معرفی سیستم همکاری در فروش و کسب درآمد اینترنتی | نیک طنین

معرفی سیستم همکاری در فروش و کسب درآمد اینترنتی

شما اینجا هستید : صفحه اصلی | معرفی سیستم همکاری در فروش و کسب درآمد اینترنتی

کسب درآمد بدون هزینه اولیه

کسب درآمد

شما بزرگترین سرمایه را در دست دارید، آن را درست به کار بگیرید


با مشارکت در شبکه فروش نیک طنین به راحتی و در سه مرحله کسب درآمد کنید!

مراجل مشارکت در فروش نیک طنین
هم اکنون ثبت نام کنید

پیش از عضویت در شبکه فروش نیک طنین مطالب زیر را مطالعه نمایید


تعاریف:

 • طرح مشارکت در فروش:

  طرحی است که برای فروش سریع و بهینه محصولات نیک طنین به مدت محدود در نظر گرفته شده است. هدف از این طرح، کسب درآمد اعضا در کم ترین زمان و هزینه؛ و افزایش فروش محصولات نیک طنین است.
 • شبکه فروش:

  شبکه فروش نیک طنین، از به هم پیوستن تعداد بسیار زیادی از افراد حقیقی و حقوقی تشکیل شده است.
 • عضو شبکه فروش:

  به هر یک از اعضای حقیقی یا حقوقی که در طرح مشارکت در فروش شرکت نمایند عضو شبکه گفته می شود.
 • پاداش:

  پورسانت یا هزینه ای است که برای فروش محصولات در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از تعرفه محصولات به (لینک) مراجعه نمایید.

شرایط عضویت در شبکه فروش

عضویت در شبکه فروش نیک طنین برای کلیه افراد رایگان است و پس از ثبت نام در سایت نیک طنین به راحتی انجام می گیرد.

وب سایت
داشتن وب سایت یا وبلاگ اختصاصی
یا
اپراتور کامپیوتر
دسترسی به اینترنت در هر لحظه

شیوه مشارکت

اگر صاحب وبلاگ یا وبسایت هستید :
وب سایت ۱- شما یکی از لینک های ویژه خود را در صفحه وبلاگ یا وب سایت خود در معرض دید بازدید کنندگان خود قرار می دهید، هر کدام از بازدید کنندگان شما که از طریق لینک شما به وب سایت نیک طنین وارد شوند و هر میزان خریدی انجام دهند پاداش شما بلافاصله در پنل شما قابل رویت خواهد بود. · اگر کاربر یک بار از طریق لینک شما وارد سایت نیک طنین شود و اولین خرید خود را تا ۳ ماه بعد نیز انجام دهد باز هم پاداش به شما تعلق خواهد گرفت.
اگر بازاریابی مستقیم می کنید:
اپراتور کامپیوتر ۲- در صورت تقاضای خرید هر یک از محصولات، عضو شبکه از طریق صفحه اختصاصی خود وارد فروشگاه می شود و محصول یا بسته مورد نظر را تقاضا و هزینه آن را پرداخت می کند.
خریدار مستقیما وارد فروشگاه نیک طنین شده و به ثبت محصول می پردازد و در فیلد کد معرف، کد شما را وارد می کند. · در صورتی که کاربر، کد معرف را وارد نکرده باشد و یا اشتباه وارد کرده باشد نیک طنین هیچ گونه مسئولیتی در قبال اشتباه کاربر یا عضو را تقبل نخواهد کرد.

فرآیند ثبت نام

فرآیند سفارش محصول توسط عضو شبکه فروش

پس از ارائه محصولات به افراد مناسب و پیدا کردن متقاضی خرید، از طریق صفحه خود اقدام به خرید می نمایید.

مدارک لازم برای عضویت در شبکه فروش

ارسال اسکن یا تصویر کارت ملی در صفحه ثبت نام

اطلاعات در مورد محصولات

برای اطلاع از محصولات، کاربرد، تعرفه و سایر مطالب صفحه معرفی محصولات و بسته ها(لینک) را مطالعه نمایید.

