حریم خصوصی | نیک طنین

حریم خصوصی

شما اینجا هستید : صفحه اصلی | حریم خصوصی
 

قوانین و مقررات استفاده از خدمات نیک طنین

نیک طنین، وب سایت اطلاع رسانی و ثبت سفارش خدمات شبکه های مجازی و پیام صوتی انبوه می باشد. نیک طنین جهت تسهیل مطالعه قوانین سایت برای کاربران و بازدیدکنندگان محترم، قوانین و مقررات استفاده از خدمات خود را به چند دسته طبقه بندی کرده است. بدیهی است قوانین عمومی این سایت بر تمام موارد حاکم است.
محتویات سایت نیک طنین تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مخالف قوانین سایت و قوانین جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر و پیگرد قانونی می شود. همچنین، محتویات سایت در تطابق با قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نیک طنین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعاریف

1٫ منظور از خرید ربات، انجام کامل فرآیند خرید آنلاین ربات از سایت نیک طنین به نشانی www.niktanin.com و دریافت رسید حاوی شماره سفارش و تاییدیه خرید ربات از سایت مذکور و تایید بانک پرداخت کننده و عامل به هر صورت ممکن است.
2٫ فروشنده، برند «نیک طنین» یا شرکت افزار توانمند و راهکار ماندگار ایرانیان است.
3٫ خریدار، شخصی است که فرآیند ثبت سفارش و خرید ربات را انجام می دهد.
4٫ منظور از تحویل ربات، راه اندازی ربات توسط کارشناس نیک طنین در گروهی است که نشانی آن در فرم سفارش توسط خریدار ثبت شده است. 5٫ سازنده گروه، اکانت تلگرام شخصی است که گروه ثبت شده در فرم سفارش را ایجاد کرده است.
6٫ منظور از آموزش، آموزش استفاده از ربات خریداری شده توسط کارشناسان نیک طنین به خریدار در قالب تعیین شده از سوی شرکت فروشنده است.
7٫ منظور از تحویل ربات، راه اندازی ربات در گروه خریدار است.
8٫ بازدید کننده شخصی است که به منظور بازدید از سایت، آگاهی از خدمات و یا سایر اطلاعات وارد وب سایت نیک طنین با نشانی www.niktanin.com می شود.
9٫ کاربر شخصی است که در سایت نیک طنین با استفاده از نام کاربری و گذرواژه اختصاصی خود اقدام به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری می نماید.
10٫ مشتری شخصی است که اقدام به خرید پنل کاربری یا پنل نمایندگی و یا ثبت سفارش اینترنتی یا تلفنی به وب سایت نیک طنین می کند.
11٫ خدمات نیک طنین شامل ارائه خدمت ارسال پیام صوتی انبوه بنا به سفارش مشتری و یا فروش پنل کاربری یا نمایندگی به کاربر/ بازدیدکننده است.
12٫ پنل دمو به پنلی گفته می شود که با ایجاد حساب کاربری توسط بازدیدکننده در سایت فعال می شود. در پنل دمو امکان ارسال پیام بدون تایید مدیریت سامانه وجود ندارد. برای ایجاد پنل دمو هیچ گونه مدرکی از کاربر درخواست نمی شود و صرفا ثبت نام در سایت کافی است.
13٫ پنل کاربری به پنلی گفته می شود که کاربر پس از خرید پنل و پرداخت مبلغ تعیین شده مالک آن می شود و با شارژ پنل می تواند در هر زمان اقدام به ارسال پنل نماید. در فرآیند خرید پنل، ارائه مدارک و عقد قرارداد بین کاربر و نیک طنین الزامی است.
14٫ پنل نمایندگی به پنلی گفته می شود که کاربر با پرداخت مبلغ تعیین شده مالک ان می شود و علاوه بر ارسال پیام از طریق پنل خود (پس از شارژ) می تواند خود اقدام به فروش پنل و جذب نماینده و کسب درآمد نماید. در این حالت نیز ارائه مدارک و عقد قرارداد الزامی است.

