار زمانبر و پرهزینه هستند. هم اکنون در بسیاری از کشورهایی که به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند بیشتر نظرسنجی ها به صورت آنلاین انجام می شود.

نظرسنجی ایام انتخابات نیز این قاعده مسثنی نیست. برای دریافت بازخورد از افراد، سریع ترین و کم هزینه ترین راه، نظرسنجی اینترنتی است. در ایام انتخابات، بازخوردها و نظرسنجی ها باید به سرعت انجام شود. در این برهه از زمان، نظر افراد به سرعت تغییر می کند.

برای حفظ ارتباط با هواداران و حامیان، و دریافت نظرات آن ها می توان از ربات نظرسنجی نیک طنین استفاده نمود. ربات نظرسنجی انتخابات، دارای قابلیت طرح پرسش و جمع آوری لحظه ای نظر افراد است. این پرسش ها می توانند هر روز، هر ساعت و یا هر زمان مورد نظر نامزد تغییر کنند و پرسش جدید جایگزین پرسش قبلی شود. این نظرات برای نامزد ارسال می شود و بدین ترتیب ضمن دریافت نظر کاربران در مورد موضوع مورد نظر، می تواند بر اساس آن نظرات برنامه ریزی لازم را انجام دهد. نظرات سایر افراد بازدیدکننده  از ربات نیز قابلیت نمایش دارد.

ربات نظرسنجی انتخابات، در ربات معرفی نامزد تعبیه شده است. از آنجایی که بازخورد افراد به طور خاص برای حامی مورد نظر  دقیق تر و هدفمندتر است، این قابلیت به صورت منویی مجزا در ربات معرفی نامزد قرار گرفته است تا ضمن آن که نامزد به معرفی خود، سوابق اجرایی، گالری تصاویر و ...می پردازد امکان نظرسنجی از افراد را نیز داشته باشد.

برای بازدید از ربات معرفی نامزد انتخابات اینجا کلیک کنید.

 

 

مدیریت گروه تلگرام در ایام انتخابات بیش ار هر زمان دیگر چالش برانگیز است. این موضوع هر چه به روزهای پایانی انتخابات نزدیک تر می شویم بیش از پیش مشهود می شود. هجوم سیل عظیمی از اطلاعات مرتبط و غیرمرتبط، مدیران را با چالش نظارت مستمر و لحظه ای بر محتوای گروه مواجه می کند. این نظارت کاری بس دشوار است. از طرفی دیگر، عدم نظارت مستمر نیز عواقبی را در پیش دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-سطح محتوای گروه به شدت پایین می آید

-مدیر نمی تواند پیام خود را به کاربران برساند

-مطالب مهم میان حجم وسیعی از اطلاعات گم می شوند

-اعضای گروه به تدریج گروه را ترک می کنند

-جذب اعضای جدید به دلیل سطح پایین گروه غیرممکن می شود

-برخی افراد سودجو افدام به استفاده از گروه برای تبلیغات موارد غیرمرتبط می کنند

-ممکن است مطالب نامناسب ارسال شود

ربات قفل گروه
به همین دلایل است که توصیه می شود برای مدیریت گروه تلگرام از ربات ویژه این کار استفاده شود. ربات مدیریت گروه تلگرام، برای کنترل موارد فوق توسعه داده شده است. این ربات با رفع مواردی که مدیران را نگران می کند باعث کنترل راحت گروه شده است. 

نصب، راه انداری، و استفاده از این ربات مدیریت گروه بسیار ساده است. کنترل این ربات با دستورات بسیار ساده انجام می گیرد. استفاده از این دستورات نیاز به هیچ دانش فنی ندارد. 
استفاده از امکانات این ربات محدودیتی ندارد و مدیر بر اساس اولویت های گروه، محدودیت ها را اعمال می کند. 
برای مشاهده امکانات کامل ربات اینجا کلیک کنید

یکی از سوالاتی که در مورد استفاده از این ربات وجود دارد این است که آیا ربات می تواند از چند نفر دستور بگیرد؟ پاسخ، مثبت است. اولین مدیر گروهی که مدیر ربات می شود می تواند سایر مدیران را نیز به ربات معرفی کند. ربات تنها از افرادی دستور می گیرد که قبلا به عنوان مدیر خود شناسایی کرده باشد.

