کاربردهای پیام صوتی | نیک طنین

کاربردهای پیام صوتی

شما اینجا هستید : صفحه اصلی | کاربردهای پیام صوتی
نظر به کاربردهای متعدد و گسترده پیام صوتی، این ابزار تقریبا در تمام مشاغل و اهداف مختلف جای خود را باز نموده است و بنا به موقعیت و شرایط می توان از آن استفاده بهینه نمود. در ذیل تنها بخش کوچکی از کاربردهایی که پیام صوتی در مشاغل و کسب و کارهای مختلف و همچنین اهداف گوناگون دارد به همراه نمونه پیام صوتی مربوطه ارائه شده است تا علاوه بر ارائه نمونه کار، به شما کمک کنیم تا با خلاقیت خود کاربرد ویژه پیام صوتی در حرفه خود را بیابید و آن را با اهداف مورد نظر منطبق سازید .
مدارس و مهدکودک ها

با این قابلیت می توان تصمیمات و اهداف جلسات اولیا و مربیان را به گوش تمامی والدین غایب در جلسه نیز رساند. همچنین می توان برای حضور اولیا در جلسه و دیگر تصمیمات مدیریتی، از پیام صوتی به عنوان یک رسانه موثر استفاده نمود.

پخش نمونه
هیئات مذهبی

برای دعوت عموم مردم به مجالس فرهنگی، مذهبی مساجد و پایگاه های بسیج محل می توان از پیام صوتی استفاده نمود.

پخش نمونه
نامزدهای انتخابات

پیام صوتی بهترین راه تبلیغات رسانه ای برای نامزدهای انتخاباتی می باشد. آن ها می توانند صدا و اهداف خود را به گوش تمامی اقشار ملت در محدوده جغرافیایی مورد نظر رسانده و سهم بزرگی از تبلیغات را نصیب خود نمایند.

پخش نمونه
راهپیمایی ها

مسئولین محترم شهری و کشوری می توانند با استفاده از پیام صوتی مردم را دعوت به راهپیمایی ها و سایر مشارکت های اجتماعی نمایند و شور و هیجان را در صدای خود منعکس نمایند.

پخش نمونه
مناطق خاص

گاهی تبلیغات مخصوص مناطق خاصی بوده و شامل عموم مردم نمی شود. در این گونه تبلیغات نیاز دارید تنها به مناطقی خاص پیام خود را ارسال نمایید. با استفاده از بانک اطلاعاتی شماره تلفن ها، میتوانید به تفکیک مناطق پیام های صوتی خود را ارسال نمایید.

پخش نمونه
آموزش سلامت

مراکز بهداشت و مسئولین بهداشتی می توانند پیام های مهم و رهنمودهای بهداشتی در راستای اجرای رسالت خود را از طریق پیام صوتی به گوش مردم و گروه های هدف خود برسانند.

پخش نمونه
همایش ها

با استفاده از این سامانه می توان همایش های ادارات و مجمع های عمومی را به گوش مخاطبان خاص و عام رساند.

پخش نمونه
کنسرت ها

علاوه بر محبوبیت خوانندگان بین مردم، استفاده از پیام صوتی به جای بنرهای تبلیغاتی در اجرای کنسرت ها می تواند تاثیر بیشتری در جذب مخاطب داشته باشد.

پخش نمونه
افتتاحیه ها

صاحبان مشاغل خصوصی و مدیران ارگان های دولتی و شهری جهت اطلاع رسانی و دعوت مردم برای حضور در افتتاحیه ها می توانند از طریق پیام صوتی با کمترین زمان و هزینه اطلاع رسانی نمایند.

پخش نمونه
اصناف، انجمن ها و کانون ها

مسئولین و مدیران محترم اصناف کشور می توانند دستورالعمل ها، جلسه ها، اطلاعیه و … خود را در قالب پیام صوتی به گوش تمامی اعضای صنف خود برسانند و از شنیده شدن آن اطمینان پیدا کنند.