قوانین عمومی

1٫ ورود بازدیدکنندگان، کاربران و مشتریان به وب‏‌سایت نیک طنین، ثبت نام، ثبت سفارش و سایر خدمات به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات نیک طنین از سوی کاربر است.
2٫ فروش ربات های نیک طنین، صرفا از طریق سایت به نشانی www.niktanin.com انجام می شود و نیک طنین هیچ نوع عامل، نماینده، وب سایتی غیر از آدرس فوق الذکر، وبلاگ و غیره که ربات های نیک طنین را به فروش برساند ندارد. بدیهی است هیچ گونه ادعای مبنی بر خرید ربات نیک طنین از خارج از سایت مذکور قابل قبول نمی باشد و مسئولیت خرید ربات های نیک طنین از افراد غیر به عهده خریدار می باشد.
3٫ مسئولیت نگهداری از اکانت تلگرام خریدار و گروه وی به عهده خود کاربر می باشد و نیک طنین هیچ گونه تعهدی در این رابطه ندارد.
4٫ مسئولیت نگهداری از اکانت کاربر در سایت نیک طنین به عهده خود کاربر می باشد و نیک طنین هیچ گونه تعهدی در این رابطه ندارد.
5٫ نیک طنین بر اساس ایمیل و تلفن های ثبت شده در فرم ثبت سفارش اقدام به برقراری ارتباط با مدیر گروه می نماید و تمام مکاتبات و پاسخ‌ها به اطلاعات ثبت شده ارسال می گردد.
6٫ نیک طنین مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد، برعهده ندارد.
7٫ نیک طنین از راه اندازی و کار ربات در گروه های غیراخلاقی، ضد اجتماعی، مشکوک، گروه های اغفال کننده افراد جامعه، ضد ارزشی، گروه های با محتوای مشکوک که امنیت جامعه و کشور را به مخاطره بیندارد، گروه های توهین آمیز به اشخاص حقیقی یا حقوقی، گروه های مغایر با مقدسات و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خلاف موازین شرع، مخالف و مغایر با عرف جامعه خودداری می نماید.
8٫ ایمیل و شماره های مجاز و مورد تایید نیک طنین تنها همان شماره هایی است که در بخش «تماس با ما» درج شده است و در صورت تماس با شماره هایی غیر از شماره های مذکور و تقاضای انجام کار و یا مطالبه وجه، نیک طنین هیچ گونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

