ربات اشتراکی مدیریت گروه تلگرام (شش ماهه)
شما اینجا هستید: صفحه اصلی | ربات اشتراکی مدیریت گروه تلگرام (شش ماهه)

ربات اشتراکی مدیریت گروه تلگرام (شش ماهه)

500/000 ریال

شش ماهه با قابلیت تمدید

این صفحه را به اشتراک بگذارید

توضیحات

ربات شش ماهه اشتراکی دارای تمام قابلیت های ربات مدیریت است و مدت استفاده از آن شش ماه است.

امروزه مدیریت سوپرگروه تلگرام برای مدیران گروه کاری چالش برانگیز است. گروه تلگرام که فضایی برای بحث و تبادل نظرات سازنده را در اختیار قرار می دهد گاهی به دلیل عدم رعایت قوانین صریح و ضمنی از سوی کاربران باعث ایجاد دغدغه و نگرانی  می شود. درج نظرات غیرهمراستا با اهداف گروه، نظرات توهین آمیز، درج تصویر، ویدئو، صوت و تبلیغات بدون اجازه مدیر گروه و بسیاری مشکلات دیگر که ناشی از بی توجهی برخی افراد بوده و ریشه در عدم فرهنگ سازی در فضای مجازی دارد باعث شده تا مدیران برای رهایی از این نوع نگرانی ها ترجیح دهند گفتگو را یکسویه کرده و  به اطلاع رسانی یکطرفه  و یا به عبارتی به کانال های تلگرام روی آورند؛ حال آن که در فضای سازنده انتخابات که تعاملات دوسویه، تبادل نظر، گفتگو، پیشنهاد و انتقاد، تعیین کننده بستر برگزاری انتخابات سالم است گروه های تلگرامی بهترین گزینه را برای دستیابی به این اهداف فراهم می کنند. 
ربات مدیریت گروه تلگرام به عنوان دستیار مدیر گروه یا معاون مدیر گروه با هدف کنترل گروه در زمان حضور یا عدم حضور مدیر در گروه طراحی شده است. این ربات آنتی اسپم قوی که برای محافظت از گروه تلگرام طراحی شده است امکانات متنوعی دارد که خاطر مدیران را بابت مدیریت گروه کاملا آسوده می سازد و برای مواردی چون جلوگیری از درج تصویر در گروه تلگرام، جلوگیری از لینک تبلیغاتی، جلوگیری از اسپم، جلوگیری از درج تبلیغات در گروه های تلگرام، قفل شدن گروه تلگرام در ساعات مورد نظر مدیر گروه، جلوگیری از درج پیام، درج نظر، اخراج کاربران مزاحم از گروه و غیره طراحی شده است. 


چرا گروه تلگرام؟

علاوه بر امکان درج مطلب و تعاملات چندسویه در گروه، به مواردی اشاره می شود که  ضرورت و اولویت گروه نسبت به کانال در فضای رقابتی انتخابات را نشان می دهد: 
۱-در گروه های تلگرام لیست اعضای آن گروه قابل مشاهده می باشد؛ اما در کانال ها مشخص نمی شود چه کسانی عضو کانال هستند.
۲-اضافه شدن عضو به کانال تلگرام یا حذف یک عضو از یک کانال تلگرام برای بقیه اعضای آن کانال قابل رویت نیست و حتی مدیران کانال تلگرام هم متوجه ورود و خروج ها نمی شوند و این موضوع فقط از روی تعداد ممبر ها (دنبال کنندگان)قابل درک است ولی در گروه های تلگرام ورود و خروج های اعضا از گروه تلگرام بوسیله یک متن کوتاه در همان گروه قابل مشاهده است .
۳-درج اعضا در گروه بسیار راحت تر از کانال است؛ بدین صورت که به سادگی می توان دوستان خود را در گروه تلگرام مورد نظر اضافه نمود؛ حال آن که اضافه کردن عضو در کانال صرفا باید توسط خود فرد و با پیوستن به کانال انجام شود. 


قیمت ربات مدیریت گروه تلگرام:


قیمت این ربات ادمین گروه در برابر خدمات ارائه شده بیشمار آن برای مدیران بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. خدمت و امکاناتی که این ربات ارائه می دهد بسیار جامع بوده و در مقایسه با سایر سیستم های مدیریت ربات تلگرام که صرفا یک یا دو خدمت را به صورت مجزا ارائه می دهند بسیار منسجم و کامل می باشد. گاهی در تبلیغات سایت های مختلف، با عبارت ربات رایگان  یا ربات مدیرگروه رایگان مواجه می شویم، این ربات ها فاقد قابلیت اطمینان لازم بوده و  صرفا دارای تنها یک یا چند قابلیت محدود نظیر پیام خوشامدگویی در گروه می باشند. 


امکانات ربات مدیریت گروه تلگرام:


 امکانات این ربات ضد اسپم جامع عبارت است از: قفل کردن گروه در ساعاتی خاص، قفل کردن لینک سایت ها، جلوگیری از ویرایش متن، جلوگیری از وارد کردن ربات، قفل پیام های طولانی،  قفل پیام های رگباری، قفل هایپرلینک، قفل لینک، قفل فحش، جلوگیری از ارسال گیف،  جلوگیری از ارسال عکس،  جلوگیری از ارسال فایل،  جلوگیری از ارسال استیکر،  جلوگیری از ارسال ویدئو،  جلوگیری از ارسال فوروارد،  جلوگیری از ارسال بازی،  جلوگیری از ارسال مکان،  جلوگیری از ارسال موزیک،  جلوگیری از ارسال فایل ضبط شده،  جلوگیری از ارسال اطلاعات تماس،  جلوگیری از ارسال هر چیزی، همه چیز ممنوع، میوت تایم دار،  مسدود کردن  کاربر، اخراج کردن  کاربر، ثبت لینک و قوانین و نمایش آنها،   پاک کردن لیست مسدود شده ها،  سنجاق کردن متن در گروه،  فیلتر کلمات، تنظیم انقضای گروه،  ست کردن و فعال و غیرفعال کردن خوش آمد گویی

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ربات اشتراکی مدیریت گروه تلگرام (شش ماهه)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما شاید این را هم دوست داشته باشید


Top
There are no products