تبلیغات انتخاباتی، به روش های متنوعی قابل انجام است که بعضی از آنها گران و پر هزینه اند و بعضی ارزان و کم هزینه. جدا از روش های مختلف تبلیغات ابتدایی و سنتی کاغذی، مانند پوستر زدن، که هزینه های زیادی را تحمیل می کند؛ روش های نوینی هم برای تبلیغات انتخاباتی وجود دارد که علاوه بر پوشش نامحدودی که دارد، هزینه کمتری را نیز بردوش مبلغ می گذارد. در این مقاله قصد داریم تا عوامل موفقیت در رقابت انتخابات را برشماریم.

در تبلیغات انتخاباتی، کاندیداها، علاوه بر معرفی خود، باید بتوانند نقاط قوت خود را بولد کرده تا توجه افراد بیشتری را به آنها جلب کنند.در تبلیغات کاغذی، مهم نیست که این جلب توجه برای نکته ای مثبت است یا منفی! فقط مهم این است که نظر افراد بیشتری را جلب کند. اما اگر تبلیغات را حرفه ای بکار گیرد، باید از کوچکترین موارد مثبت، نکات قابل توجهی بسازد که جای شک و شبهه ای در آن نباشد. انتخابات، رقابتی سنگین است و هر ستاد انتخاباتی سعی بر آن دارد تا چهره سیاسی مورد نظر خود را برای مردم هدف قرار دهد و او را به عنوان ایده آل ترین شخصیت ممکن در دوره حاضر به مردم بشناساند.

امروزه، کسی برای معرفی خود و سوابق ارزشمندش،عکس خود را در ابعاد شگفت انگیز، به در و دیوار شهر نمی زند.امروزه کسی برای جلب نظر مردم، گوجه و سیب زمینی و  ... نمی دهد. زیرا هر عقل سلیمی می داند که با وجود ابزارهای ارتباط جمعی و شبکه های اجتماعی، هر مطلب یا عکسی به راحتی در اختیار همگان قرار می گیرد و در کمترین زمان و با نازل ترین قیمت، از یکی به دیگری منتقل می شود و فقط جذابیت محتوای موضوع تعیین کننده است. نه رنگ و طرح و اندازه اش! عاقلانه نیست که سرمایه های طبیعی ارزشمند کشوری، صرف تبلیغات بی مصرفی شود که به وفور در خیابان های شهر ریخته و زیر پای عابران لگدمال می شود.

هر شهر از مناطق مختلفی تشکیل شده است. هر یک از این مناطق، نیازهای گوناگونی دارند. در تبلیغات انتخاباتی شخصی برنده است که بداند برای هر منطقه چگونه سخن بگوید و چه نیازهایی را بیان کند. برای مثال برای محله های پایین شهر که پر است از خانه های کاهگلی و قدیمی، باید از نیاز امروزشان سخن گفت، نیازهایی همچون نوسازی مسکن، وام مسکن، کمک هزینه ی ازدواج و در مناطق بالایی شهر که نیازهای اولیه شان، مانند خوراک و پوشاک و مسکن برطرف شده، از گسترش تجارت و مبادله ی علم و انرژی و... سخن بگوید که  نیاز امروزشان است. مردم را توجیه کند که من برای ملاک های هرکدام از شما ارزش قائلم و دروغ نمی گویم.مردم از وعده های پوچ بیزارند، پس صادق باشد و با مردم همراه شود و در جریان زندگی آنها قرار بگیرد تا بتواند با همدلی، نیازهایشان را بشناسد و در رفع آنها اقدام کند.

 

نیک طنین با ارائه راهکار های تبلیغاتی بر بستر شبکه های مجازی سعی دارد لزوم استفاده از تبلیغات کاغذی در انتخابات را تا حد امکان کاهش دهد، لزوم تبلیغات در فضای مجازی و مزیت های آن را می توانید در اینجا مطالعه فرمایید همچنین نامزد های محترم انتخابات می توانند از بروشور دیجیتال نیک طنین نیز استفاده فرمایند.