قوانین خرید و استفاده از ربات های نیک طنین

1٫ تا زمانی که مبلغ تعیین شده برای تهیه ربات پرداخت نگردد ربات در اختیار متقاضی قرار نمی گیرد.
2٫ هزینه اخذ شده از کاربر در ازای خرید محصول، آموزش از طریق تلگرام و ارسال فایل راهنمای مدون شده توسط نیک طنین، و پاسخگویی به سوالات کاربر در چارچوب قوانین و مقررات تعیین شده از سوی نیک طنین می باشد.
3٫ در صورتی که هنگام راه اندازی ربات مشخص گردد محتوای گروه مغایر با بند 8 قوانین عمومی همین مجموعه مقررات است ربات در گروه راه اندازی نمی شود و هزینه مسترد خواهد شد.
4٫ هنگام راه اندازی ربات، اکانت سازنده گروه باید در دسترس باشد و این اکانت مشمول هیچ نوع محدودیتی از سوی شرکت تلگرام نشده باشد. منظور از محدودیت، اسپم شدن اکانت است که منجر به عدم توانایی در ادمین کردن ربات می شود.
5٫ پس از تحویل ربات به خریدار، کلیه ادمین های گروه موظف به نگهداری از ربات هستند و نیک طنین هیچ تعهدی در قبال حذف ربات توسط ادمین ها ندارد و مسئولیت نگهداری از ربات به عهده خریدار است. بدیهی است تشخیص راه اندازی مجدد ربات به عهده نیک طنین می باشد.
6٫ نیک طنین هیچ گونه تعهدی در قبال حذف گروه خریدار ندارد و در صورتی که خریدار مدعی شود گروه وی به هر دلیلی حذف شده است امکان راه اندازی ربات در گروه جدید وی وجود ندارد و می بایست ربات جدیدی تهیه نماید.
7٫ نیک طنین هیچ گونه تعهدی نسبت به ریپورت یا اسپم یا هر نوع محدودیت دیگر اکانت سازنده گروه یا خریدار ندارد و عدم توانایی اکانت خریدار یا سازنده در ادمین کردن ربات یا هر نوع کارکرد موثر ربات صرفا مشکل وی بوده و نیک طنین مسئولیتی در قبال رفع مشکل وی و یا تمدید مدت ربات در گروه و مسائلی از این دست ندارد. خریدار یا سازنده گروه، خود موظف به پیگیری و رفع مشکل اکانت خود بوده و مدتی که ربات به دلیل ادمین نبودن در گروه وی به درستی کار نمی کند باعث اضافه شدن به مدت اعتبار ربات وی نمی شود.
8٫ نیک طنین در صورت تشخیص و توانایی تا حد ممکن در چارچوب قوانین و مقررات خود به رفع مشکل کاربران کمک می کند؛ لکن مسئولیتی در قبال رفع مشکلات اکانت تلگرام کاربران ندارد.
9٫ نیک طنین در قبال پاسخ به سوالات متفرقه کاربران، اعم از سوالات مربوط به حوزه نرم افزار تلگرام، سایر نرم افزارها، حوزه فناوری اطلاعات، ربات های تلگرام و غیره هیچ وظیفه ای ندارد.
10٫ پاسخگویی به سوالات کاربران در مرحله اول از طریق تلگرام و در صورت عدم پاسخ در زمان معقول، از طریق تلفن طبق ساعات تعیین شده از سوی نیک طنین امکان پذیر است.
11٫ ساعات پاسخگویی به سوالات مشتریان و سایر کاربران، روزهای شنبه الی 5 شنبه ساعت 8 الی 3 بعد از ظهر و شب ها از ساعت 8 الی 12 می باشد.
12٫ در صورتی که پاسخگویی توسط نیک طنین در لحظه مورد نظر کاربر امکان پذیر نباشد در اولین فرصت ممکن پاسخگویی انجام می شود
13٫ روزهای تعطیل پاسخگویی نیک طنین به سوالات مشتریان الزامی نمی باشد.
14٫ چنانچه خرید در ساعات اداری 8 الی 15 انجام شود راه اندازی ربات به شرط در دسترس بودن سازنده گروه، ظرف مدت حداکثر یک ساعت پس از خرید انجام می شود. خریدهای بعد از ساعت 15 با تاخیر بیشتر و حداکثر ظرف مدت 5 ساعت کاری انجام می شوند.
15٫ پس از خرید، نیک طنین صرفا با شماره ثبت شده در تماس بوده و تقاضا، درخواست و ادعا از سوی شماره های دیگر مبنی بر شماره دیگر سازنده، خریدار، ادمین گروه و غیره قابل قبول نمی باشد.
16٫ هر گونه مطالبه یا درخواست مبنی بر غیرفعال کردن ربات، جابجایی ربات، رفع اشکال، انجام تنظیمات خاص و غیره صرفا از طریق پیام تلگرامی یا تماس تلفنی شخص خریدار امکان پذیر خواهد بود و به تقاضای سایر اعضای گروه پاسخی داده نمی شود.
17٫ ربات پس از خرید، تنها یک بار قابل جابجایی از گروهی به گروه دیگر است. پس از این جابجایی مجددا امکان جابجایی ربات وجود ندارد و هر گونه درخواست مبنی بر از بین رفتن گروه، مشکلات بین ادمین ها، محدود شدن اکانت سازنده و غیره قابل قبول نمی باشد و تعهدی برای نیک طنین به وجود نمی آورد.
18٫ نیک طنین مسئولیتی در قبال اختلاف نظر و مشکلات بین ادمین های گروه، سازنده گروه و … ندارد و مشکلات به وجود آمده بین آن ها باعث حق درخواست جابجایی ربات و غیره نمی شود.
19٫ در صورتی که ربات در گروه به هر دلیلی به درستی کار نکند باید درخواست بررسی گروه از سمت خریدار به نیک طنین ارائه شود و کارشناسان موارد مورد نظر را بررسی و نسبت به رفع مشکل اقدام می کنند.
20٫ کلیه اطلاعات ثبت شده توسط کاربر ملاک سفارش می باشد.
21٫ لینک گروه ثبت شده در سفارش ملاک راه اندازی ربات می باشد.
22٫ ارتباط با خریدار صرفا از طریق شماره ثبت شده امکان پذیر است. بنابراین تماس از سوی هر شماره دیگر مبنی بر شماره دوم سازنده بدون تایید نیک طنین قابل قبول نمی باشد.
23٫ پس از تحویل ربات، مسئولیت انجام تنظیمات به عهده خریدار خواهد بود.
24٫ نیک طنین تعهدی در قبال پاسخ به سوالات کاربران که در فایل راهنما ارائه شده است ندارد.
25٫ در صورت بروز خرید ناموفق ناشی از قطع اینترنت خریدار، اختلال در سیستم اینترنتی بانک عامل، درگاه بانکی، سایت نیک طنین که ناشی از اختلالات سرور و خارج از کنترل نیک طنین باشد؛ ادعای خریدار مبنی بر واریز وجه صرفا از طریق بررسی حساب های بانکی امکان پذیر می باشد. بدیهی است این فرآیند با توجه و مطابق با زمان انجام فرآیندهای بانکی بوده و مستلزم گذشت حداقل 24 ساعت می باشد.
26٫ هیچ گونه ادعایی مبنی بر آسیب ربات به اکانت کاربران، ارسال پیام از سوی ربات در گروه، پی وی کاربران و غیره قابل قبول نمی باشد و حقی را برای کاربر به وجود نمی آورد.

