حریم خصوصی

شما اینجا هستید : صفحه اصلی | حریم خصوصی
 

قوانین و مقررات استفاده از خدمات نیک طنین

نیک طنین، وب سایت اطلاع رسانی و ثبت سفارش پیام صوتی انبوه می باشد. نیک طنین جهت تسهیل مطالعه قوانین سایت برای کاربران و بازدیدکنندگان محترم، قوانین و مقررات استفاده از خدمات خود را به چند دسته طبقه بندی کرده است. بدیهی است قوانین عمومی این سایت بر تمام موارد حاکم است.
محتویات سایت نیک طنین تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و درج هرگونه موارد سیاسی، غیر اخلاقی و مخالف قوانین سایت و قوانین جمهوری اسلامی ایران باعث حذف اکانت کاربر و پیگرد قانونی می شود. همچنین، محتویات سایت در تطابق با قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نیک طنین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعاریف

۱٫ بازدید کننده شخصی است که به منظور بازدید از سایت، آگاهی از خدمات و یا سایر اطلاعات وارد وب سایت نیک طنین با نشانی www.niktanin.com می شود.
۲٫ کاربر شخصی است که در سایت نیک طنین با استفاده از نام کاربری و گذرواژه اختصاصی خود اقدام به ثبت نام و ایجاد حساب کاربری می نماید.
۳٫ مشتری شخصی است که اقدام به خرید پنل کاربری یا پنل نمایندگی و یا ثبت سفارش اینترنتی یا تلفنی به وب سایت نیک طنین می کند.
۴٫ خدمات نیک طنین شامل ارائه خدمت ارسال پیام صوتی انبوه بنا به سفارش مشتری و یا فروش پنل کاربری یا نمایندگی به کاربر/ بازدیدکننده است.
۵٫ پنل دمو به پنلی گفته می شود که با ایجاد حساب کاربری توسط بازدیدکننده در سایت فعال می شود. در پنل دمو امکان ارسال پیام بدون تایید مدیریت سامانه وجود ندارد. برای ایجاد پنل دمو هیچ گونه مدرکی از کاربر درخواست نمی شود و صرفا ثبت نام در سایت کافی است.
۶٫ پنل کاربری به پنلی گفته می شود که کاربر پس از خرید پنل و پرداخت مبلغ تعیین شده مالک آن می شود و با شارژ پنل می تواند در هر زمان اقدام به ارسال پنل نماید. در فرآیند خرید پنل، ارائه مدارک و عقد قرارداد بین کاربر و نیک طنین الزامی است.
۷٫ پنل نمایندگی به پنلی گفته می شود که کاربر با پرداخت مبلغ تعیین شده مالک ان می شود و علاوه بر ارسال پیام از طریق پنل خود (پس از شارژ) می تواند خود اقدام به فروش پنل و جذب نماینده و کسب درآمد نماید. در این حالت نیز ارائه مدارک و عقد قرارداد الزامی است.

قوانین عمومی

۱٫ ورود بازدیدکنندگان، کاربران و مشتریان به وب‏‌سایت نیک طنین، ثبت نام، ثبت سفارش و سایر خدمات به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات نیک طنین از سوی کاربر است.
۲٫ مسئولیت نگهداری از نام کاربری و رمز عبور کاربر، چه در سایت و چه در پنل کاربری وی به عهده خود کاربر می باشد و در صورتی که اطلاعات مذکور در اختیار فردی غیر از کاربر قرار گیرد نیک طنین هیچ گونه تعهدی در این رابطه ندارد.
۳٫ نیک طنین بر اساس ایمیل و تلفن های ثبت شده در پروفایل کاربر اقدام به برقراری ارتباط با وی می نماید و تمام مکاتبات و پاسخ‌ها به اطلاعات ثبت شده ارسال می گردد.
۴٫ منظور از روز کاری، روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و منظور از ساعت اداری، ساعت اداری ۸ صبح الی ۱۶ می باشد. کلیه پاسخگویی ها در اولین روز بعد از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
۸٫ نیک طنین مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد، برعهده ندارد.
۹٫ نیک طنین نظارت کامل بر محتوای پیام ها را دارد و از ارسال هر گونه پیام صوتی غیراخلاقی، ضد اجتماعی، پیام های مشکوک که امنیت جامعه و کشور را به مخاطره بیندارد، پیام های توهین آمیز به اشخاص حقیقی یا حقوقی، پیام های مغایر با مقدسات و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، خلاف موازین شرع، مخالف و مغایر با عرف جامعه خودداری می نماید.
۱۰٫ ایمیل و شماره های مجاز و مورد تایید نیک طنین تنها همان شماره هایی است که در بخش تماس با ما درج شده است و در صورت تماس با شماره هایی غیر از شماره های مذکور و تقاضای انجام کار و یا مطالبه وجه نیک طنین هیچ گونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