رقابت انتخابات

بر اساس تحقیقات به عمل آمده مشخص شده که به منظور تولید هر تن کاغذ، 17 درخت تنومند باید قطع شود. که  به‌طور مستقیم بر نابودی جنگل‌ها و تخریب منابع طبیعی تأثیر دارد. بنابراین انتخابات کاغذی را نباید به قیمت قطع درختان برگزار کنیم. یکی از فواید رشد فزاینده فضای مجازی، کاهش نیاز به استفاده از کاغذ برای هر نوع تبلیغاتی به ویژه تبلیغات انتخاباتی است. ما می توانیم انتخابات 96 را به نقطه عطفی برای تبلیغات انتخاباتی بدون پوستر تبدیل نماییم. مردم ما به آن میزان از بلوغ  فکری و رشد سیاسی رسیده اند که به عکس های روی انتخابات کاغذی توجه نکرده و به اندیشه و عمل کاندیداها رای دهند. می‌توانیم با مصرف هر چه کمتر کاغذ و مواد پلاستیکی. به تبلیغات کاغذی نه بگوییم و به شبکه‌های اجتماعی آری و در انتخابات پیش رو، تبلیغاتی سبز و محیط زیست پسند را تجربه نماییم.

اگرچه آمار دقیقی از میزان مصرف کاغذ در تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری سال 92 در دست نیست، اما بررسی‌ها نشان می دهد که در تبلیغات انتخابات آن سال، مصرف کاغذ 70 درصد نسبت به انتخابات دور قبل از آن یعنی سال 88 کاهش یافت.میزان دسترسی به اینترنت بیش از سه چهارم مردم ایران را در بر می‌گیرد و تقریبا هیچ ابزار دیگری قابل رقابت با اینترنت نیست. مجموعه مشترکان اپراتورهای موبایل بیشتر از جمعیت ایران است. تلفن همراه و اینترنت می‌تواند ابزار مؤثری برای تبلیغ و ابزار جایگزین بسیارمناسب برای کاغذ و پوستر باشد. منشن ها و کپشن های تبرخی از مقامات دولتی و فعالان سیاسی در فضای مجازی، بیش از 100 هزار بار ویو می‌شود که هیچ روش کاغذی نمی‌تواند تا این حد تاثیرگذاری داشته باشند. در تبلیغات کاغذی، این کاغذها معمولا در سطح شهر رها می‌شوند و تنها چند نفر آنها را می‌بینند و افراد بیشتر درگیر عکس کاندیدا می‌شوند ولی فضای مجازی این فرصت را فراهم می‌کند که مخاطب فرصت مناسب برای مطالعه برنامه‌های کاندیداها داشته باشد.

 نامزدها باید بدانند که مردم ایران در این مدت به مدد فضای مجازی آگاهی خود را در مورد پیشینه کاری آنان بالا برده‌اند و در مدت باقی مانده تنها به دنبال شنیدن مانیفست و برنامه‌های آنها و سبک و سنگین کردن نامزدها از این لحاظ هستند و در شرایط کنونی ارتباطات تبلیغات کاغذی نه تنها این مهم را برآورده نمی‌کند بلکه تنها با صرف هزینه‌های بالا آلودگی محیط زیست شهری ایجاد می‌کنند. کاندیدایی که کمتر از اپلیکیشن‌ها و کلیپ‌های مؤثر و جذاب استفاده می‌کند و از فضای اینستاگرام و تلگرام دور است، نشان می‌دهد که تسلط به ابزارهای روز جامعه ندارد.

با وجود شبکه های اجتماعی به راحتی می توان استفاده از کاغذ را در تبلیغات انتخاباتی محدود کرد. گذشته از آن کاغذها هم زود از بین می روند و هم شهر را نازیبا می سازند. و در مقابل هزینه مضاعفی را نیز بر دولت تحمیل می کنند. پیشنهاد می شود در انتخابات آتی نیز کاندیداها جهت اثبات صدق شعارهایشان و به منظور پیشگیری از قطع حتی یک اصله درخت، از تبلیغات کاغذی خودداری نمایند. کاغذها عمر کوتاهی دارند و به سرعت و به‌شدت چهره شهر را زشت می‌کنند و ضمن اینکه مواد شیمیایی دارند و برای محیط زیست مضر هستند.