قوانین ارسال پیام

۱٫ کاربرانی که اقدام به درخواست سفارش ارسال پیام صوتی از سوی نیک طنین می پردازند می توانند درخواست خود را به صورت تلفنی، حضوری، ایمیل به نیک طنین اطلاع دهند. لازم به ذکر است احراز هویت سفارش دهنده پیش از سفارش و از طریق رویه های نیک طنین انجام خواهد گرفت.
۲٫ رویه احراز هویت برای کاربران حقیقی، ارائه کپی کارت ملی و شناسنامه و تکمیل فرم درخواست، و برای کاربران حقوقی ارائه مستندات مربوطه (اساسنامه شرکت، کارت ملی و شناسنامه مدیرعامل و تکمیل فرم درخواست با امضا و مهر مدیرعامل؛ و برای بخش دولتی تکمیل فرم درخواست با امضا و مهر رییس سازمان/ مدیر اداره) الزامی است.
۳٫ با کاربرانی که قصد خرید پنل کاربری یا نمایندگی را دارند قرارداد منعقد می گردد.
۴٫ نیک طنین به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏ اینترنتی (سایت و یا ایمیل) را می دهد.
۵٫ سفارش حضوری تنها در ساعات کاری نیک طنین امکان پذیر است.
۶٫ سفارش تلفنی در ساعات کاری انجام می گیرد و در ساعات غیرکاری نیک طنین و با شماره هایی که در قسمت پشتیبانی ذکر شده است قابل انجام خواهد بود.

قوانین خرید و استفاده از پنل کاربری و نمایندگی

۱٫ برای کاربرانی که درخواست پنل کاربری را دارند ارائه مدارک معتبر و تکمیل فرم درخواست الزامی است.
۲٫ کلیه پیام هایی که کاربران دمو از پنل خود ارسال می نمایند مستلزم تایید پیام از سوی نیک طنین است و بنابراین بدیهی است ارسال پیام پس از تایید و در اسرع وقت انجام خواهد گرفت.
۳٫ تا زمانی که مبلغ تعیین شده برای پنل پرداخت نگردد پنل کاربری در اختیار کاربر قرار نمی گیرد.
۴٫ هزینه پرداخت شده بابت پنل کاربری صرفا برای مالکیت پنل است و برای ارسال پیام کاربر باید پنل خود را به مبلغ مورد نظر خود شارژ نماید.
۵٫ خرید شارژ صرفا از طریق اینترنت و به صورت آنلاین در پنل خود کاربر انجام می شود و تنها در موارد بسیار نادر و ضروری می توان مبلغ مورد نظر را با رعایت اصول ایمنی و هماهنگی قبلی به حساب مشخص شده در وب سایت نیک طنین واریز نمود.
۶٫ در مواردی که کاربر به اشتباه اقدام به پرداخت مبلغی جهت شارژ پنل خود نموده باشد، مبلغ قابل بازگشت به کاربر نبوده و در پنل وی برای استفاده های بعدی ذخیره می شود.