قوانین ارسال پیام

۱٫ کاربرانی که اقدام به درخواست سفارش ارسال پیام صوتی از سوی نیک طنین می پردازند می توانند درخواست خود را به صورت تلفنی، حضوری، ایمیل به نیک طنین اطلاع دهند. لازم به ذکر است احراز هویت سفارش دهنده پیش از سفارش و از طریق رویه های نیک طنین انجام خواهد گرفت.
۲٫ رویه احراز هویت برای کاربران حقیقی، ارائه کپی کارت ملی و شناسنامه و تکمیل فرم درخواست، و برای کاربران حقوقی ارائه مستندات مربوطه (اساسنامه شرکت، کارت ملی و شناسنامه مدیرعامل و تکمیل فرم درخواست با امضا و مهر مدیرعامل؛ و برای بخش دولتی تکمیل فرم درخواست با امضا و مهر رییس سازمان/ مدیر اداره) الزامی است.
۳٫ با کاربرانی که قصد خرید پنل کاربری یا نمایندگی را دارند قرارداد منعقد می گردد.
۴٫ نیک طنین به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏ اینترنتی (سایت و یا ایمیل) را می دهد.
۵٫ سفارش حضوری تنها در ساعات کاری نیک طنین امکان پذیر است.
۶٫ سفارش تلفنی در ساعات کاری انجام می گیرد و در ساعات غیرکاری نیک طنین و با شماره هایی که در قسمت پشتیبانی ذکر شده است قابل انجام خواهد بود.

قوانین خرید و استفاده از پنل کاربری و نمایندگی

۱٫ برای کاربرانی که درخواست پنل کاربری را دارند ارائه مدارک معتبر و تکمیل فرم درخواست الزامی است.
۲٫ کلیه پیام هایی که کاربران دمو از پنل خود ارسال می نمایند مستلزم تایید پیام از سوی نیک طنین است و بنابراین بدیهی است ارسال پیام پس از تایید و در اسرع وقت انجام خواهد گرفت.
۳٫ تا زمانی که مبلغ تعیین شده برای پنل پرداخت نگردد پنل کاربری در اختیار کاربر قرار نمی گیرد.
۴٫ هزینه پرداخت شده بابت پنل کاربری صرفا برای مالکیت پنل است و برای ارسال پیام کاربر باید پنل خود را به مبلغ مورد نظر خود شارژ نماید.
۵٫ خرید شارژ صرفا از طریق اینترنت و به صورت آنلاین در پنل خود کاربر انجام می شود و تنها در موارد بسیار نادر و ضروری می توان مبلغ مورد نظر را با رعایت اصول ایمنی و هماهنگی قبلی به حساب مشخص شده در وب سایت نیک طنین واریز نمود.
۶٫ در مواردی که کاربر به اشتباه اقدام به پرداخت مبلغی جهت شارژ پنل خود نموده باشد، مبلغ قابل بازگشت به کاربر نبوده و در پنل وی برای استفاده های بعدی ذخیره می شود.