نیک طنین با ارائه راهکار های تبلیغاتی بر بستر شبکه های مجازی سعی دارد لزوم استفاده از تبلیغات کاغذی در انتخابات را تا حد امکان کاهش دهد، لزوم تبلیغات در فضای مجازی و مزیت های آن را می توانید در اینجا مطالعه فرمایید همچنین نامزد های محترم انتخابات می توانند از بروشور دیجیتال نیک طنین نیز استفاده فرمایند.

انتخابات کاغذی

بروشور دیجیتال نیک طنین، در پاسخ به پیشرفت فناوری و دسترسی سریع به اطلاعات طراحی شده است.اطلاع رسانی در ایام انتخابات در این دوره بیش از سایر دوره ها در فضای مجازی انجام می شود. فضای مجازی ویژگی هایی دارد که آن را از دنیای واقعی متمایز ساخته است. سرعت، دقت، دسترسی، سهولت استفاده از اطلاعات برگ برنده فضای مجازی در ایام انتخابات است. شبکه های اجتماعی سهم بزرگی از فضای مجازی را به خود اختصاص داده اند. اطلاع رسانی در ایام انتخابات از طریق شبکه های مجازی روشی بسیار موثر است.

تبلیغات دیجیتال نیز یکی دیگر از مفاهیم نوین در ایام انتخابات است. بیوگرافی دیجیتال نامزد در مقایسه با روش های 

 بروشور دیجیتال نیک طنین در واقع، ربات معرفی نامزد است که تحت تلگرام کار می کند و برای اطلاع رسانی در ایام انتخابات در اختیار نامزدها قرار می گیرد. این بروشور به مثابه کارت ویزیت دیجیتال است که برای معرفی کاندیدا بکار می رود. 

 

هدف از طراحی بروشور دیجیتال نیک طنین یا ربات معرفی نامزد موارد زیر بوده است:

1- دسترسی سریع کاربران به اطلاعات نامزد

2- محتوای طبقه بندی شده و موضوعی

3-صرفه جویی در مصرف کاغذ و کمک به حفظ محیط زیست

4-کاهش هزینه های نامزد

5- دسترسی آسان از طریق تلگرام، ایمیل و پیامک متنی

 

قابلیت ها و ویژگی ها:

 •  دسترسی آسان از طریق تلگرام، ایمیل و پیامک متنی

 • قابل سفارشی شدن

 • کاربرپسند

 • همراه با فناوری روز

 • اجرا در محیط تلگرام بدون نیاز به نصب

 • امکان انتشار ربات از طریق ارسال انبوه تلگرام

امکانات:

 • آشنایی با نامزد
 • افتخارات
 • سوابق اجرایی
 • گالری تصاویر
 • آخرین اخبار
 • پیوندهای مفید
  این منوها دارای قابلیت تغییر عنوان و محتوا هستند. نامزد بنا به تشخیص، صلاحدید و سلیقه خود می تواند تعداد منوها ، نام و محتوای آن ها را تغییر دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصول، به سایت نیک طنین مراجعه کنید.

برای خرید محصول، اینجا کلیک کنید.

 

ربات ضد اسپم، یک ربات کنترل کننده برای گروه های تلگرامی است. ربات ضد اسپم قابلیت های متعددی دارد. این قابلیت ها در کنترل گروه ها بسیار مفید و موثر هستند.

از میان قابلیت های فراوان ربات ضد اسپم، برخی از قابلیت ها پرکاربردتر از بقیه هستند. پرکاربردترین قابلیت ها عبارت است از:

-جلوگیری از ارسال پیام های رگباری

این قابلیت، برای حذف کاربران مزاحم می باشد. زمانی که کاربری چندین پیام متوالی را در گروه ارسال کند ربات آن کاربر را اخراج می کند.