پخش نمونه
دانشگاهها و موسسات آموزش عالی

مسئولین دانشگاه ها می توانند مواردی از قبیل جشن ها، اردوها، امور فرهنگی و هنری و بسیج، مسابقه ها، دستورالعمل ها، لغو کلاس یا امتحان را از طریق پیام صوتی به دانشجویان خود انتقال دهند. همچنین می توان برای معرفی رشته ها و مقاطع جدید، افتخارات و کسب رتبه های برتر در میان دانشگاه ها، اطلاع رسانی زمان جذب دانشجو و رشته های مربوطه به عموم مردم استفاده می شود.

پخش نمونه
مناسبت های ملی و مذهبی

مسئولین محترم شهری و کشوری می توانند از عموم مردم برای شرکت در تجمع های مذهبی، راهپیمایی ها و سخنرانی ها در قالب یک پیام صوتی کوتاه دعوت به عمل آورند. همچنین جهت حفظ بیشتر روابط ملت و دولت پیام های مناسبتی ملی و مذهبی را نیز به گوش مردم برسانند.

پخش نمونه
معرفی محصولات و خدمات

کسب و کارهای کوچک می توانند برای معرفی خود، محصول، کالا و یا خدمات خود، به مخاطب عام یا خاص خود پیام صوتی انبوه ارسال نمایند.

پخش نمونه
جشنواره های فصلی

جشنواره ها و تخفیفات فصلی فرصت خوبی برای شناساندن شما به مشتریان بالقوه و بالفعل و همچنین اطلاع رسانی برگزاری جشنواره هاست. پیام صوتی بهترین ابزار برای این کار به شمار می رود.

پخش نمونه
نظرسنجی و بازخورد از مشتری

برای انجام نظر سنجی از افرادی خاص و مشتریان کالاها و محصولات خود می توانید به جای تماس با مشتری که زمانبر و هزینه بر می باشد از پیام صوتی استفاده کنید. در این روش که بسیار مقرون به صرفه است، مخاطب با انتخاب عدد مورد نظر، رضایت و عدم رضایت از محصول یا خدمت ارائه شده را اعلام می کند.

پخش نمونه
ارائه دهنده سرویس اینترنت ISP

یکی از اصول رقابتی دنیای امروز دریافت بازخورد مشتری و نظر وی در مورد خدمت یا محصول خریداری شده است. ارائه دهندگان سرویس اینترنت با استفاده از پیام صوتی که بسیار مقرون به صرفه است می توانند نظر سنجی، تبلیغات و اطلاع رسانی به مشتریان خود را از طریق سرویس پیام صوتی ارائه دهند.

پخش نمونه
فروشگاه ها و نمایندگی های فروش

دریافت بازخورد مشتری و نظر وی در مورد خدمت یا محصول خریداری شده با استفاده از پیام صوتی که بسیار مقرون به صرفه است امکان پذیر است. مخاطب با انتخاب عدد مورد نظر، رضایت و عدم رضایت از محصول یا خدمت ارائه شده را اعلام می کند. فروشگاه ها می توانند برای نظر سنجی، تبلیغات، اطلاع رسانی حراجی ها، تخفیف ها، جشنواره ها و … از مزایای بی نظیر پیام صوتی بهره گیرند.

پخش نمونه
بانک ها و موسسات مالی

بانک ها و موسسات مالی برای اطلاع رسانی به عموم مردم یا مشتریان خود در مورد تسهیلات و نرخ ها، شعب جدید و سایر مزایا و خدمات از این ابزار استفاده می کنند. در ضمن می توان از فایل های از پیش تهیه شده برای اطلاع رسانی مواردی نظیر زمان دریافت وام، تعویق اقساط، مراجعه به بانک و غیره به انبوهی از مشتریان پیام صوتی ارسال نمود .

پخش نمونه
ادارات و سازمان ها

برای آموزش عموم مردم در مورد موضوعی خاص نظیر مصرف آب، برق، گاز، بهداشت و سلامت، هشدارهای هواشناسی در موارد بحرانی، و … اطلاع رسانی افتتاحیه هاو مشارکت مردم می توان از پیام صوتی به شیوه ای تاثیرگذار و مطلوب استفاده نمود. پیام صوتی برای اطلاع رسانی پیرامون برگزاری مناقصات و مزایده ها به گروهی خاص، اطلاع رسانی به پیمانکارها و غیره ابزاری کارآمد به شمار می رود.