حریم خصوصی کاربران

نیک طنین با تاکید همیشگی خود مبنی بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فضای مجازی، متعهد به حفظ حریم خصوصی کاربران خود است و این اصل را یکی از اصول اولیه و بنیادی خود قرار داده است. در نیک طنین، آندسته از مشخصات و اطلاعات کاربر که برای احراز هویت و یا اطلاعاتی که برای خرید پنل مورد نیاز است جمع آوری و ذخیره می شود. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، تلفن و سایر اطلاعاتی است که برای انجام تراکنش ها ضروری است و در بانک اطلاعاتی محفوظ و امن باقی می ماند.بانک های اطلاعاتی و یا دفترچه تلفن هایی که کاربران به صورت اختصاصی برای خود ایجاد کرده اند به صورت کاملا محرمانه باقی خواهد ماند و نیک طنین اجازه استفاده از آن ها را ندارد.نیک طنین تعهد می نماید علاوه بر حفظ محرمانگی این اطلاعات، آن ها را تحت هیچ شرایط و ضوابطی در اختیار غیر قرار نداده و از آن ها برای اهداف دیگر استفاده ننماید. نیک طنین به هیچ وجه حق فروش و یا اجاره اطلاعات شخصی کاربران را ندارد.کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده ها نگهداری می شود و غیرقابل دسترس است.در صورت هرگونه سوال با نیک طنین تماس بگیرید.
نیک طنین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

آموزش کار با ربات ها

۱٫ منظور از آموزش، آموزش استفاده از ربات خریداری شده است.
2٫ آموزش پس از تحویل و راه اندازی ربات در گروه به صورت ارائه توضیحات از سوی کارشناس نیک طنین از طریق نرم افزار تلگرام و ارسال فایل راهنما از همین طریق انجام می شود.
تبصره: نیک طنین تعهدی در قبال آموزش تصویری، کنفرانس، ویدئویی، صوتی، تصویری و غیره ندارد.
تبصره: نیک طنین تعهدی در قبال ارسال فایل راهنما از طریق ایمیل یا سایر نرم افزارها را ندارد و انجام این کار صرفا با تشخیص نیک طنین و در صورت صلاحدید کارشناسان امکان پذیر است.
3٫ پس از ارائه آموزش، نیک طنین تعهدی در قبال تکرار آموزش برای خریدار و یا تکرار آموزش برای سایر کاربران و ادمین های گروه ندارد.
4٫ آموزش صرفا در چارچوب تعیین شده از سوی نیک طنین است. با توجه به اینکه آموزش ارائه شده نتیجه تجربه، بررسی و تخصص کارشناسان نیک طنین می باشد جامع بوده و در صورتی که کاربر تقاضای آموزش بیشتر را داشته باشد نیک طنین تعهدی در این رابطه ندارد.
5٫ نیک طنین تعهدی در قبال آموزش استفاده از تلگرام، گروه ها و هر محتوای خارج از محدوده کار با ربات خریداری شده ندارد. انتظار می رود خریدار نحوه استفاده از تلگرام و گروه های تلگرامی، اعم از شیوه ادمین کردن، حذف کاربر، حذف ربات، اضافه کردن، ایجاد گروه، تغییر نام گروه، تغییر لینک گروه و غیره را بداند.
تبصره: در صورتی که خریدار تقاضای آموزش خارج از محدوده آموزش ربات را داشته باشد با توافق قبلی طرفین و اخذ هزینه قابل انجام می باشد.

6٫ نیک طنین تعهدی خارج از آموزش مد نظر خود ندارد و درخواست توضیحات بیشتر صرفا با تشخیص نیک طنین امکان پذیر خواهد بود. تبصره: بدیهی است در چارچوب قوانین و مقررات نیک طنین تا حد ممکن به سوالات کاربران پاسخ داده می شود.