-قفل کردن گروه در ساعاتی خاص: این قابلیت بسیار پرکاربرد است. قفل را می توان به طور دستی و یا خودکار اعمال کرد:

الف) قفل دستی: این قابلیت برای قفل گذاشتن و برداشتن دستی کاربر طراحی شده است. فرض کنید می خواهید گروه تا زمان پایان سخنرانی شخصی خاص بی صدا باقی بماند. هیچ کاربری نباید قادر به ارسال پیام در گروه باشد .. در اینجا از دستور !mute all برای قفل دستی استفاده می کنیم. پس از پایان صحبت ها می توان با دستور !unmute all گروه را باز کنند تا کاربران اعمال نظر کنند.

ب) قفل خودکار: زمانی که بخواهید گروه از همان لحطه تا ساعتی خاص قفل شود از دستور مربوطه استفاده می کنید. بدین ترتیب، ربات را قفل کرده  و مدت زمانی که باید پس از آن به طور خودکار باز شود را تعیین می کنید.

-جلوگیری از ارسال لینک : این قابلیت به کاربران شما اجازه ارسال لینک و یا متن و تصاویر دارای لینک را نمی دهد.

-جلوگیری از ارسال نام کاربری: اگر این قابلیت فعال شود پیام هایی که حاوی نام کاربری باشند از گروه حذف می شوند. این دستورات با @ شروع می شوند.

برای دیدن کلیه قابلیت های ربات ضد اسپم اینحا کلیک کنید.


ربات قفل گروهبرای خرید و تحویل فوری اینجا کلیک کنید

این روزها همزمان با تبلیغات کاندیداهای تایید صلاحیت شده دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و همچنین پنجمین دوره انتخابات شوارهای اسلامی شهر و روستا؛ مصرف کاغذ در چاپخانه‌ها نیز به بیشترین حد رسیده است. هرچند با توجه به فراگیرتر شدن فضای مجازی علی الخصوص تلگرام و اینستاگرام در بین آحاد جامعه، اغلب کاندیداها از پتانسیل ها و ظرفیت های بالقوه آن، برای معرفی و تبلیغ خود، بیشتر از دوره های انتخاباتی قبل بهره می گیرند؛ اما هنوز هم اصلی‌ترین اقلام تبلیغاتی کاندیداها، همان تبلیغات سنتی کاغذ محور یا چاپی است به طوری که بر اساس تحقیقات به عمل آمده، این اقلام چاپی تبلیغاتی ۶۵ تا ۷۰ درصد هزینه‌های تبلیغاتی نامزد‌ها را به خود اختصاص می‌دهند.

این اقلام توسط ستادهای تبلیغاتی کاندیدا‌ها در سطح شهر یا کشور توزیع یا نصب می‌شوند، و شامل انواع مختلفی از پوستر، بروشور و بنر و .... می گردد. اقلام چاپی تبلیغاتی عموما در ابعاد ۵۰×۳۰ سانتی متر و ۷۰×۵۰ سانتی متر چاپ می‌شوند. اما غیر از آن در ابعاد دیگری نیز چاپ و توزیع می شوند. به عنوان مثال پوستر عمودی با ابعاد ۵۰×۳۵ سانتی متر، پوستر افقی با ابعاد ۵۰×۵/۱۷ سانتی متر، بروشور‌های مخصوص بیوگرافی و معرفی برنامه‌ های کاندیدا، با ابعاد ۵۱×۱۴سانتی متر و همچنین تبلیغات کاغذی دیگری که در ابعاد استاندارد A2، A3، A4 و A5 چاپ می‌شوند، تنها بخشی از تبلیغات نامزدهای انتخاباتی به حساب می‌آیند.

تیراژ چاپ اقلام تبلیغاتی، در هر بار حداقل ۱۰۰۰ نسخه و حداکثر ۵۰۰۰ نسخه می باشد و معمولا در چندین نوبت هم تجدید چاپ می شوند. در انتخابات بزرگی مثل انتخابات ریاست‌جمهوری، بسته به میزان بودجه کاندیدا و یا اسپانسر وی، تیراژ نهایی یعنی مجموع تیراژها از نوبت اول تا نوبت آخر چاپ، تا 50 میلیون نسخه هم می‌رسد. با کنار هم قرار دادن این اعداد و ارقام از آمار کارهای تبلیغاتی در کنار عرفِ تعرفه‌های چاپ که براساس دورِ ماشین (غالبا تیراژ ۵ هزارتایی) و با توجه به ابعاد، تیراژ و تعداد رنگ (تک رنگ، دو رنگ یا چهار رنگ) محاسبه می‌شود، هر بار چاپ کارهایی در ابعاد ۵۰×۳۵ با دور چاپ معمول ۲۵۰ هزار تومان، کارهای سایز ۷۰×۵۰ سانتی متر با دور چاپ معمول ۳۵۰ هزار تومان و کارهایی در ابعاد ۱۰۰×۷۰ سانتی متر با دور چاپ معمول، ۷۰۰ هزار تومان هزینه دارد. برای بالا‌تر از ۵ هزار دور نیز دوباره همین هزینه تکرار می‌شود. در ‌‌نهایت با یک حساب و کتابِ سرانگشتی می توان تخمین زد که هزینه کاغذهای چاپی نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری، حداقل 20 میلیارد تومان می باشد.

