امکانات پنل پیام صوتی (پیامک صوتی) | نیک طنین

امکانات پنل پیام صوتی (پیامک صوتی)

شما اینجا هستید : صفحه اصلی | امکانات پنل پیام صوتی (پیامک صوتی)
 
نظر سنجی با پیام صوتی

 

 

یکی از امکانات پنل پیام صوتی (پیامک صوتی) نیک طنین قابلیت انجام نظر سنجی می باشد با این قابلیت میتوانید از مشتریان در مورد کیفیت محصول و خدمات و … نظرسنجی به عمل آورید.

 

 

 

 

 

 

 
 
ارسال از روی نقشه

 

 

همیشه برای ارسال پیام به یک منطقه خاص نیازی به بانک شماره های مشترکین آن منطقه نیست. با استفاده از این سرویس میتوانید با انتخاب منطقه ی موردنظر از تعداد شماره های مشترکین آن منطقه اطلاع پیدا نموده و پیام خود را ارسال نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ارسال به خطوط ثابت

 

 

با نیک طنین میتوانید پیام صوتی (پیامک صوتی) خود را علاوه بر شماره های تلفن همراه پیام خود را برای مشترکین تلفن های ثابت نیز ارسال نمایید.

 

 

 

 

 

 

 
 
زمانبندی در ارسال

 

 

برای پیشگیری از فراموشی و گریز از اشکالات فنی محتمل می توانید پیام خود را از قبل آماده نموده و به سامانه بدهید تا آن پیام به طور خودکار در زمان مشخص شده ارسال شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
افزایش اعتبار آنلاین

 

 

با استفاده از این سرویس میتوانید به راحتی پنل پیام صوتی (پیامک صوتی) خود را بوسیله کارتهای اعتباری عضو شتاب شارژ نمایید.

 

 

 

 

 

 

 
 
نمودار وضعیت

 

 

با این نمودار از وضعیت پیام های صوتی (پیامک صوتی) ارسالی خود مطلع خواهید گشت. در واقع با استفاده از این نمودار می توانید از تعداد کل پیام های صوتی ارسال شده، پیام های صوتی شنیده شده، پیام های صوتی ناموفق و پیام های رد شده مطلع شوید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ربات متن خوان

 

 

با این قابلیت میتوانید متن خود را تایپ نموده و این سرویس متن شما را به صدا تبدیل خواهد کرد و از طریق آن به راحتی پیام صوتی (پیامک صوتی) خود را تهیه کنید.

 

 

 

 

 

 

 
 
حذف شماره های نادرست

 

 

بررسی بانک شماره های مشترکین کاری زمانبر می باشد. با استفاده از این سرویس تنها کافیست بانک شماره ی مشتریان را به سامانه پیام صوتی (پیامک صوتی) داده تا شماره های نادرست را قبل از ارسال حذف نماید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
بانک شماره

 

 

بانک شماره در سامانه نیک طنین مجموعه ای از شماره های تلفن همراه از اپراتورهای مختلف و همچنین شماره های تلفن ثابت است که دارای فیلدهای مکمل و قابل تفکیک است.

 

 

 

 

 

 

 
 
گالری صوتی

 

 

با استفاده از این قابلیت میتوانید فایل صوتی خود را در گالری سامانه ذخیره نموده تا در نوبت های بعدی نیز از آن استفاده نمایید. در گالری می توان نام فایل، مدت زمان آن و هزینه ارسال آن را رویت نمود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
دفترچه تلفن پیشرفته

 

 

در سامانه پیام صوتی (پیامک صوتی) نیک طنین میتواند شماره های مورد نظر خود را همراه با اطلاعات تکمیلی و توضیحات دیگر در دفترچه تلفن پیشرفته ذخیره و گروه بندی نمایید. همچنین امکان ویرایش، به روزرسانی و شخصی کردن اطلاعات نیز به راحتی قابل دسترس است.

 

 

 

 

 

 

 
 
گزارش گیری کامل

 

 

با استفاده از سامانه پیام صوتی (پیامک صوتی) نیک طنین میتوانید گزارش گیری کاملی از کلیه تراکنشها، پرداخت های انجام شده، اعتبار، نظرسنجی، وضعیت تماس های ارسال شده، دریافت شده و … به دست آورید. امکان گزارش دهی مدت زمان پیام های شنیده شده نیز وجود دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ورودی و خروجی اکسل

 

 

با استفاده از این قابلیت میتوانید شماره تمام مخاطبین را در فایل خروجی اکسل دریافت و ذخیره نمود. همچنین میتوانید شماره مخاطبین ذخیره شده در تلفن همراه خود را به سامانه وارد نمایید.

 

 

 

 

 

 

 
 
نمودار اثربخشی

 

 

با استفاده از این نمودار میتوانید متوجه شوید که مخاطبین پیام صوتی (پیامک صوتی) شما چه مدت از پیام های شما را گوش کرده و در نتیجه اثربخش بودن پیام خود را بررسی نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
تولید شماره

 

 

اگر پیام ارسالی شما شامل قشر خاصی از جامعه نمی شود میتوانید یک بازه عددی را انتخاب نمایید تا سیستم شماره های بین آن بازه را برای شما تولید کرده و در نتیجه پیام صوتی (پیامک صوتی) خود را به آن ارسال نمایید.

 

 

 

 

 

 

 
 
روش های مختلف تهیه فایل صوتی

 

 

در نیک طنین از سه روش می توانید فایل صوتی مورد نظر خود را در سامانه ثبت نمایید.

  • آپلود فایلی که از قبل آماده شده است
  • ضبط صدا در همان لحظه با فرمت wave
  • ابزار تبدیل متن به صوت (آواز خوان)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ابزار رایگان تبدیل متن به صوت

 

 

با استفاده از آواخوان می توانید متن خود را در همان لحظه با استفاده از صدای گویندگان خانم و آقا به متنی دلپذیر تبدیل و آن را ذخیره نمایید.

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 


Top
There are no products