عودت وجه و انصراف از دریافت خدمات

در تمام مواردی که امکان عودت وجه کامل و یا بخشی از آن وجود دارد، هزینه ارزش افزوده پرداختی در فاکتور کسر و مابقی آن به خریدار بازگردانده می شود.
بازگشت کامل وجه پرداخت شده به منظور خرید ربات تنها در موارد زیر امکان پذیر است و خارج از این موارد نیک طنین هیچ گونه تعهدی در قبال عودت وجه ربات به خریداران ندارد:
۱٫ در صورتی که بلافاصله پس از راه اندازی ربات مشخص گردد که ربات به هر دلیلی در گروه قابل کار کردن نمی باشد ربات از گروه حذف و وجه عودت داده می شود.
2٫ در صورتی که بلافاصله پس از راه اندازی ربات مشخص گردد که اکانت سازنده گروه توسط تلگرام محدود شده است و قابلیت ادمین کردن ربات وجود ندارد ربات با هماهنگی از گروه حذف و کل هزینه مسترد می گردد.
3٫ در صورتی که محتوای گروه از نظر نیک طنین واجد شرایط تعیین شده از سوی نیک طنین نباشد، نیک طنین حق دارد ربات را در گروه راه اندازی نکند و یا آن را حذف نموده و وجه مورد نظر را بازگشت دهد.
4٫ در صورتی که پس از راه اندازی ربات و یا گذشت مدت زمانی پس از کارکردن ربات در گروه، بر اساس شکایت یا گفته اشخاصی در گروه، خارج از گروه، و یا کارشناسان نیک طنین، محتوای گروه مطابق قوانین تایید شده نیک طنین نباشد، نیک طنین حق دارد با ابلاغ قبلی به خریدار ربات را از گروه حذف و وجه معادل روزهای باقیمانده از اعتبار ربات را عودت دهد.
5٫ در صورتی که از هر طریق مشخص گردد که هدف گروه، آسیب، هک، و هر گونه اختلال در کار ربات است ربات بدون ابلاغ قبلی حذف می شود و هیچ گونه وجهی به خریدار بازگردانده نمی شود. تشخیص این موضوع کاملا یک طرفه و با تایید فنی نیک طنین خواهد بود.
6٫ فرآیند عودت وجه کم تر از مبلغ 500000 ریال، با درخواست خریدار از طریق شماره تلگرام ثبت شده در سفارش وی آغاز، و با ارائه شماره کارت و پرداخت هزینه توسط نیک طنین پایان می یابد.
7٫ عودت وجه مبالغ بالاتر از 500000 ریال، به صورت درخواست کتبی همراه با امضای خریدار و ارسال آن از طریق شماره ثبت شده در سفارش وی و ارسال کپی کارت ملی خریدار و ارائه شماره کارت امکان پذیر می باشد.
8٫ بازگشت وجه صرفا از طریق شماره کارت (فرآیند کارت به کارت) امکان پذیر می باشد و شماره حساب پذیرفته نمی شود. تبصره: عودت وجه، صرفا از طریق دریافت شماره کارت خریدار امکان پذیر است.
در موارد زیر پس از خرید هیچ گونه وجهی عودت داده نمی شود:
الف٫ ادعای خریدار مبنی بر خرید اشتباه خریدار ناشی از عدم دقت وی در خرید و هر دلیل دیگر
ب٫ پس از خرید ربات هیچ گونه ادعایی از سوی خریدار مبنی بر عدم اطلاع از عملکرد این ربات، عدم کاربرد ربات در گروه وی، عدم نیاز به ربات، اختلاف نظر میان مدیران گروه، خرید بدون هماهنگی با سازنده، تصمیم به حذف گروه و یا اقدام به حذف گروه و غیره قابل قبول نمی باشد.
تبصره: تشخیص عودت وجه کامل یا بخشی از آن صرفا به تصمیم نیک طنین خواهد بود.
پ٫ هر نوع ادعا مبنی بر کار نکردن یا درست کار نکردن ربات در گروه مستلزم بررسی و تایید کارشناسان نیک طنین خواهد بود و در صورت تایید آن ها بخشی از وجه کسر و بقیه عودت می گردد.
ت٫ در صورتی که تا 24 ساعت پس از راه اندازی ربات طبق ادعای خریدار مشکلی در عملکرد صحیح ربات در گروه وجود داشته باشد که توسط کارشناسان صحت آن تایید شود؛ در صورتی که گروه حذف نشده باشد هزینه آموزش کسر و باقی وجه عودت داده می شود.