در صورت داشتن هر گونه سوال، می توانید پس از جمع آوری سوالات با واحد فروش شرکت تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید.

شیوه تسویه حساب

زمان تسویه حساب با عضو شبکه، یک هفته پس از فروش و دریافت وجه از مشتری خواهد بود. مبلغ واریزی به شماره حساب اعضا واریز خواهد شد.

نکات ضروری

· در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور و سایر اطلاعات خود نهایت دقت را به عمل آورید. عواقب هرگونه سوء استفاده و یا درج اطلاعات نادرست به عهده شخص عضو شبکه است و نیک طنین هیچ گونه تعهدی در قبال دریافت اطلاعات نادرست و پرداخت ها تقبل نخواهد کرد.

· در وارد کردن اطلاعات مالی و به ویژه شماره حساب خود نهایت دقت را به عمل آورید. کلیه پرداخت ها، به شماره حساب وارد شده توسط شما انجام خواهد شد.

· در صورتی که کاربر، کد معرف را وارد نکرده باشد و یا اشتباه وارد کرده باشد نیک طنین هیچ گونه مسئولیتی در قبال اشتباه کاربر یا عضو را تقبل نخواهد کرد. ارائه کد از طریق تلفن، شفاهی و ابزارهای دیگر قابل قبول نمی باشد و کلیه پرداختی ها از طریق اطلاعات مالی درج شده در صفحه عضو خواهد بود. برای جلوگیری از عواقب ناشی از وارد نکردن کد شما توسط مشتری، بهتر است ثبت سفارش توسط شما و از طریق صفحه اختصاصی خود شما انجام شود یا لینک اختصاصی از طریق تلگرام یا ایمیل برای خریدار ارسال شود.

· توضیح کامل محصول به عهده خود اعضا می باشد و در صورتی که عضو شبکه، مشتری را به شرکت معرفی کند و سپس مشتری از شرکت خرید کند هیچ گونه وجهی به عضو تعلق نخواهد گرفت. اطلاعات فروش عضو صرفاً اطلاعات درج شده در سایت نیک طنین است و هیچ گونه ادعایی در خارج از اطلاعات درج شده قابل قبول نمی باشد.

· در صورت ارائه هر گونه اطلاعات نادرست در مورد شرکت، برند، عملکرد سامانه و غیره و یا دریافت هر گونه وجه بیشتر از مشتری، علاوه بر آن که شرکت با بازاریاب قطع همکاری می نماید سهم بازاریاب واریز نخواهد شد.

سوالات متداول

۱- چه کسانی از عضویت در شبکه فروش بهره مند می شوند؟

کلیه افراد حقیقی و حقوقی که به دنبال کسب درآمد اینترنتی هستند می توانند از مزایای این طرح فروش بهره مند شوند. این راه کسب درآمد اینترنتی، برای دانشجویان، فارغ التحصیلان، صاحبان وبلاگ و وبسایت و افرادی که به دنبال کار در منزل می باشند بسیار مناسب می باشد.

۲- در صورتی که فردی را به نیک طنین معرفی کنم و وی پس از برقراری تماس متقاعد به خرید محصول شود وجهی به من تعلق می گیرد؟

خیر؛ خرید مشتری فقط از طریق فروشگاه نیک طنین با درج کد شما یا ورود با لینک اختصاصی شما امکان پذیر است و یا آن که خود شما خرید را از طریق صفحه مخصوص به خود انجام دهید.

۳- اگر مشتری کد من را وارد نکند آیا وجهی به من تعلق می گیرد؟

خیر؛ مشتری حتما باید کد شما را وارد کند یا اینکه برای اولین بار از طریق لینک اختصاصی شما به وب سایت نیک طنین وارد شده باشد.

۴- آیا پس از پرداخت لازم است کاری انجام دهم؟

خیر؛ شرکت با مشتری یا شما تماس گرفته و کار انجام خواهد شد. یک هفته پس از انجام کار، مبلغ پاداش شما به حساب شما واریز خواهد شد.

هم اکنون ثبت نام کنید

Top
There are no products