مزایای سامانه پیام صوتی (پیامک صوتی) | نیک طنین

مزایای سامانه پیام صوتی (پیامک صوتی)

شما اینجا هستید : صفحه اصلی | مزایای سامانه پیام صوتی (پیامک صوتی)

تبلیغات موثر

تبلیغات مؤثر دست یاریگر بازاریابی مدرن در فروش موثر است. فقط یک قانون وجود دارد و آن اینکه تبلیغات باید منجر به فروش شود. هدف حرفه ای از تبلیغات این است که با کمترین هزینه و یا هزینه ای مقرون به صرفه به تعداد زیادی از مخاطبین دسترسی پیدا نمایید و راه برای پیدا کردن مشتری جدید هموار شود. سامانه نیک طنین روشی نوین، مقرون به صرفه و در عین حال موثر در تبلیغات را پیش روی مشتریان خود قرار می دهد. پیام صوتی روشی منحصر به فرد برای تبلیغات است و ارسال مستمر آن اثری ماندگار در ذهن مخاطبین تبلیغات بر جای خواهد گذاشت.

ارسال پیام به شماره های ثابت

با توجه به حجم زیاد تماس ها و پیامک ها به شماره های همراه بسیاری از مشترکین پرمشغله معمولا فرصت پاسخگویی به شماره های ناشناس را ندارند. از آنجایی که به دلیل عدم امکان ارسال پیامک به شماره های تلفن ثابت، تماس با این شماره ها نیز کمتر است استفاده از پیام صوتی برای ارسال به تلفن های ثابت بهتر و سریعتر خواهد بود.

امکان نظرسنجی از مشتریان

با استفاده از پیام های صوتی امکان انجام نظرسنجی درباره محصول یا خدمات ارائه شده وجود دارد. در پیام صوتی می توانید گزینه های مورد نظر را جهت ارسال بازگو کرده و از مخاطب بخواهید گزینه مورد نظر را با فشار دادن دکمه مربوطه ارسال نماید .

اطلاع رسانی

معمولا دعوت به همایش ها، کنفرانس ها، مراسم ها، جلسه ها و نظیر آن از طریق ارسال دعوت نامه و یا برقراری تماس کاری زمان بَر و پرهزینه می باشد. مسئولین محترم روابط عمومی و مدیران می توانند پیام خود را در قالب پیام صوتی برای مدعوین خود فرستاده و ضمن بهره گیری از مزایای متعدد آن در زمان و هزینه نیز صرفه جویی کنند.

اطمینان از دریافت پیام

در بسیاری از روش های تبلیغاتی نمی توان از دریافت تبلیغ توسط مخاطب اطلاع پیداکرد. اما در پیام صوتی می توان از دریافت کامل پیام اطمینان حاصل پیدا کرد. در پنل پیام های صوتی می توان مدت زمانی که مخاطب به پیام گوش داده را نیز مشاهده نمود.

ارتباط با مشتری

همانطور که محصول یا خدمات و نحوه خدمات رسانی خوب در ذهن مشتری اثری مطلوب بر جای میگذارد گاهی ارسال پیام صوتی برای عرض تبریک و تشکر از خرید خدمت یا محصول نیز می تواند در رضایت هر چه بیشتر مشتری موثر بوده و وفاداری مشتری را تقویت نماید .

تبلیغات هدفمند

گاهی گروه هدف قشر خاصی از جامعه می باشد. با سامانه نیک طنین می توانید به راحتی پیام صوتی خود را به تفکیک منطقه، شغل و شماره های خاص ارسال نمایید.


Top
There are no products