ث. در صورتی که نرم افزار تلگرام به هر دلیل به طور مقطعی یا همیشگی فیلتر شود و یا از کار بیفتد نیک طنین مسئولیتی در قبال این اختلال ندارد و هیچ گونه وجهی به خریدار عودت داده نمی شود.

حریم خصوصی سایت

هرگونه سوء استفاده از اطلاعات سایت پیگرد قانونی خواهد داشت. هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایت به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در این سایت برای فروش، تولید مجدد و یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. استفاده از محتویات سایت برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد، با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.
کاربران، بازدیدکنندگان و مشتریان، از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از خدمات نیک طنین می باشد، استفاده نخواهند کرد. آنها از خدمات به گونه ای استفاده خواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت نشود. همچنین کاربران مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویات محرمانه سایت نمی باشند.

کلیه متون، گرافیک، لوگو، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط نیک طنین جزئی از اموال نیک طنین محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار نیک طنین است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای نیک طنین محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط نیک طنین و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار نیک طنین است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

حریم خصوصی کاربران

نیک طنین با تاکید همیشگی خود مبنی بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فضای مجازی، متعهد به حفظ حریم خصوصی کاربران خود است و این اصل را یکی از اصول اولیه و بنیادی خود قرار داده است. در نیک طنین، آندسته از مشخصات و اطلاعات کاربر که برای احراز هویت و یا اطلاعاتی که برای خرید مورد نیاز است جمع آوری و ذخیره می شود. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، تلفن و سایر اطلاعاتی است که برای انجام تراکنش ها ضروری است و در بانک اطلاعاتی محفوظ و امن باقی می ماند. نیک طنین تعهد می نماید علاوه بر حفظ محرمانگی این اطلاعات، آن ها را تحت هیچ شرایط و ضوابطی در اختیار غیر قرار نداده و از آن ها برای اهداف دیگر استفاده ننماید. نیک طنین به هیچ وجه حق فروش و یا اجاره اطلاعات شخصی کاربران را ندارد.کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده ها نگهداری می شود و غیرقابل دسترس است. نیک طنین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

 

فرآیند ثبت سفارش

۱٫ کاربرانی که قصد استفاده از پنل دمو را دارند می توانند با ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در قسمت مشخص شده در سایت و شارژ پنل اقدام به ارسال پیام نمایند. برای این دسته کاربران، تایید پیام توسط سامانه الزامی است.
۲٫ کاربران می توانند فایل صوتی خود را از طریق نرم افزارهای ضبط صدا تهیه نمایند و یا از نرم افزار تبدیل متن به صدا استفاده نمایند و یا آن که سفارش خود را به نیک طنین بسپارند.
۳٫ پس از آپلود صدا در سامانه می توان پیام را از طریق بانک اطلاعاتی موجود در سامانه یا بانک اطلاعاتی که خود در سایت وارد کرده است ارسال نمود.

تعهدات نیک طنین در قبال ارائه خدمات

1٫ نیک طنین متعهد می گردد خدمات خود را در اسرع وقت و در قبال پرداخت کاربر و هماهنگی با وی ارائه نماید.
2٫ ربات های نیک طنین هیچ گونه دسترسی به اکانت های تلگرام کاربران اعم از ادمین گروه ها، اعضای عادی و غیره و بالتبع دسترسی به سایر اطلاعات کاربران از جمله شماره تماس های ذخیره شده در گوشی کاربران و هر گونه اطلاعات دیگر را ندارند.
3٫ در صورتی که اشکال و تعویق ارسال پیام ناشی از قطعی سرویس ها و اختلال در زیرساخت های مخابراتی، و یا حوادث قهری و غیر مترقبه باشد نیک طنین هیچ گونه تعهدی را در قبال ارائه خدمات تقبل نمی کند؛ لکن متعهد می گردد به محض رفع اختلال خدمت مربوطه را ارائه دهد.
4٫ نیک طنین هیچ تعهدی نسبت به ارائه خدمات رایگان ندارد.
5٫ نیک طنین هیچ ادعایی مبنی بر خرید ربات با عنوان نیک طنین خارج از سایت www.niktanin.com را قبول نمی کند.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج در شرایط عادی قابل اجرا است و درصورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

 

 

 

 

 


Top
هنوز هیچ محصولی انتخاب نکرده اید