پخش نمونه
نمایندگی های بیمه

نمایندگی های بیمه می توانند علاوه بر تبلیغات و معرفی نمایندگی خود، از فایل های از پیش تهیه شده برای اطلاع رسانی تاریخ انقضای بیمه نامه های اتومبیل و موارد مشابه استفاده نمایند.

پخش نمونه
نشریات

ابزار صوتی برای معرفی انتشارات بزرگ و کوچک، نشریات و کتب جدید به عموم مردم و یا مخاطب خاص نظیر دانشگاه ها، بیمارستان ها، موسسات آموزشی و غیره بسیار موثر و قوی است.

پخش نمونه
رستوران ها، کافی شاپ ها و آشپزخانه ها

رستوران ها و کافی شاپ ها برای اطلاع رسانی از خدمات خود و یا افتتاح شعب و معرفی خود می توانند از پیام صوتی انبوه در زمانی کوتاه و به طور موثر استفاده کنند.همچنین برای اطلاع رسانی و نظرسنجی از بانک مشتریان خود اقدام به ارسال پیام صوتی می کنند.

پخش نمونه
نمایندگی های فروش خودرو

معرفی نمایندگی، افتتاح شعب، فروش ویژه، معرفی محصولات جدید، جشنواره ها و خدمات جدید از جمله تبلیغات موثری است که با بهره گیری از مزایای بیشمار پیام صوتی قابل انجام است.

پخش نمونه
کانون های آموزشی و آمادگی کنکور

کانون های آموزشی برای معرفی خود به عموم مردم و یا قشر خاصی از افراد و همچنین اطلاع رسانی های خود در مورد زمان برگزاری کلاس ها و آزمون های خود به شرکت کنندگان و اعضای کانون می توانند از پیام صوتی انبوه بهره گیرند.

پخش نمونه
جذب نیرو و تکمیل کادر

شرکت ها، نمایندگی ها، دفاتر وکالت، دفاتر خدمات پستی و غیره برای تکمیل نیروی خود به گروهی خاص از افراد نظیر فارغ التحصیلان دانشگاه ها در رشته ای خاص می توانند با داشتن شماره های مربوطه از طریق پیام صوتی اقدام به اطلاع رسانی نمایند.

پخش نمونه
دفاتر خدمات پستی

دفاتر خدمات پستی برای معرفی و اطلاع رسانی، افتتاحیه، معرفی خدمات موجود و خدمات جدید و … می توانند از پیام صوتی انبوه استفاده نمایند.

پخش نمونه
نمایشگاهها

اطلاع رسانی نمایشگاههای جدید، خدمات، تسهیلات، امکانات، خدمات همایشی، نمایشگاه های بین المللی به عموم مردم و یا اقشار و گروه های خاص با استفاده از پیام صوتی به راحتی و به شیوه ای کاملا موثر امکان پذیر است.

پخش نمونه
معرفی و تبلیغات

افراد حقیقی و حقوقی، شرکت ها، فروشگاه ها، کانون ها، انجمن ها، اصناف، مشاغل، مراکز علمی، مراکز درمانی و … جهت معرفی خود، خدمات، محصولات، توانمندی ها و مهارت های خاص خود می توانند از پیام صوتی انبوه به عامه مردم و یا گروه ویژه ای از مردم (مخاطب خاص) استفاده نمایند. .

پخش نمونه
موسسات زبان های خارجی

کانون ها و موسسات زبان خارجی می توانند علاوه بر ارسال پیام به فارسی برای معرفی و تبلیغات خود به عموم مردم، در راستای اهداف خود و تشویق زبان جویان خود پیام های صوتی را به زبان مربوطه (انگلیسی، فرانسه و …) ارسال نمایند. لغو کلاس ها، زمان ثبت نام و شروع ترم و … به زبان انگلیسی نوآوری و مزیت رقابتی است که موسسات زبان می توانند از آن بهره جویند.

پخش نمونه

حرفه شما چیست ؟

با ما تماس بگیرید

Top
There are no products