حریم خصوصی کاربران

نیک طنین با تاکید همیشگی خود مبنی بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فضای مجازی، متعهد به حفظ حریم خصوصی کاربران خود است و این اصل را یکی از اصول اولیه و بنیادی خود قرار داده است. در نیک طنین، آندسته از مشخصات و اطلاعات کاربر که برای احراز هویت و یا اطلاعاتی که برای خرید پنل مورد نیاز است جمع آوری و ذخیره می شود. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، تلفن و سایر اطلاعاتی است که برای انجام تراکنش ها ضروری است و در بانک اطلاعاتی محفوظ و امن باقی می ماند.بانک های اطلاعاتی و یا دفترچه تلفن هایی که کاربران به صورت اختصاصی برای خود ایجاد کرده اند به صورت کاملا محرمانه باقی خواهد ماند و نیک طنین اجازه استفاده از آن ها را ندارد.نیک طنین تعهد می نماید علاوه بر حفظ محرمانگی این اطلاعات، آن ها را تحت هیچ شرایط و ضوابطی در اختیار غیر قرار نداده و از آن ها برای اهداف دیگر استفاده ننماید. نیک طنین به هیچ وجه حق فروش و یا اجاره اطلاعات شخصی کاربران را ندارد.کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده در پایگاه داده ها نگهداری می شود و غیرقابل دسترس است.در صورت هرگونه سوال با نیک طنین تماس بگیرید.
نیک طنین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

حریم خصوصی سایت

هرگونه سوء استفاده از اطلاعات سایت پیگرد قانونی خواهد داشت. هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایت به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات موجود در این سایت برای فروش، تولید مجدد و یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. استفاده از محتویات سایت برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مدنظر نباشد، با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد.
کاربران، بازدیدکنندگان و مشتریان، از محتویات این سایت برای رسیدن به مقاصدی که برخلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از خدمات نیک طنین می باشد، استفاده نخواهند کرد. آنها از خدمات به گونه ای استفاده خواهند کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن سایت نشود. همچنین کاربران مجاز به دسترسی یا تلاش برای دسترسی به اطلاعات یا محتویات محرمانه سایت نمی باشند.

کلیه متون، گرافیک، لوگو، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط نیک طنین جزئی از اموال نیک طنین محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار نیک طنین است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای نیک طنین محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط نیک طنین و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار نیک طنین است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

فرآیند ثبت سفارش

۱٫ کاربرانی که قصد استفاده از پنل دمو را دارند می توانند با ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در قسمت مشخص شده در سایت و شارژ پنل اقدام به ارسال پیام نمایند. برای این دسته کاربران، تایید پیام توسط سامانه الزامی است.
۲٫ کاربران می توانند فایل صوتی خود را از طریق نرم افزارهای ضبط صدا تهیه نمایند و یا از نرم افزار تبدیل متن به صدا استفاده نمایند و یا آن که سفارش خود را به نیک طنین بسپارند.
۳٫ پس از آپلود صدا در سامانه می توان پیام را از طریق بانک اطلاعاتی موجود در سامانه یا بانک اطلاعاتی که خود در سایت وارد کرده است ارسال نمود.

تعهدات نیک طنین در قبال ارائه خدمات

۱٫ نیک طنین متعهد می گردد خدمات خود را در اسرع وقت و در قبال پرداخت کاربر و هماهنگی با وی ارائه نماید.
۲٫ در صورتی که اشکال و تعویق ارسال پیام ناشی از قطعی سرویس ها و اختلال در زیرساخت های مخابراتی، و یا حوادث قهری و غیر مترقبه باشد نیک طنین هیچ گونه تعهدی را در قبال ارسال با تاخیر پیام ها تقبل نمی کند؛ لکن متعهد می گردد به محض رفع اختلال خدمت مربوطه را ارائه دهد.
۳٫ نیک طنین هیچ تعهدی نسبت به ارائه خدمات رایگان ضبط صدا ندارد و برای استفاده از استودیوی تخصصی نیک طنین، پرداخت وجه مشخص شده در پنل، الزامی است.
۴٫ نیک طنین تنها در قبال شارژ سامانه امکان ارسال پیام را فراهم می کند.
۵٫ نیک طنین بانک های اطلاعاتی موجود و ضروری را در پنل کاربر به صورت رایگان قرار می دهد؛ لکن تعهدی در قبال ارائه بانک های اطلاعاتی سفارشی کاربر ندارد و در صورت درخواست، با هماهنگی نیک طنین و مشروط به تقبل هزینه انجام کار توسط کاربر، اقدام به ارائه بانک می نماید.
۶٫ تاخیر در ارسال پیام ها به دلیل اختلال در سرویس ها بوده و به عهده نیک طنین نمی باشد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج در شرایط عادی قابل اجرا است و درصورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

 

 

 

 

 

Top
هنوز هیچ محصولی انتخاب نکرده اید