نیک طنین با ارائه راهکار های تبلیغاتی بر بستر شبکه های مجازی سعی دارد لزوم استفاده از تبلیغات کاغذی در انتخابات را تا حد امکان کاهش دهد، لزوم تبلیغات در فضای مجازی و مزیت های آن را می توانید در اینجا مطالعه فرمایید همچنین نامزد های محترم انتخابات می توانند از بروشور دیجیتال نیک طنین نیز استفاده فرمایند.

مصرف کاغذ

خرید فوری ربات مدیر گروه


ربات کنترل گروه را از اینجا تهیه کنید!

 چرا وجود ربات مدیر گروه تلگرام یا ربات کنترل گروه  ضروری است؟ و چرا خرید فوری ربات مدیر گروه تلگرام در ایام انتخابات اهمیت دارد؟ خرید فوری ربات مدیر گروه چه مزایایی دارد؟

گروه های تلگرام، مکانی برای معرفی نامزد و تبادل نظر است. اما متاسفانه علیرغم آنچه انتظار داریم؛ بیشتر این گروه ها فاقد محتوای مفید هستند. با عضویت در این گروه ها و رصد آن شاهد حجم عظیمی از تبلیغات نامزدهای دیگر نیز هستیم. این موضوع در فضای رقابتی تلگرام دور از انتظار نیست و چه بسا ظرفیت بالای مدیر گروه ها در پذیرش نظرات دیگران و فراهم کردن بستری برای تبلیغات آزادانه کلیه نامزدها را نشان می دهد. لکن در این بین برخی افراد سودجو با ورود حجم عظیمی از تبلیغات غیرمرتبط به گروه ها نظم گروه ها را مختل می کنند. همچنین، هر چه به روز موعود نزدیک تر می شویم این رقابت ها رنگ و بوی دیگری پیدا می کند. توهین، عبارات نامرتبط، ارسال تصاویر غیرمرتبط و گاهی دور از اخلاق و عرف جامعه چالش هایی است که مدیران را مستاصل می سازد.


ربات قفل گروه

ربات مدیر گروه تلگرام  یا ربات کنترل گروه برای حل مشکلات مذکور به وجود آمده است.

نیک طنین این ربات کنترل گروه را برای رفع مشکلات سریع مدیران عرضه می نماید.

با خرید فوری ربات مدیر گروه به سرعت کنترل گروه خود را در دست می گیرید.

وجود این ربات کنترل گروه:


۱-مشکلات ناشی از ارسال مطالب غیرمرتبط را از بین می برد.
۲-خاطر مدیران گروه را بابت مدیریت آسوده می سازد.
۳-نیازی به تکرار تذکر به کاربران گروه در خصوص عدم ارسال مطالب نامرتبط نمی باشد.

۴- تمرکز مدیر گروه روی محتوا و نظرات سایر کاربران قرار می گیرد.
۵- سطح محتوای گروه بالا می رود.

نیک طنین با عرضه این ربات کنترل گروه گروه سعی در رفع این چالش و کمک به مدیران گروه دارد. 

برای آشنایی و خرید فوری ربات مدیر گروه، به سایت نیک طنین مراجعه فرمایید.


ربات مدیریت گروه

برای مشاهده سایر ربات های نیک طنین به این بخش مراجعه کنید.

Top
هنوز هیچ محصولی انتخاب نکرده اید